25 / 06 / 2022

Mekan Emlak Gayrimenkul bayilik veriyor!

Mekan Emlak Gayrimenkul bayilik veriyor!

1997'de bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başlayan Mekan Emlak Ofisi kazandığı bilgi ve deneyim birikiminin sonucunda bugün kurumsallaşma aşamasında hızla ilerliyor. Mekan Emlak, Türkiye geneli Franchising (emlak bayilik) sistemi ile girişimcilere yatırım fırsatları sunuyor. 1997'de bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başlayan Mekan Emlak Ofisi kazandığı bilgi ve deneyim birikiminin sonucunda bugün kurumsallaşma aşamasında hızla ilerliyor. Mekan Emlak, Türkiye geneli Franchising (emlak bayilik) sistemi ile girişimcilere yatırım fırsatları sunuyor. 

Mekan Emlak Gayrimenkul yüzde 100 Türk sermayeli Mekan Emlak ofisi olmakla birlikte özellikle Marmara Bölgesi, İstanbul, Balıkesir, Çanakkale ve Bursa şehirlerinde profesyonelleşti. Fakat hizmet alanı, Balıkesir dışındaki şehirlerdeki gayrimenkullere yönelik hizmet verebilmektedir.

Mekan Gayrimenkul'un en önem verdiği değer dürüstlük. Hizmet anlayışı ve güvenilirliğinin bir sonucu olarak Mekan Gayrimenkul, yıllar içinde hem müşterilerinin, hem de meslektaşlarının saygınlığını kazanmış olmanın haklı gururunu yaşıyor. Mekan Gayrimenkul, bayilik talep eden girişimcilerinde de bu özelliklerin bulunmasını istiyor.

Neden Mekan Gayrimenkul Bayilik? 

Markalı, itibarlı bir iş sahibi olmak, 

İşinde bağımsız olmak,

Yatırımının hızlıca geri dönmesi,

Yaşamak için tatmin edici gelir fırsatı,

Denenmiş, kendini kanıtlamış, az riskli bir iş,

Düşük maliyetle yüksek gelir sağlar,

Kolay bulunan, beklentileri sınırlı, hazır müşteriler,

Geniş bir korumalı bölge,

İşletme sorunları yaşadığında arkasında danışabileceği bir kurum,

Bilmediğini öğrenir, gerektiğinde danışabileceği bir kadro,

Yatırımda ve tedarikte sorun oluşmaz,

Pazarlamada ana firma ne yapacağını bilir, yardımcı olur.

Anlaşma katı olsa bile uygulaması yumuşak olacak, sıcak ilişkiler için

Mekan Gayrimenkul Bayilik Şartları

Mekan Gayrimenkul, bayi adayı firmalarda bölgedeki emlak faaliyetleri konusunda bilgi sahibi olmaları ve bölge halkının gözünde iyi bir itibara sahip olmaları koşulunu arıyor. Bilindiği üzere satış ve kiralamanın ana esası güvendir. İnsanlar güven duydukları firmalarla ticaret yapar. Emlak satış ve kiralama alanında tecrübeli adayların istihdam edilmesi firmanın önceliklerinden. 

Bayilik / Franchise

İsim Hakkı Bedeli: 15.000 ₺

Ortalama Metrekare Başına Kurulum Maliyeti: 3000 ₺

Minimum Şube Açılış Maliyeti: 50.000 ₺

Ortalama Şube Kurulum Süresi: 30 Gün

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

Gelirden Pay: Alınmıyor

Girişimcinin Ortalama Kâr Marjı: %70

Yatırımın Geri Dönüş Süresi: 1 Yıl

Girişimciye Verilen Destekler:

mekangayrimenkul'de Ofis Açma Türkiyenin En Yeni Emlak ilan Sitesinde Emlaksatiyor.com da Ofis açma Sınırsız ilan ekleme Personel Desteği, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Diğer