Emlak Konut kura çekilişi

Emlak Konut kura çekilişi

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Başakşehir Evleri 2.etap, Ayazma Emlak Konutları ve Ispartakule Evleri'nde kalan daireleri satışa çıkaracağını ancak bunu kura ile yapacağını duyurmuştu.

Emlak Konut GYO'nun hangi projelerinde kuralar çekildi?

Emlak Konut kura çekilişi Emlak Konut GYO’nun hayata geçirdiği Başakşehir Evleri 2. Etap, Ayazma Emlak Konutları ve Ispartakule Evleri için kuralar çekildi.

Emlak Konut kura çekilişleri bugün saat 11.00'de yapılacak!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 725 konut için düzenlediği başvuru süresinin 28 Şubat'ta dolmasıyla bugün kura çekilişlerini gerçekleştirecek. Kura çekilişleri saat 11.00 'de yapılacak

Emlak Konut GYO kura çekilişleri 8 Mart'ta yapılacak!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın kuralı satışları için düzenleyeceği çekilişler 8 Mart 11.00 'de Atatürk Olimpiyat Stadı Amfitiyatrosu'nda gerçekleştirilecek. Çekilişler 725 konut için düzenlenecek

Emlak Konut Başkent Emlak Konutları kura çekilişi!

Toplam 1.901 daire ve 30 ticari birimden meydana gelen Başkent Emlak Konutları'nda satışlar kura yöntemiyle yapılacak. İşte Emlak Konut Başkent Emlak Konutları kurası çekilişi...

Gebze Emlak Konut 3.etap kura çekimi bugün!

Gebze Emlak Konut 3.etap kura çekimi bugün yapılacak. Projenin kurası saat 11:00'da Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Merkezi'nde gerçekleşecek.

Gebze Emlak Konut 3.etap kura çekiliş sonuçları!

Gebze Emlak Konut 3.etap kura çekiliş sonuçları açıklandığında emlakkulisi.com'da yer alacak...

Emlak Konut Gebze 3. etap kura çekilişi!

Emlak Konut Gebze 3. etap kura çekilişi 20 Kasım'da yapılıyor. Emlak Konut Gebze 3.etap ev fiyatları 269 bin TL'den başlıyor...

Emlak Konut Gebze 3. etap kura tarihi!

Emlak Konut Gebze 3. etap kura tarihi 20 Kasım 2016 Pazar günü olarak belirlendi. Emlak Konut Gebze 3.etap fiyatları 269 bin TL'den başlıyor...

Esenler Emlak Konut Havaalanı Mahallesi 2016 kura!

Toplamda bin 403 adet konut ve 32 adet işyerinin hak sahipleri belirlendiği projede daireler 1+1'den 4+1'e kadar değişiyor. Esenler Emlak Konut Havaalanı Mahallesi 2016 kura çekimi yapıldı.

Emlak Konut Esenler Havaalanı Mahallesi Konutları kura çekilişi!

İnşaatını Emlak Konut GYO’nun üstlendiği Havaalanı Mahallesi Konutları'nda kura çekilişi gerçekleşti. Kura çekimi 2 gün süren projeyi Esenler Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortaklaşa yürütüyor.

Emlak Konut Esenler Havaalanı Konutları kura çekilişi!

Toplamda bin 403 konut ve 32 iş yerinin kura çekilişi ile sahiplerini belirleyeceği projede Esenler Belediyesi'nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortaklaşa yürütüyor. Emlak Konut Esenler Havaalanı Konutları kura çekilişi başladı.

Emlak Konut Esenler Havaalanı Konutları kura 2016!

Esenler Havaalanı Konutları teslim tarihi 2016 yılı olarak belirlendi. Projede 2 bin 358 daire ve 42 işyeri yer alıyor. İşte Emlak Konut Esenler Havaalanı Konutları kura 2016 detayları...

Emlak Konut'un 3 projesinin kura çekilişleri bugün!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Başakşehir Evleri 2.etap, Ayazma Emlak Konutları ve Ispartakule Evleri'nde kalan daireleri satışa çıkaracağını ancak bunu kura ile yapacağını duyurmuştu.

Emlak Konut Ayazma Konutları kura sonuçları 2015 tam listesi!

Toplam 11 adet dairenin satışa çıkarıldığı projede 120 aya varan vade imkanı sunuluyor. Emlak Konut Ayazma Konutları kura sonuçları 2015 tam listesi dün saat 14.00 itibariyle açıklandı.

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuçları 2015 listesi!

İstanbul İl'i Avrupa Yakası Avcılar ilçesinde yükselecek olan projede 152 adet daire satışa çıkarıldı. Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuçları 2015 listesi dün saat 14.00 itibariyle açıklandı.

Emlak Konut Başakşehir Evleri 2. Etap kura sonuçları tam liste!

Emlak Konut Başakşehir Evleri 2. Etap kura sonuçları tam liste halinde yayınlandı. Kura satışları dün saat 14.00'te gerçekleşen projede 250 adet konut için asil ve yedek hak sahipleri belli oldu.

Emlak Konut kura çekilişi Haberi

Emlak Konut kura çekilişi

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Başakşehir Evleri 2.etap, Ayazma Emlak Konutları ve Ispartakule Evleri'nde kalan daireleri satışa çıkaracağını ancak bunu kura ile yapacağını duyurmuştu. 


KURA ÇEKİLİŞİ BUGÜN YAPILACAK 

Başvurusu biten 413 daire için 9 bin 793 başvuru yapıldığı belirtildi.  Emlak Konut GYO Ispartakule Evleri için 152 daire, Başakşehir Evleri 2.  Etap için 250 daire, Ayazma Emlak Konutları için 11 daire satışa çıkmıştı. Başvuru için 28 Eylül son gündü.  Emlak Konut'uıı 3 projesinde başlayan kuralı satışın çekilişi bugün gerzekleşecek. Çekiliş saat 14.00'te Ataşehir'deki Zübeyde Hanım Öğretmen Evi'nde yapılacak. 


Diriliş...