elektrikli süpürge modelleri

elektrikli süpürge modelleri

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri kırmızı rengi ve estetik tasarımı ile göz alan güçlü, dayanıklı ve pratik yeni VSQ4PT2430 kırmızı elektrikli süpürgesini tüketicilerin beğenisine sundu...

S-P Türkiye'nin kredi notunu güncellemedi!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor's, Türkiye'nin kredi notu ve not görünümünde herhangi bir güncelleme olmadığını açıkladı.

Bursa Orhangazi Süpürgelik Mevkii’nde sanayi dönüşümü başladı!

Bursa'nın Orhangazi ilçesine Süpürgelik Mevkii’nde daha önce sanayi alanı olarak ilan edilen bölge konusunda ön çalışmalar başladı. Hürriyet Gazetesi köşe yazarlarından Hasan Bozbey, bugünkü köşe yazısında söz konusu çalışmaları kaleme aldı.

S-P ABD'nin 2021 yılı büyüme tahminini yüzde 6,5'e yükseltti!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor's (S&P), ABD'nin 2021 yılı büyüme tahminini yüzde 6,5'e çıkardı.

S&P Türkiye'nin kredi notu ile not görünümünü teyit etti!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor's (S&P), Türkiye'nin kredi notu ile not görünümünü teyit etti.

ABD'de konut fiyatları Mayıs ayında yüzde 4,5 arttı!

ABD'de S&P Case-Shiller Ulusal Konut Fiyat Endeksi, Mayıs 2020'de geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 4,5 arttı...

S&P Çin'in kredi notunu teyit etti!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard&Poor's (S&P), Çin'in kredi notunu teyit etti.

S&P: ABD ekonomisinde toparlanma yavaş olacak!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor's (S&P), ABD ekonomisinde resesyonun başladığı gibi hızlı bitebileceğini ve ekonomik toparlanmanın yavaş olabileceğini ifade etti.

S&P Fransa ve Almanya'nın kredi notunu teyit etti!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor’s (S&P) Fransa'nın ve Almanya'nın kredi notunu teyit etti.

S&P: Koronavirüs Asya- Pasifik piyasalarından 211 milyar dolar silebilir!

Standard & Poor’s'dan (S&P) yapılan açıklamada Avustralya, Hong Kong, Singapur, Japonya, Güney Kore ve Tayland’ın bu yıl ya resesyona gireceği ya da resesyona çok yakın düşük bir büyüme göstereceği de duyuruldu.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde hisse devrine vize!

Rekabet Kurulu, Astaldi S.P.A'nın, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ndeki hisselerinin IC İçtaş'a devrinin izne tabi olmadığı kararını verdi...

Standard & Poor’s İngiltere’nin görünümünü durağana çevirdi!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor’s (S&P) İngiltere’nin kredi notunu teyit ederken, kredi notu görünümünü negatiften durağana çevirdi.

Michael Gunter inşaat mühendisliğini bırakıp gezgin oldu!

Michael Gunter iş stresinden uzaklaşmak için Avrupa turuna çıktı. Para kazanmak için süpürge hortumundan enstrüman geliştirdi. 

S&P, Türkiye'nin kredi notunu teyit etti!

Standard & Poor's Global Ratings, Türkiye'nin kredi notunda değişikliğe gitmedi. Türkiye'nin yabancı para cinsinden kredi notu "BB" seviyesinde teyit edildi, görünümü "negatif" olarak korundu.

elektrikli süpürge modelleri Haberi

elektrikli süpürge modelleri

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin yeni VSQ4PT2430 kırmızı  elektrikli süpürgesi dayanıklılığı, güçlü performansı ve pratik kullanımı ile fark yaratıyor. Almanya’da üretilen Profilo’nun bu yeni model elektrik süpürgesi, kullanım kolaylığı ve üstün özellikleri ile yazlıkta dahil en büyük yardımcınız olucak

Yeni Profilo VSQ4PT2430 Elektrikli süpürge 2400 Watt’lık motoru ile tozlara karşı derinlemesine temizlik sunuyor, tozu yüzde 99,99 oranında tutan torbası ile tozları içeride hapsediyor. ProHEPA filtre sistemi sayesinde egzoz filtreden dışarıya temiz havanın çıkması sağlanırken, özellikle allerjik ve hassas bünyeler için daha sağlıklı bir kullanım sunuyor.


Almanya’da  üretilen, rengiyle olduğu kadar sağlamlığıyla da dikkat çeken Profilo’nun yeni  kırmızı süpürgesi satışa çıkmadan önce bir dizi dayanıklılık testinden geçirilerek bu konudaki üstünlüğünü de kanıtladı.

·         Süpürgenin başlığı 1000 km boyunca hareket ettirildi.

·...