Elazığ Mislanda konut mu yapılacak

Elazığ Mislanda konut mu yapılacak

Mis Holding Yönetim Kurulu başkanı Nihat Demirbağ, Vartaş’ın MİSLAND’ı almaktan vazgeçmesi üzerine kolları sıvadıklarını belirterek, kaldıkları yerden yola devam edeceklerini söyledi.

Elazığ Maden'de yapılması planlanan konut projesinin akıbeti TBMM'de!

Elazığ'ın Maden ilçesinde yapılması planlanan konut projesinin akıbeti meclis gündemine taşındı. İYİ Parti'li Cinisli, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Elazığ'ın 12 noktasında 20 bin 750 konut inşa edildi!

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu yaptığı açıklamada, depremden sonra Elazığ'ın 12 noktasında 20 bin 750 konut inşa edildiğini söyledi.

Elazığ'da depremzedeler için inşa edilen 167 konut için kuralar çekildi!

Elazığ ili Zafran Mahallesi'nde hayata geçirilen 167 konut gerçekleştirilen kura çekimi ile hak sahiplerine teslim edildi.

Elazığ'da 20 bin konut dönüşüyor!

24 Ocak 2020'de 6.8 şiddetindeki deprem nedeniyle Elazığ'da çok sayıda konut enkaz olurken hükümet bölgedeki konutların inşası için hızla çalışmaya başladı. Bir yılda 8 bin konut inşa edilirken 6 ayda ise 12 bin konut daha inşa edilecek. 

Elazığ'da 1 sene içinde 3 bin konut teslim edildi!

Önceki gün çekilen kura ile Elazığlı depremzedeler yeni evlerine kavuştu. Böylelikle bir senede 3 bin konut teslim edilmiş oldu. 

Ali İhsan Yavuz: Devletimiz Malatya, Van ve Elazığ depremlerinde de konut yaptı ve teslim etti!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, "İzmir'den önceki depremlerde de devletimiz, o şefkatli yönünü ortaya koydu, Malatya, Van ve Elazığ'da konut yaptı ve teslim etti" dedi.

Elazığ ve Malatya'da 10 bin konut yıl sonunda teslim edilecek!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ ve Malatya'daki konut inşaatlarına ilişkin "Bu yıl sonuna kadar 8 bini Elazığ'da, 2 bini Malatya'da olmak üzere 10 bin konutumuzu bitirip vatandaşlarımıza teslim edeceğiz" dedi.

Elazığ'da yıl sonuna kadar 8 bin konut teslim edilecek!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Elazığ'da 24 Ocak'ta yaşanan depremde evleri yıkılan vatandaşların konut ihtiyacını karşılamak amacıyla 17 bin 800 konuttan oluşan projeyi hayata geçiriyor.

Elazığ'da 19 bin 300 bağımsız bölümden oluşan konut çalışmasını başlattık!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum yaptığı açıklamada "Elazığ'da yaklaşık 19 bin 300 bağımsız bölümden oluşan konut çalışmasını başlattık ve bu çalışma gerçekten yeni Elazığ için Türkiye'ye ve dünyaya örnek gösterilebilecek." dedi.

TOKİ Elazığ Maden 150 konut kuraları bugün çekiliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Elazığ Maden 2020 projesindeki konutların kuraları bugün çekiliyor...

Elazığ ve Malatya'da 23 bin 734 konut inşa edilecek!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığınca, depremden etkilenen Elazığ'da 19 bin 190, Malatya'da ise 4 bin 544 olmak üzere 23 bin 734 konut yapılacağını açıkladı...

Elazığ ve Malatya'da 24 bin konut inşa edilecek!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından, depremlerden etkilenen 9 şehirde başlatılan hasar tespit çalışmaları sona erdi. Bakanlık, afet konutu dönüşüm çalışmaları ve rezerv konut uygulamaları dahilinde, Elazığ'da 19 bin 591, Malatya'da ise 4 bin 448 konut inşa edecek...

TOKİ Elazığ Harput'ta 150 konut inşa edecek! 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, TOKİ'nin Elazığ Harput'ta 150 konut inşa edeceğini açıkladı. Harput Mahallesi Muhtarı Zülküf Demirpolat, Harput sakinlerinin ilçeye daha fazla konut inşa edilmesini beklediğini belirtti...

Elazığ Mislanda konut mu yapılacak Haberi

Elazığ Mislanda konut mu yapılacak

27 yıldır Mis Tüketim Kooperatifi, Mis Holding A.Ş. ve Misaş A.Ş.'nin yönetim kurulu başkanlığını yapan ve tüm genel kurul ve yönetim kurulu kararlarını da 27 yıldır oybirliği ile aldıklarını belirten Nihat DEMİRBAĞ 3 yıllığına yeniden oybirliği ile yönetim kurulu başkanlığına seçilerek yola devam kararı aldıklarını açıkladı.


Demirbağ; "Vartaş A.Ş.'nin Misland'ı almaktan vazgeçmesi sebebiyle 3 yıllığına yeniden güven tazeleyerek kolları sıvadık. Hayırlısı ile inşaAllah otuzuncu yılımızı tamamlarken emaneti de sahiplerine teslim ederek ayrılırız." dedi.


ELAZIĞ İMAR REVİZYONU İÇİN YANILMAZ'A TEŞEKKÜR EDİYORUM


 Demirbağ, Yanılmaz'ın kendisine "Benim için Elazığ'daki her vatandaşa yardımcı olmak bir şereftir bir görevdir. Bu sebeple buradaki 914 ortağa da yardımcı olmak, elimizden geleni kanunlar çerçevesinde yapmak bizim görevimizdir. Misland'ın imarını ilimize ve sizlere faydalı olacak şekilde düzenledik. Hayırlı olsun.” dediğini aktardı....