02 / 07 / 2022

E-gate avantajları

E-gate avantajları

Yurt dışı çıkışlarda hız ve insan gücünden tasarruf sağlayacak, e-gate uygulaması için ilk aşamada Atatürk Havalimanı'ndaki geliş ve gidiş katlarına ikişer biyometrik geçiş kabini konuldu.

E-gate uygulaması İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan başlayacak!

Yurt dışı çıkışlarda hız ve insan gücünden tasarruf sağlayacak olan "biyometrik geçiş" olarak adlandırılan e-gate uygulaması, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda başlayacak. Biyometrik geçiş kabinlerinin 2015 sonuna kadar 24'e çıkarılması planlanıyor..

Unıted Arab Gate İnşaat Dış Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Unıted Arab Gate İnşaat Dış Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi Esenyurt’ta  100  bin TL sermaye bedeli  ile Ahmed A.A.A.E.E tarafından kuruldu.

Türk çelik sektörü pazar çeşitliliğiyle yatırımcılara avantaj sağlıyor!

Türk çelik sektörü, gerek pazar çeşitliliği gerekse artan üretim talepleriyle yatırımcılarına avantajlar sağlıyor.

Bankalardan kredi avantajı!

İhtiyaç, konut ve taşıt kredilerinde faiz oranları bazı bankalarda değişiyor. Bankaların yüksek faiz oranları kredi kampanyası kapsamında çeşitli avantajlar sunuluyor.

Tamamlanmamış daire alırken bunlara dikkat!

Gayrimenkul satın alırken tamamlanmış bir daireye göre çeşitli avantajları olduğu için tamamlanmamış daireler daha çok tercih ediliyor. Peki tamamlanmamış daire alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Hasbahçe Kağıthane projesinde lansmana özel ödemeler!

Hasbahçe Evleri Kağıthane projesinde 2 oda 1 salon tip dairelere yer veriliyor. Projede lansmana özel ödeme seçenekleri ve fiyat avantajları bulunuyor...

Golden Gate İnşaat Emlakçılık İhracat İthalat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Golden Gate İnşaat Emlakçılık İhracat İthalat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ehab A.E. Asawe, Alı F. A. Alnazlı, Hatem J. M. Owıda ce Osama K.M. Alkurd ortaklığında 400 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Ortadoğu Grup'tan 4 projede sonbahar kampanyası!

Temmuz ayından beri tüm projelerinde yaptığı kampanyalarla daire sahibi olmak isteyenlere çeşitli avantajlar sunan Ortadoğu Grup, Resim İstanbul, Mod İstanbul, Yeni Nesil Eyüp ve Merkez Zekeriyaköy projelerinde yoğun ilgi görüyor.

Evgör 2016 yaz koleksiyonunda bahçe tasarımlarına yer verdi!

EVGÖR, 2016 yaz koleksiyonuna yeni tasarım bahçe mobilya ve aksesuarları ekledi.Evgör’ün bahçe mobilyaları, yaz dönemine özel indirimler ve Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat avantajları ile sunuluyor.

Online dükkan satışları düşüyor!

Avantajix.com kurucu ortağı Güçlü Kayral: “Hala yüzde 27’lik bir kesim dijital vitrinlere bakmakla yetiniyor. Bu kullanıcıların kaygıları giderilir, E-ticaretin avantajları doğru anlatılırsa onlar da sanal mağazaya çekilebilir”

Cityscape Turkey’e bireysel yatırımcılar ve konut alıcılarından yoğun ilgi!

Cityscape Turkey’e özel avantajlar ve lansmanlar nedeniyle, bireysel yatırımcılar ve konut alıcıları da fuara büyük ilgi gösteriyor. Türkiye gayrimenkul oyuncuları, konut alıcıları ve gayrimenkul yatırımcıları ile Cityscape Turkey’de buluşuyor.

West Gate satılık daire!

Ankara'nın Çankaya ilçesinde yükselen projede daire seçenekleri 1+1' den 4+1 'e kadar farklılık gösteriyor. West Gate satılık daire için 12 ayda vade farksız ödemeler sağlanıyor.

Bahçeşehir Flex Office iletişim!

Bahçeşehir Flex Office iletişim için 0212 672 88 98 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Lansmana özel avantajlar ile satışlarına devam eden proje 321 adet üniteden meydana geliyor.

Özyurtlar New Bahçeşehir'de lansman özel fiyat ve avantajlı ödemelerle!

Lansman özel fiyat ve avantajların devam ettiği Özyurtlar New Bahçeşehir projesinde daireler 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salondan meydana geliyor.

E-gate avantajları Haberi

E-gate avantajları


Atatürk Havalimanı'nda ay sonuna kadar başlatılması planlanan, "biyometrik geçiş" olarak da adlandırılan e-gate uygulaması için geçiş bankoları yerleştirildi.  


Yurt dışı çıkışlarda hız ve insan gücünden tasarruf sağlayacak, e-gate uygulaması için ilk aşamada havalimanındaki geliş ve gidiş katlarına ikişer biyometrik geçiş kabini konuldu. Pasaport polisinin görev almayacağı kaydedilen uygulamada kabin sayısının 3 ay sonra geliş ve gidişlerde altıya, 2015 sonuna kadar ise yirmi dörde çıkarılması planlanıyor. 


Şimdilik Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına yönelik olarak uygulanacak sistemde yolcunun tarattığı parmak izi sistemden otomatik olarak kontrol edilecek, eşleştikten sonra geçiş izni verilecek. Bir süre sonra yüz tanıma kontrolünün de entegre edilmesi planlanan sistemden ilk olarak sık seyahat eden ve tanımlı bir yolcu grubu faydalanacak. 


21 saniyede hızlı geçiş 


Yerli bir firma tarafından kurulan sisteme ait test aşaması...