Envarev

Envarev

Envarev

Sancaktepe Envarev satılık daire tipleri arasında 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire tipleri bulunuyor. Rings AVM 1 kilometre uzaklıkta olan projede teslimlerin 2017 yılı Nisan ayında gerçekleşmesi öngörülüyor.

Envarev fiyat!

Envarev fiyat!

Envarev Sancaktepe projesi 213 daire ve ticari ünitelerden meydana geliyor. Projede daire tipleri 1+1'den 3+1'e kadar tasarlandı. Envarev fiyat listesi haberimizin içinde yer alıyor.

Envarev Rezidans Sancaktepe fiyatları!

Envarev Rezidans Sancaktepe fiyatları!

Envarev Rezidans Berda inşaat imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası Samandıra'da hayata geçiriliyor. Envarev Rezidans Sancaktepe fiyatları dairelerin metrekaresine ve konumuna göre farklılık gösteriyor. Projenin teslim tarihi Nisan 2017 olarak belirtildi.

Sancaktepe Envarev daire fiyatları ne kadar?

Sancaktepe Envarev daire fiyatları ne kadar?

11 bin 300 metrekare arsa alanı üzerine hayata geçirilen Envarev Samandıra 'da 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Peki Sancaktepe Envarev daire fiyatları ne kadar?

Envarev Samandıra fiyat listesi!

Envarev Samandıra fiyat listesi!

Envarev Residance'de dairelerin fiyatları, evlerin konum ve büyüklüklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Projede 1+1'den 3+1'e kadar daire seçenekleri mevcut. Envarev Samandıra fiyat listesi haberimizin içinde yer alıyor.

Samandıra Envarev Konutları!

Samandıra Envarev Konutları!

Berda İnşaat tarafından hayata geçirilen Samandıra Envarev Konutları 213 adet ev ve ticari ünitelerden oluşuyor.Projede daire alanları 80 metrekare ile 161 metrekare arasında değişiyor.

Sancaktepe Envarev daire fiyatları!

Sancaktepe Envarev daire fiyatları!

Sancaktepe Envarev daire fiyatları kat ve planlarına bağlı olarak değişiyor. Yüzde 20 peşinatla ödeme yapılabilen projede 213 adet konut ve ticari üniteler yer alıyor.

Envarev ödeme planı!

Envarev ödeme planı!

Envarev ödeme planı kapsamında peşin alımlarda yüzde 15 indirim uygulanıyor. Teslimlerin 2017 yılı içerisinde gerçekleşeceği proje 11 bin 300 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Envarev teslim tarihi!

Envarev teslim tarihi!

Dairelerin alanları 80 ile 161 metrekare arasında değişiklik gösteren Envarev Konutları Berda İnşaat tarafından inşa ediliyor. Proje 213 adet konut ve ticari ünitelerden oluşuyor. Peki Envarev teslim tarihi ne zaman?

Envarev fiyat listesi!

Envarev fiyat listesi!

Envarev Sancaktepe Evleri Berda İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası'nda inşa ediliyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. Envarev fiyat listesi haberimizin içinde yer alıyor.

Envarev Samandıra fiyat!

Envarev Samandıra fiyat!

Envarev Samandıra fiyat listesi kapsamında fırsatlar ve kampanyalar sunuluyor. Berda İnşaat imzası ile hayata geçirilen proje 11 bin 300 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Envarev Sancaktepe!

Envarev Sancaktepe!

Envarev Sancaktepe projesi 11 bin 300 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiliyor. Envarev Sancaktepe projesi Berda İnşaat imzası ile inşa ediliyor. Proje 2017 yılında teslim edilecek.

Samandıra Envarev Sancaktepe Evleri!

Samandıra Envarev Sancaktepe Evleri!

Samandıra Envarev Sancaktepe Evleri Berda İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.Farklı metrekarelerde daire seçenekleri bulununan projede daire tipleri 1+1,2+1 ve 3+1 salon olarak dizayn edildi.

Berda İnşaat Envarev nerede?

Berda İnşaat Envarev nerede?

Teslim tarihi 2017 yılı Nisan ayı olarak belirlenen Envarev Konutları fiyatları metrekare bazında hesaplanıyor. Projede 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. Peki Berda İnşaat Envarev nerede?

Sancaktepe Envarev iletişim!

Sancaktepe Envarev iletişim!

Sancaktepe Envarev iletişim için 0216 561 0212 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Yüzde 75'i yeşil alandan meydana gelen projede dairelerin alanları 80 ile 161 metrekare arasında değişiyor.

Envarev

Envarev Envarev

Envarev Konutları Berda İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de inşa edilen proje 3 bloktan meydana geliyor. 


Sancaktepe Envarev satılık konut tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Toplam 213 daire ve ticari ünitelerin yer aldığı projenin yüzde 75'i yeşil alandan oluşuyor.


Teslim tarihi Nisan 2017 olarak belirlenen Envarev Sancaktepe Residence 11 bin 300 metrekare arsa alanına sahip. Projede konutların büyüklükleri 80 metrekare ile 161 metrekare arasında değişiyor.


Berda İnşaat Envarev Evleri'nde otopark, çocuk oyun parkı, basketbol-voleybol sahası ve yürüyüş parkuru, süs havuzu, fitness salonu, sauna, hamam, açık-kapalı yüzme havuzu gibi sosyal yaşam alanlarına yer veriliyor. 


Sancaktepe Envarev satılık daire fiyatları metrekare bazında 2 bin 500 TL'den başlıyor. Projenin Nisan 2017...