Emlak Konut Ayazma Konutları kampanya

Emlak Konut Ayazma Konutları kampanya

Ayazma Emlak Konutları'nda başvurular 30 Ocak'a kadar devam edecek. Projede toplam 1.239 tane daire yer alıyor ve daireler 2+1, 3+1, 4+1 olarak dizayn edildi. İşte Emlak Konut Ayazma Konutları fiyatlar...

Emlak Konut GYO Ayazma 1. Etap 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ayazma Emlak Konutları 1. Etap projesi 6 Adet bağımsız bölüm ile ilgili olarak hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınladı...

Emlak Konut 4 projedeki 30 daireyi satışa çıkardı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Burgazkent, Esenler Emlak Konutları, Ayazma Emlak Konutları ve Spradon Quartz projelerindeki toplam 30 adet daireyi satışa çıkardı...

Emlak Konut'un 3 camisini Ilgın İnşaat yapacak! 

Emlak Konut GYO, Başakşehir Güney Ayazma ve Kayabaşı - Avcılar Kapadık Cami İnşaatları ile Ada içi Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi' nin sözleşmesini Ilgın İnşaat'la imzaladı.

Emlak Konut'tan İstanbul'a 3 cami geliyor!

Emlak Konut GYO Başakşehir Güney Ayazma ve Kayabaşı, Avcılar Kapadık Cami İnşaatları ile Ada içi Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi ihalesi 11 Haziran'da davet usulü ile yapılacak...

Ayazma Emlak Konutları 1. Etap kira değerleme raporu!

Emlak Konut Ayazma Emlak Konutları 1. Etap Konut ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşi için hazırlatılan kira değerleme raporunu yayınladı. 

Emlak Konut'tan 3 dev ihale!

2016 yılı kar hedefini 1,5 milyar TL olarak açıklayan Emlak Konut GYO bu ay 3 dev ihaleye hazırlanıyor. Esenyurt Hoşdere ile Avcılar Ispartakule'de arsa ihalesi yapacak firma ayrıca Ayazma Emlak Konutları 2. Etap'ın inşaat ihalesini de gerçekleştirecek.

Emlak Konut GYO, İstanbul Ayazma 2.Etap ihalesinin tarihini açıkladı!

Emlak Konut GYO, 'İstanbul Başakşehir Ayazma Emlak Konutları 2. Etap Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi' ihalesinin tarihini KAP'a bildirdi.

Emlak Konut GYO Bulvar İstanbul değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., İstanbul, Başakşehir, Ayazma 3. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi için hazırlanan revize değerleme raporunu KAP'a bildirdi.

Emlak Konut'un 3 projesinin kura çekilişleri bugün!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Başakşehir Evleri 2.etap, Ayazma Emlak Konutları ve Ispartakule Evleri'nde kalan daireleri satışa çıkaracağını ancak bunu kura ile yapacağını duyurmuştu.

Emlak Konut Ayazma Konutları kura sonuçları 2015 tam listesi!

Toplam 11 adet dairenin satışa çıkarıldığı projede 120 aya varan vade imkanı sunuluyor. Emlak Konut Ayazma Konutları kura sonuçları 2015 tam listesi dün saat 14.00 itibariyle açıklandı.

Emlak Konut GYO'nun hangi projelerinde kuralar çekildi?

Emlak Konut kura çekilişi Emlak Konut GYO’nun hayata geçirdiği Başakşehir Evleri 2. Etap, Ayazma Emlak Konutları ve Ispartakule Evleri için kuralar çekildi.

Emlak Konut Ayazma Konutları kura çekilişi sonuçları!

İstanbul'un Başakşehir ilçesinde yükselen projede 120 aya varan ödeme imkanı sunuluyor. Emlak Konut Ayazma Konutları kura çekilişi sonuçları bugün saat 14.00 itibariyle belli oluyor.

Emlak Konut Ayazma Konutları kura çekilişi bugün!

Fiyatların 2+1 dairelerin 445 bin TL'den başlangıç gösterdiği proje İstanbul'un Başakşehir ilçesinde yükseliyor. Projede 11 adet daire satışa çıkarıldı. Emlak Konut Ayazma Konutları kura çekilişi bugün yapılacak.

Emlak Konut Ayazma Konutları kampanya Haberi

Emlak Konut Ayazma Konutları kampanya

Emlak Konut Ayazma Konutları fiyatlar öncesinde projeden bahsedelim. Proje Başakşehir-İkitelli'de inşa ediliyor ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzası ile inşa ediliyor. 


Ayazma Emlak Konutları projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler yer alıyor. Proje 334 bin 176 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor.


1239 tane daireden oluşan Emlak Konut Ayazma Konutları'nda yer alan 300-350 tane daire kurayla satışa sunuldu. Başvuruların başladığı projede son başvuru tarihi 30 Ocak olarak belirlendi. 


Ayazma Emlak Konutları'nda teslimler satışların başlamasından 36 ay sonra gerçekleşecek. Projede 120 aya kadar vade yapıldığın 0,50 faiz oranı uygulanıyor. 


Emlak Konut Ayazma Konutları fiyatlar

2+1 konut fiyatları 396 bin TL ile 557 bin TL

3+1 konut fiyatları 462 bin TL ile 675 bin TL

3+1 dubleks konut fiyatları 1...