27 / 03 / 2023

Düzlem Yapı Papatya Park Residence iletişim

Düzlem Yapı Papatya Park Residence iletişim

Düzlem Yapı Papatya Park Residence satış ofisi bilgileri kapsamında telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi. Düzlem Yapı Papatya Park Residence projesi İstanbul Avrupa Yakası’nda inşa ediliyor.

Düzlem Yapı Papatya Park Residence iletişim!

Toplam 1140 adet daireden meydana gelen projede daireler 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Düzlem Yapı Papatya Park Residence iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi.

Düzlem Yapı Papatya Park Residence! İnşaatı Nisan'da başlıyor!

Düzlem Yapı Papatya Park Residence kapsamında inşaat çalışmaları Nisan ayında başlayacak. Papatya Park Residence projesinde yer alan dairelerin 36 ay kadar sonra teslim edilmesi planlanıyor

Düzlem Yapı Papatya Park Residence iletişim Haberi

Düzlem Yapı Papatya Park Residence iletişim


45 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen  Papatya Park Residence  satış ofisi bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.


Papatya Park Rezidence projesi Beylikdüzü'nde Düzlem Yapı imzası ile hayata geçiriliyor. Projede toplam 1140 daire yer alıyor. Beylikdüzü Papatya Park Residence 'ta 1+1ve 2 +1 gibi daire tipleri bulunuyor.


Papatya Park Residence Beylükdüzü teslim tarihi;

1+1 dairelerde teslimler Aralık 2016'da, 2+1 dairelerde Haziran 2017'de gerçekleşecek.


Düzlem Yapı Papatya Park Rezidence 'ta  sosyal donatı alanları içerisinde; oyun alanları, koşu parkurları, sauna, fitness center, restoran, yürüyüş alanları ve fin hamamı yer alıyor. Düzlem İnşaat Papatya Park Rezidence projesi 2 bin 472 metrekare yeşil alana sahip.


Düzlem Yapı Papatya Park Residence ulaşım

Cumhuriyet Mahallesi 1988. Sk. No.4 Esenyurt, İSTANBUL

Düzlem Yapı Papatya Park Residence satış ofisi!

Telefon: 444 34 94

Web Adresi: