Emlak İstasyonu franchising

Emlak İstasyonu franchising

Emlak İstasyonu Türkiye´deki franchising pazar payını artırmak için kadın girişimcilere avantajlı koşullarla franchising vermeye hazırlanıyor.

Mekan Emlak Gayrimenkul bayilik veriyor!

1997'de bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başlayan Mekan Emlak Ofisi kazandığı bilgi ve deneyim birikiminin sonucunda bugün kurumsallaşma aşamasında hızla ilerliyor. Mekan Emlak, Türkiye geneli Franchising (emlak bayilik) sistemi ile girişimcilere yatırım fırsatları sunuyor. 

Tam Nokta Franchising Emlak Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Tam Nokta Franchising Emlak Hizmetleri Anonim Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Zeynep Sarıbay tarafından kuruldu.

TURYAP iki temsilcilikle İngiltere emlak piyasasında!

Türkiye’de ilk kez franchising sistemi kuran TURYAP, İngiltere’nin başkenti Londra'nın Bloomsbury ve Wood Green bölgesinde bugün iki temsilcilik açtı. TURYAP, İngiltere emlak piyasasına hızlı bir giriş yaptı.

Emlak İstasyonu, İstanbul Anadolu bölge müdürlüğü açıldı!

Emlak İstasyonu, İstanbul Anadolu bölge müdürlüğünü açıldı. Emlak İstasyonu avantajlı franchising koşulları ile yatırım fırsatı sunuyor.

Emlak İstasyonu, Azerbaycan`da master franchising ofisi açıyor!

Emlak İstasyonu Yurtdışındaki ilk master franchising ofisini, Azerbaycan'da açacak.

Emlak İstasyonu Gayrimenkul Hukuk Eğitimi aldı!

Emlak İstasyonu İstanbul Anadolu Bölge müdürlüğü`nde Sema Kılıç Hukuk Bürosu, gayrimenkul hukuk eğitimi verdi.

Emlak İstasyonu bu yıl 30 franchise ofis açacak!

Emlak İstasyonu Ceo'su Birol Polat, Türkiye pazarında kalıcı olmak için sürdürülebilir ve doğru yatırımların önem kazandığı bir dönemde olduklarını açıkladı.

Emlak İstasyonu, İzmir franchise ofisi açıldı!

Emlak sektörünün öncü ismi olan Emlak İstasyonu ofis açılışlarına hız kesmeden devam ediyor.

Emlak İstasyonu Muğla Ortanca'da ofis açtı!

Emlak İstasyonu büyümeye devam ediyor. Emlak İstasyonu Muğla'nın Ortaca bölgesinde yeni yeni franchise ofis açtı.

Emlak İstasyonu'ndan Anadolu bölgesinde franchising fırsatı!

Emlak İstasyonu İstanbul Anadolu bölgesinde girişimcilere franchising fırsatı sunuyor.

Hakan Erilkun, TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü oldu!

Emlak sektörünün franchising sistemindeki en tecrübeli ismi Hakan Erilkun, TGM Trend Gayrimenkul’ün Genel Müdürü oldu.

Emlak İstasyonu, Anadolu Yakası bölge müdürlüğünü açıyor!

Emlak İstasyonu, İstanbul Anadolu Yakası bölge müdürlüğünü açıyor. Emlak İstasyonu, belirlediği bölgelerde açılacak olan franchising ofisleri ile büyüme kararı paralelinde girişimci adaylarına avantajlı franchising koşulları ile yatırım fırsatı sunuyor.

Emlak sektöründe kurumsallaşan mesleğe önde başlıyor!

Emlak İstasyonu Ceo’su Birol Polat özellikle emlak sektörü gibi halk arasında olumsuz imaja sahip bir sektörde kalite ve hizmetin kusursuz olmasının beklendiğini belirterek, “Bunun da yolu kurumsallaşmaktan, marka olmaktan geçiyor” dedi.

Emlak İstasyonu franchising Haberi

Emlak İstasyonu franchising

"Emlak İstasyonu markasını bu noktaya getirenler hep kadınlar oldu. Biz de hanımlara şükran borcumuzu ödemeliyiz" diyor Emlak İstasyon Koordinatörü Erkan Bayrak. Ancak önemli kriterleri var. Öncelikle franchising'ların açacağı ofisler  iş yapan  lokasyonda olmalı. Emlak İstasyonu Türkiye´de 16 franchising ofisiyle hizmet veriyor. Türkiye´de franchising pazar payını daha da artırmak için franchising vermek gündeme gelmiş.  İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Eskişehir´de 2016 sonuna kadar 20 franchising vermeyi hedefliyor. franchising ofislerinin 60 metrekare olmasını öngörüyorlar.


Emlak İstasyon Koordinatörü Erkan Bayrak, kadın girişimciye pozitif ayrımcılık tanıdıklarını belirterek "Elbette erkek girişimci ile anlaşırız ama franchising bedelinde kadınlara göre yüzde 50 fazlası koşullarla" diyor.  Bayrak "Kadının iş hayatına atılmasını önemsiyoruz. Bugüne kadar kadınlardan kazandık, bir şükran borcu olarak onlara ayrıcalık tanıyoruz"...