28 / 05 / 2022

Dumankaya Mozaik kampanya 2015

Dumankaya Mozaik kampanya 2015

Dumankaya Mozaik projesinde yüzde 10 indirim yapılıyor. 2017 yılının Nisan ayında teslim edilecek projede 799 daire ve 1 dükkan bulunuyor. Dumankaya Mozaik'te D planı Dumankaya'dan hediye...

Dumankaya Mozaik'te doğa ile baş başa bir yaşama var mısınız?

'Doğa ile baş başa bir yaşama var mısınız?' sloganıyla satış sürecine devam eden Dumankaya Mozaik projesinde 1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 176 bin 400 TL'den başlangıç gösteriyor.

Sancaktepe Dumankaya Mozaik'te 60 ay sıfır faiz avantajı!

Gayrimenkul sektörünün önemli markalarından Dumankaya İnşaat, İstanbul Anadolu Yakası'nda daire sahibi olmak isteyenlere "Sıfır zahmetli" kampanya sunuyor. İşte Sancaktepe Dumankaya Mozaik projesini kapsayan kampanyanın ayrıntıları...

Dumankaya yeni kampanya yaptı!

DUMANKAYA İnşaat, Ritim İstanbul ve Dumankaya Mozaik projelerinde yeni kampanya başlattı. Projelerde 60 ay sıfır faiz, peşin alımlarda ise yüzde 12 indirim avantajı sunuluyor.

Ritim İstanbul ve Dumankaya Mozaik'te yeni kampanya!

Dumankaya İnşaat, yeni kampanyasında Ritim İstanbul ve Dumankaya Mozaik projelerinde sunacağı fırsatlar ile ev sahibi olmayı zahmetsiz bir hale getiriyor.

Dumankaya Mozaik Sancaktepe kampanya!

Teslimlerin 2017 yılı Nisan ayında gerçekleşeceği Dumankaya Mozaik'te satışlar devam ediyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. İşte Dumankaya Mozaik Sancaktepe kampanya detayları...

Dumankaya Mozaik lansmana özel fırsatlar!

Dumankaya Mozaik lansmana özel fırsatlar kapsamında yüzde 12 indirim uygulanıyor. Teslimlerin Nisan 2017 tarihinde gerçekleşmesi planlanan proje İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de inşa ediliyor.

Dumankaya Mozaik'te lansmana özel 219 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Dumankaya İnşaat tarafından İstanbul Sancaktepe'de inşa edilen Dumankaya Mozaik 799 dairen meydana geliyor. Daire teslimlerinin 2017 Nisan ayında yapılması öngörülüyor.

Dumankaya Mozaik'te 1+1 daireler 219 bin TL'ye!

İstanbul Sancaktepe'de yükselen Dumankaya Mozaik projesinde 120 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Projede 1+1 daireler 219 bin TL'den başlıyor.

Sancaktepe Dumankaya Mozaik'te teslimler Nisan 2017'de!

Dumankaya İnşaat tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen Dumankaya Mozaik projesi 64 bin metrekare üzerinde yükseliyor. Projede daire teslimlerinin Nisan 2017'de gerçekleşmesi planlanıyor.

Dumankaya Mozaik'te daireler 219 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Dumankaya İnşaat tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen Dumankaya Mozaik projesinde daire büyüklükleri ise 47 ila 208 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Daire teslimlerinin Nisan 2017'de gerçekleşmesi planlanıyor.

Sancaktepe Dumankaya Mozaik Evleri'nde 3+1'ler 462 bin TL'ye!

Toplam 799 daire ve 1 dükkandan oluşan Dumankaya Mozaik projesi Dumankaya İnşaat tarafından Sancaktepe'de hayata geçiriliyor. Projede 3+1 dairelerin fiyatı ise 462 bin TL'den satışa sunuluyor.

Dumankaya Mozaik'te lansmana özel 48 ay sıfır faiz fırsatı!

Dumankaya İnşaat tarafından İstanbul'un hızlı gelişen bölgesi Sancaktepe'nin en merkezi yerinde inşa edilen Dumankaya Mozaik projesi, az katlı binalardaki dairelerinde özel olarak tasarlanmış 4 farklı dekorasyon konsepti sunuyor.

Sancaktepe Dumankaya Mozaik'te 1+1'ler 219 bin TL'ye!

İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirilen Dumankaya Mozaik projesinde peşin ve banka kredili fiyatlarına 0 peşinat ve yüzde 12 indirim imkanı sunuluyor.

Sancaktepe Dumankaya Mozaik'te 1+0'lar 169 bin 840 TL!

Dumankaya İnşaat, Sancaktepe'de 4 farklı dekorasyon seçeneği sunan Dumankaya Mozaik projesinin yüzde 70'ini kapsayan yeşil ve sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor..

Dumankaya Mozaik kampanya 2015 Haberi

Dumankaya Mozaik kampanya 2015

Dumankaya İnşaat imzası ile yükselen Dumankaya Mozaik projesinde satışlar devam ediyor. İstanbul Sancaktepe'de yükselen projede bulunan dairelerin alanları 47 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiyor. 


Dumankaya Mozaik'te D planı Dumankaya'dan hediye

Dumankaya Mozaik projesi D planı kapsamında bulunuyor. D planı dahilinde kira garantisi, aidat garantisi, iade garantisi ve kredi ödeme yardımı yapılıyor. 


Dumankaya Mozaik'te 60 ay vade farksız taksitle ödeme yapılıyor. Stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelerin yer aldığı projede yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor. 


64 bin metrekare alan üzerinde yükselen Dumankaya Mozaik Sancaktepe projesinde teslimler 2017 yılının Nisan ayında gerçekleşecek. Projede 799 daire ve 1 dükkan bulunuyor. 


Dumankaya Mozaik Evleri'nde fitness alanı, saunalar, oturma alanları, pergolalı gezinti yolları, bisiklet park...