01 / 07 / 2022

emlak konut Avrupark Hayat satış ofisi

emlak konut Avrupark Hayat satış ofisi

Avrupark Hayat projesi 1.095 konut ve 89 ticari üniteden meydana geliyor. Cihan İnşaat Avrupark Hayat lansman tarihi 9 Ekim olarak belirtiliyor.

Cihan İnşaat Avrupark Hayat açık adres!

Toplam 1.095 konut ve 89 ticari üniteden meydana gelen Avrupark Hayat projesi Cihan İnşaat imzasıyla Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ediliyor. İşte Cihan İnşaat Avrupark Hayat açık adresi...

Emlak Konut GYO Avrupark Hayat projesinin değeri ne kadar?

Emlak Konut GYO İstanbul Esenyurt Hoşdere 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ile ilgili olarak Avrupark Hayat projesi için hazırlatılan gayrimenkul kira değerleme raporunu yayınladı. 

Emlak Konut GYO Avrupark gayrimenkul değerleme raporu!

Emlak Konut GYO'nun Avrupark projesinde konumlu 1 adet bağımsız bölüm ile ilgili olarak hazırlatılan gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı. 

Emlak Konut GYO Avrupark'ın kısmi kesin kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut GYO'nun projelerinden Avrupark'ta 655 ada 1 parsel 32 derslikli ortaöğretim tesisinin kısmi kesin kabulü yapıldı. Kısmi kesin kabul tutanağı onaylandı. 

Emlak Konut GYO Avrupark değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Avrupark projesi 17 adet bağımsız Bölüm ile ilgili olarak hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınladı.

Emlak Konut Avrupark Hayat 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Avrupark Hayat projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Emlak Konut Avrupark Hayat Projesi!

Emlak Konut Avrupark Hayat projesi, 1.095 konut ve 81 ticari birimden meydana geliyor. Avrupark Hayat projesinde 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri olacak...

Avrupark Bahçekent Emlak Konut kampanyası detayları!

Avrupark Bahçekent Emlak Konut kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunuyor.

Emlak Konut'un Mayıs şampiyonu Avrupark Bahçekent!

Emlak Konut GYO'nun satışta olan projelere dair Mayıs 2015 raporu yayımlandı. Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirdiği Avrupark Bahçekent en çok satışı yaptı.

Emlak Konut projelerinin şampiyonu Avrupark Bahçekent oldu!

Cihan İnşaat ile Konut Yapı’nın Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirdiği Avrupark Bahçekent oldu. Avrupark Bahçekent, 298 konut satışı ve 92 milyon 297 bin 102 liralık gelirle birincilik koltuğuna oturdu.

Emlak Konut Mayıs ayı satış şampiyonu Avrupark oldu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Mayıs ayı satış şampiyonu 92 milyon 297 bin 102,02 TL ile Avrupark projesi oldu. Emlak Konut 01 Ocak - 31 Mayıs 2015 tarihleri itibariyle, toplamda 2 milyar 570 milyon 814 bin 503,03 TL satış yaptı.

Emlak Konut Bahçekent Avrupark satılık!

Emlak Konut Bahçekent Avrupark satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Teslim tarihi Nisan 2018 olarak belirlenen proje 500 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor.

Emlak Konut Avrupark Bahçekent ev fiyatları!

78 bin 640 metrekare arsa üzerine hayata geçirilen proje TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçiriliyor. Emlak Konut Avrupark Bahçekent ev fiyatları 158 bin TL'den başlıyor.

Emlak Konut Avrupark Bahçekent satılık daire!

Emlak Konut Avrupark Bahçekent satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Toplam 1.394 daireden meydana gelen projede toplam 86 ticari ünite yer alıyor.

emlak konut Avrupark Hayat satış ofisi Haberi

emlak konut Avrupark Hayat satış ofisi

Avrupark Hayat projesi 42 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Proje 13 blok şeklinde yükseliyor.  Avrupark Hayat Evleri Bahçekent Flora Evleri'nin arkasında, Hadımköy - Bahçeşehir Yolu üzerinde yer alıyor. 


Avrupark Hayat projesi 1.095 konut ve 89 ticari üniteden meydana geliyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor.


Cihan İnşaat Avrupark Hayat lansman!


Cihan İnşaat  imzasıyla Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Cihan İnşaat Avrupark Hayat lansmanı 9 Ekim'de gerçekleşecek. 


Avrupark Hayat'ta sosyal alanlar;

Fitness
Sauna
Cafe
Restoran,
Yüzme havuzu
Spor alanları
Çocuk oyun alanları
Otopark 


Tel: 444 61 63

Web: http://avrupark.com/proje-hakkinda.html-  http://www.cihaninsaat.com/


Pınar DOĞAN...