Dumanlar İnşaat Duman Park Evleri teslim tarihi

Dumanlar İnşaat Duman Park Evleri teslim tarihi

Dumanlar İnşaat Duman Park Evleri satılık daire fiyatları 175 bin liradan başlangıç gösteriliyor. Beylikdüzü Duman Park Evleri projesinde konut teslimleri Şubat 2015 yılında yapılıyor...

Skylift İnşaat Asansör Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Skylift İnşaat Asansör Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Gök ve Vural Duman ortaklığında kuruldu. 

Duman Group İnşaat Danışmanlık Tekstil Orman Ürünleri Temizlik Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited kuruldu!

Duman Group İnşaat Danışmanlık Tekstil Orman Ürünleri Temizlik Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited bugün Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Metin Kurt tarafından kuruldu. 

Yükselen Duman Gıda Turizm ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yükselen Duman Gıda Turizm ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Yüksel Duman tarafından kuruldu.

Ümraniye'de inşaat halindeki 29 katlı binada yangın!

Ümraniye'de inşaat halindeki 29 katlı binanın üst katlarında çıkan yangın söndürüldü. Yükselen dumanlar bir çok yerden görülüyor...

Arken Turizm İnşaat İthalat İhracat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arken Turizm İnşaat İthalat İhracat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Adem Bozdoğan, İbrahim Cem Çankaya ve Ramazan Duman ortaklığıyla kuruldu...

CBS Harita İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

CBS Harita İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Arnavutköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yasin Çalışkan ve Cemal Vedat Duman ortaklığında kuruldu. 

Asduman Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asduman Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Ahmet Duman ve Samet Duman ortaklığında Beşiktaş’ta 100 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Kalist Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kalist Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 500 bin TL sermaye ile bugün Süleymean Çece, Kubilay Bakır, Durmuş Soner Ünal, Mustafa Karataş ve Ünaş Duman ortaklığında kuruldu. 

Avenue İnşaat Turizm ve İşletmecilik Anonim Şirketi kuruldu!

Avenue İnşaat Turizm ve İşletmecilik Anonim Şirketi Metin Gül, Mahmut Atom Duruk, Kübra Tuğçe Gül, Ege Duruk ve Ayçe Duman ortaklığında 200 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Mks Albüm İnşaat Mühendislik Mimarlık Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mks Albüm İnşaat Mühendislik Mimarlık Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi Sedat Akyüz, Kudret Duman, İsmail Pekdemir ve Satı Ali Akyüz ortaklığında 15 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Eduman Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eduman Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ekrem Duman tarafından 400 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

2d İstanbul İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

2d İstanbul İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü’nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Sabri Duman tarafından kuruldu.

YDZ Metal İnşaat Petrol Ürünleri Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

YDZ Metal İnşaat Petrol Ürünleri Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Asuman Duman tarafından 200 bin TL sermaye ile 5 Eylül'de Sancaktepe'de kuruldu.

Dumanlar İnşaat Duman Park Evleri teslim tarihi

Dumanlar İnşaat Duman Park Evleri teslim tarihi Dumanlar İnşaat Duman Park Evleri teslim tarihi


3 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor olan Duman Park Evleri projesinin inşaat çalışmaları yaklaşık iki ay önce başladı. Dumanlar İnşaat tarafından yükselen Duman Park Evleri projesi İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor.


Dumanlar İnşaat Duman Park Evleri satılık daire fiyatları 175 bin liradan başlayarak değişiklik gösteriyor. Dumanlar İnşaat Duman Park Evleri teslim tarihi 2015 yılının Şubat ayı olarak belirtiliyor.


Beylikdüzü Duman Park Evleri projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve dubleks daire seçenekleri sunuluyor. 4 blok olarak yükselen Duman Park Evleri Beylikdüzü projesinde bloklar 5 katlı olarak inşa ediliyor.Dumanlar İnşaat Duman Park Evleri satılık!


Dumanlar İnşaat Duman Park Evleri satılık daire fiyatları 2+1 dairelerde 175 bin liradan, 3+1 dairelerde 200 bin liradan, dubleks dairelerde 250 bin liradan başlayarak yükseliyor....