Edis Fan Token

Edis Fan Token

Başarılı popçu Edis ve kripto para borsası ICRYPEX iş birliğinde çıkarılan Edis Fan Token saatler içinde tükendi.

Kripto ödemelerde Bitcoin zirveden düşüyor!

BitPay tarafınca açıklanan bilgilerde, şahısların ve şirketlerin kripto ödemelerinde Bitcoin'den farklı token kullanımları yöneldiğine dikkat çekildi.  2011'den bu yana faaliyette olan BitPay, ayda ortalama 66 bin kripto ödeme gerçekleştiriyor. 

FOY Token 16 milyon TL'lik vurgunla battı!

Ankara Kuşu olarak kripto para borsasında işlem gören FOY Token'in 16 milyon TL'lik vurgunla battığı iddia edildi.

Bitexen, Sakaryaspor ve Sivasspor'un token arzını gerçekleştirdi!

Bitexen, 11 Ekim 2021 Pazartesi günü Sakaryaspor'un SKRY Token'ının arzını gerçekleştirdi. SKRY Token'ın ön satışı, 4 ay kilitli kalma ve kilitsiz tercihleriyle yapıldı.

Edis Fan Token saatler içerisinde tükendi!

Başarılı popçu Edis ve kripto para borsası ICRYPEX iş birliğinde çıkarılan Edis Fan Token saatler içinde tükendi.

Fenerbahçe Token'da 11.5 milyon TL'lik yakım yapıldı!

Ağustos'ta piyasaya sürülen ve yoğun talebin gösterildiği Fenerbahçe Token'da ilk yakım yapıldı. 15 Ekim tarihinde yapılan yakım işleminin 11 milyon 500 bin Türk Lirası'na denk olduğu açıklandı.

Adana Demirspor Token arzını başlattı!

Geçtiğimiz günlerde Token arzını başlayan Adana Demirspor kulüple taraftar arasında köprü görevi üstlenmeyi amaçlıyor. 

Fenerbahçe Token'da yakım yarın başlıyor!

Fenerbahçe Token'da ilk token yakma işleminin yarın gerçekleştirileceği belirtildi. İlk işlem gününde 150 lirayı aşan ve ardından düşmeye başlayan FB Token, 60 lira bandına kadar gerilemişti. Son günlerde yeniden yükselişe geçen token 67 liranın üzerinde işlem görüyor.

Spor kulüplerinin kripto para üretmesi mantıklı mı?

Dünya Gazetesi köşe yazarı Tuğrul Akşar, bugünkü köşesinde spor kulüplerinin kripto para piyasalarına dahil olmasını ve fan tokenları kaleme aldı. İşte Tuğrul Akşar'ın 'Spor kulüpleri için yeni para yaratma araçları olarak kripto para ve fan tokenlar' başlıklı yazısı...

Ön satışa çıkarılan Altay Fon Token tükendi!

Süper Lig ekipleri arasında yer alan Altay-Icrypex iş birliğiyle üretilen ve 13 Eylül 2021 tarihinde ön satışa çıkarılmış olan 28 milyon 710 bin Altay Fan Token tükendi.

BJK Token mı geliyor?

BJK tarafı piyasaya token sürme konusunda henüz beklemede. Alınan bilgilere göre; BJK yönetimi uzun bir zamandır yerli token üreticisi ile görüşüyor. Süreç içinde rakamlar gündeme gelmiş, pazarlıklar gerçekleştirilmiş. Ancak tüm gelişmelere rağmen yönetim henüz beklemede.

Gençlerbirliği Taraftar Token 6 Eylül'de satışta!

TFF 1. Lig ekipleri arasında yer alan Gençlerbirliği ve Bitci Teknoloji AŞ arasında Gençlerbirliği Taraftar Token çıkarılması için anlaşma yapıldı.

Kripto paralarda token patlaması!

Dijital varlıklarda yeni moda olan token'lerda son günlerde talep patlaması yaşanıyor. Pek çok spor kulübü kendi token markasını çıkarıyor. Bu durum da varlıkta yatırımcı sayısını artırıyor. 

Messi'nin PSG'ye transferi kripto para borsasını canlandırabilir!

Fransız kulübü Paris Saint Germain'e (PSG) transfer olan dünyaca ünlü yıldız Lionel Messi'nin ücretinin bir bölümünü "PSG Fan Token" olarak alacağının açıklamasıyla beraber kripto paralarda hareketlilik yaşanması bekleniyor. 

Edis Fan Token Haberi

Edis Fan Token

Geçen hafta UNIQ’te yapılan lansmanla tanıtılmasından sonra 18 Eylül 00.00 itibarıyla ön satışa sunulan 8 milyon Edis Fan Token saatler içinde tükendi.

Sputniknews'te yer alan habere göre, sanat dünyasının yeni etkileşim alanı olan ve sık sık gündeme gelen NFT’ler ile desteklenen ilk Fan Token olma özelliğine sahip olan Edis Fan Token, ICRYPEX imzasına sahip.

Ön satışları tamamlanan Edis Fan Token, yarın saat 00.00’da 1,00 TL açılış fiyatıyla halka arz edilecek. Merakla beklenen Edis Fan Token, ICRYPEX mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden de alınabilecek.

Edis Fan Token'ın satış süreci ile ilgili önemli açıklamalar yapan ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer, “Edis Fan Token’a gösterilen ilgiden büyük mutluluk duyuyoruz. Ön satışa sunmamız itibarıyla birkaç saatte ön satış bölümünün tamamı tükenen Edis Fan Token’a çok büyük bir ilgi gösterildi. NFT...