10 / 08 / 2022

Emlak Konut Esenler Havaalanı Konutları kurası

Emlak Konut Esenler Havaalanı Konutları kurası

Toplamda bin 403 konut ve 32 iş yerinin kura çekilişi ile sahiplerini belirleyeceği projede Esenler Belediyesi'nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortaklaşa yürütüyor. Emlak Konut Esenler Havaalanı Konutları kura çekilişi başladı.

Emlak Konut GYO Esenler parsellerinin değeri belli oldu!

Emlak Konut GYO Esenler Atışalanı parsellerinin değeri belli oldu. İşte Emlak Konut GYO'nun Esenler parsellerinin değeri...

Emlak Konut GYO İstanbul'da 5 konut ve 3 ticari üniteyi satışa çıkardı!

Emlak Konut GYO, Emlak Konut Ispartakule Evleri'nde yer alan 3 konut ve 1 ticari üniteyi, Esenler Emlak Konutları'nda yer alan 2 konut ve 2 ticari üniteyi e-ihale ile satışa çıkardı.

Emlak Konut GYO Esenler Emlak Konutları değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Esenler Emlak Konutları projesinde yer alan 1 adet bağımsız bölüm ile ilgili olarak hazırlatılan gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı...

Emlak Konut 4 projedeki 30 daireyi satışa çıkardı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Burgazkent, Esenler Emlak Konutları, Ayazma Emlak Konutları ve Spradon Quartz projelerindeki toplam 30 adet daireyi satışa çıkardı...

Emlak Konut, Esenler Emlak Konutları kira değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Esenler Emlak Konutları projesi için rayiç kira ekspertiz değerleri ile ilgili olarak hazırlatılan gayrimenkul kira değerleme raporunu yayınladı.

Esenler Emlak Konutları'nın kira değerleme raporu yayınlandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Emlak Konut Esenler Emlak Konutları projesinin kira değerleme raporu yayınlandı.

Esenler Emlak Konutları 2017 değerleme raporu!

Emlak Konut Esenler Emlak Konutları'nın 2017 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporu yayınladı.

Esenler Emlak Konut Evleri fiyatları!

Esenler Emlak Konut Evleri fiyatları 554 bin TL'den başlayarak değişiyor. Esenler Emlak Konutları'nda 240 aya kadar vadeli ödemeler yapılıyor...

Esenler Emlak Konut ödeme seçenekleri 2017!

Toplam 970 daire ve 23 ticari birimden meydana gelen Esenler Emlak Konut projesi Emlak Konut kampanyasına katıldı. İşte Esenler Emlak Konut ödeme seçenekleri 2017...

Esenler Emlak Konut fiyat listesi 2017!

Esenler Emlak Konut fiyat listesi 2+1'lerde 554 bin TL'den başlıyor. Esenler Emlak Konutları'nda teslimlerin bu yıl Mayıs ayında yapılması planlanıyor...

Emlak Konut Esenler ev fiyatları!

Emlak Konut Esenler ev fiyatları 2+1'lerde 554 bin TL'den başlayarak değişiyor. Esenler Emlak Konutları'nda 0,79 faizle 240 ay ödeme fırsatı sunuluyor...

Esenler Emlak Konut Evleri'nde daire sahibi olmak çok kolay!

Toki kuruluşu Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Esenler projesi hem bulunduğu mevkii hem de ödeme avantajları ile satış rekorları kırıyor.

Emlak Konut Esenler Havaalanı Mahallesi 2. Etap değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Alanı 2. Etap Konut İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşinin değerleme raporu yayınlandı.

Emlak Konut Esenler Havaalanı Konutları kurası Haberi

Emlak Konut Esenler Havaalanı Konutları kurası

Esenler Havaalanı Konutları için Noter huzurunda ilk gününde toplam 733 konut ve 32 işyeri sahipleri belirlendi. Projede teslimler Mayıs ayında başlayacak.


Konut alanlarının 87 metrekare ile 113 metrekare arasında değiştiği projede toplamda 670 adet dairenin kura çekilişi 1 Nisan Cuma günü çekilecek.


Bugün çekilecek kuralar ile birlikte toplamda bin 403 adet konut ve 32 adet iş yerinin hak sahipleri belirlenecek. Projenin toplam yatırım değeri 760 milyon TL'dir.


Toplamda 2 bin 373 konut ve 55 iş yerinden oluşan Emlak Konut Esenler Havaalanı Konutları tipleri 1+1'den 4+1'e kadar değişerek tasarlandı. 


Sosyal donatı alanları arasında projede peyzaj alanları, dinlenme ve çocuk oyun alanları, kapalı ve açık otoparkı bulunacağı proje konuma göre metroya, toplu ulaşıma, yeşil alanlara yürüme mesafesinde yükselecek.


Havaalanı Emlak Evleri iletişim

Tel: 0212 430 15 02-03

Web:...