27 / 06 / 2022

emlak konut şişli yeni proje

emlak konut şişli yeni proje

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2018 yılında 8 dev ihaleye hazırlanıyor. İhaleler Ankara, İstanbul ve Kocaeli'de gerçekleştirilecek.

Emlak Konut Şişli 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul Şişli Parselleri ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Emlak Konut Şişli arsasının kat sınırı 10!

Emlak Konut Şişli arsasındaki konut ve ticaret alanında yapılacak binaların kat sayısı 10, ticaret alanındaki yükseklik sınırı ise 5 kat olarak belirlendi.

Emlak Konut Şişli Teşvikiye arsa ihalesi 15 Mart'ta!

Emlak Konut İstanbul Şişli Teşvikiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi 15 Mart'ta yapılacak. İhale kapsamında inşa edilecek yeni projede konutlar ve dükkanlar yer alacak. 

Emlak Konut İçmeler arasının 2017 değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut GYO, Tuzla İçmeler Mahallesi'nde yer alan parsel ile ilgili olarak hazırlatılan 2017 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut Şişli'deki arsasının 2017 değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut, KAP'ta İstanbul Şişli Teşvikiye parsellerine ait yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. 

Emlak Konut için 2016 yatırım yılı oldu!

Emlak Konut GYO, 2016 yılı içerisindeki “Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz” kampanyasıyla birlikte ağustos ayında 2 bin 547 adet bağımsız bölüm 407 bin 29 metrekare satılabilir alan karşılığı 1 milyar 960 milyon TL değerinde satış gerçekleştirdi.

Emlak Konut Şişli Teşvikiye Parselleri 2016 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Emlak Konut Şişli Teşvikiye Parselleri 2016 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı.

Emlak Konut'un Şişli Teşvikiye'deki arsalarının değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul İli Şişli Teşvikiye'daki arsalara yönelik hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu yayınlandı.

Emlak Konut GYO üçüncü çeyrekte 177 milyon TL net kâr açıkladı!

"Emlak Konut için "al' tavsiyemizi ve 3,30 TL olan hedef fiyatımızı koruyoruz. Şirket üçüncü çeyrekte 177 milyon TL net kâr açıkladı. Bu tutar yıllık bazda yüzde 48,9 düşüşe denk geliyor.

Nef Şişli 25 konut fiyatları!

1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tiplerinden meydana gelen Nef Şişli 25 konut fiyatları 246 bin TL'den başlayarak değişiyor. Proje, Timur Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor...

Emlak Konut GYO A.Ş Küçükköy arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş bugün Kamu Aydınlatma Platform'unda yaptığı yazılı açıklamada Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nin Küçükköy arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi paylaşımı değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut Etimesgut gelir paylaşım işinin yer teslimi yapıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Emlak Konut GYO Etimesgut gelir paylaşım işinin yer teslimi yapıldı...

Emlak Konut Şişli ve Tuzla revize gayrimenkul değerleme raporları yayınlandı!

Emlak konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre Şişli'de yer alan 3 parsel ile Tuzla'da yer alan 4 parselin 2013 sonu revize gayrimenkul değerleme raporları yayınladı...

emlak konut şişli yeni proje Haberi

emlak konut şişli yeni proje

2017 yılında 13.2 milyar TL'lik 9 dev ihale gerçekleştiren Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) bu yıl 8 dev ihaleye hazırlanıyor. İhaleye konu olan bölgeler arasında İstanbul, Ankara ve Kocaeli yer alıyor. İhalelerin detayları ve tarihleri henüz belli değil.


Şişli ve Halkalı'ya yeni proje geliyor

Emlak Konut'un hazırlık aşamasında olduğu ihaleler arasında en dikkat çekenler İstanbul Şişli Teşvikiye arsası ile Küçükçekmece Halkalı arsası. Arsalar üzerinde ne yapılacağı henüz belli değil ama inşa edilecek projeler kapsamında konut+ticari ünitelerin yer alması düşünülüyor. 


Başakşehir ve Avcılar'a camii

Emlak Konut Başakşehir'in Kayabaşı ile Hoşdere bölgesinde ve Avcılar'ın Kapadık bölgesinde cami inşa edecek. Cami ihalelerinin 2018 yılı içinde olması planlanıyor. Emlak konut ayroca Esenyurt Hoşdere'de okul inşa edecek.


Gebze ve Çankaya'ya sosyal donatı alanı

Emlak Konut Kocaeli'nin...