Elysium Art Şişli

Elysium Art Şişli

Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş, İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. payları ile ilgili olarak 9,50 fiyattan 7.323 adet alış işlemi gerçekleştirdi...

Eczacıbaşı'ndan yönetim kurulu başkanlığına nakit temettü duyurusu!

Eczacıbaşı Yatırım Holding yönetim kurulu başkanlığına nakit temettü dağıtım duyurusunda bulundu...

Eczacıbaşı Yatırım Holding, İntema İnşaat'tan 10.500 hisse aldı!

Eczacıbaşı Yatırım Holding, İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri'nden 10.500 hisse alış işlemi gerçekleştirdi

Eczacıbaşı Yatırım'ın İntema İnşaat'taki hissesi yüzde 44.09 oldu!

Eczacıbaşı Yatırım Holding, İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri'nin hisselerinden 20.754 adet alış işlemi gerçekleştirdi

Eczacıbaşı'nın İntema'daki hissesi yüzde 43.66'ya yükseldi!

Eczacıbaşı Yatırım Holding'in İntema İnşaat'taki hisselerinin oranı, yeni alımlarla birlikte yüzde 43.66'ya yükseldi

Ofton İnşaat, CNR Emlak Fuarı’na satışla başladı!

4. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’na Ofton İnşaat, Avrupa yakasından Elysium Art Şişli, Elysium Soul Beyoğlu, Anadolu yakasından ise Elysium Serenity Kandilli, Elysium Elit Koşuyolu, ve Elysium Es Beykoz projeleri ile damga vurdu

Ofton İnşaat 5 projesiyle CNR Emlak Fuarı’na katılıyor!

4. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’na Ofton İnşaat, Elysium Art Şişli, Elysium Serenity Kandilli, Elysium Elit Koşuyolu, Elysium Soul Beyoğlu ve Elysium Es Beykoz projeleri ile damga vuracak.

Elysium Art Şişli'de 876 bin 500 TL'ye!

Ofton İnşaat imzası ile yükselen Elysium Art Şişli Projesi, İstanbul Şişli Bomonti'de konumlandırılıyor. Projede satılık daire fiyatları 876 bin 500 TL'den başlıyor..

Elysium Art Şişli'de oturumlar Eylül'de başlayacak!

Ofton İnşaat Elysium Art Şişli projesinde teslimlerin bu yılın Eylül ayında yapılması öngörülüyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 şeklinde daire seçenekleri bulunuyor.

Elysium Art Şişli'de teslimler Eylül'de!

İstanbul Şişli Bomonti’de hayata geçirilen Art Şişli projesi Ofton İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projede teslimlerin bu yıl Eylül ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

Ofton İnşaat bu yıl 3 projesini satışa çıkaracak!

Elysium Art Şişli, Elysium Elit Koşuyolu; Bodrum'da ise Elysium Miramar projelerinde deniz manzarası sunan Ofton İnşaat, bu yıl içinde deniz manzarası sunan üç projeyi daha satışa çıkaracak.

Ofton'un İstanbul'a değer katan projeleri Cityscape’te!

24-28 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda Ofton;Elysium Elit Koşuyolu, ElysiumSerenity Kandilli, Elysium Art Şişli ve Elysium Soul Beyoğlu ile İstanbul’a değer katan projelerinin detaylarını ziyaretçilerle paylaşıyor.

Elysium Art Şişli satış fiyatları listesi!

Elysium Art Şişli satış fiyatları listesi 977 bin 250 TL'den başlıyor. Ofton İnşaat imzasını taşıyan Elysium Art Şişli projesinde daireler bu yıl Eylül'de teslim ediliyor...

Elysium Art Şişli Eylül'de teslim edilecek!

Elysium Art Şişli, 2016 yılı Eylül ayı itibarıyla teslimlere başlayacak. Sosyal imkanlarından otel konseptine, lokasyonundan ödeme koşullarına kadar birçok avantaj sunan Elysium Art Şişli, yatırımcılarına yüksek kira getirisi sağlayacak.

Elysium Art Şişli’de daireler 748 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Ofton İnşaat’ın hayata geçirdiği Elysium Art Şişli projesi, 26 katlı tek bir blok olarak 214 rezidans ve 7 ticari birimden oluşuyor. Elysium Art Şişli’de fiyatlar 748 bin 250 TL'den başlangıç gösteriyor.

Ofton İnşaat'tan 10 milyon dolarlık satış!

Ofton İnşaat, Türk gayrimenkul sektörünü bir araya getiren Emlak 2015 Fuarı'nda Elysium Elit Koşuyolu, Elysium Art Şişli ve Elysium Serenity Kandilli projeleri nezdinde büyük bir başarı yakalayarak toplam 10 milyon dolarlık satış elde etti.

Elysium Art Şişli'de son 50 daire!

Ofton İnşaat, CNR Emlak Fuarı'nda projelerini tanıttı. Bomonti'de 26 katlı tek bir blok olarak yapılan Elysium Art Şişli, 214 rezidans ve 7 ticari birimden oluşuyor.

Ofton İnşaat Elysium Art projesinde son 50 daire!

Gayrimenkul markalarından Ofton İnşaat, CNR Emlak Fuarı'nda projelerini tanıttı. Bu projelerden biri Elysium Art Şişli.Bomonti'de 26 katlı tek bir blok olarak inşa edilen proje, 214 rezidans ve 7 ticari birimden oluşuyor.

Elysium Art Şişli

 Elysium Art Şişli Elysium Art Şişli

Eczacıbaşı'ndan yapılan açıklama şöyle:


04.12.2013 tarihinde İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. payları ile ilgili olarak 9,50 fiyattan 7.323 adet alış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. sermayesindeki paylarımız 04.12.2013 tarihi itibariyle %45,87 sınırına ulaşmıştır.


İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.


İşlem Tarihi 04.12.2013

İşlemin Niteliği Alım

İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) 7.323,00

İşlem Fiyatı (TL/Adet)   9,50

İşlem Tutarı (TL) 69.568,50

İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) 2.221.974,00

İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) 45,72

İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL)  

2.229.297,00

İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%)     45,87