Esenyurt Evim Yüksekdağ Residence nerede

Esenyurt Evim Yüksekdağ Residence nerede

Evim Yüksekdağ Yeşilkent fiyatları konutların alanları ve konumlarına göre değişiklik gösteriyor. Yüksekdağ İnşaat imzası ile yükselen projede 50 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor.

Üsküdar Yüksekdağ Çamlıca projesi!

Üsküdar Yüksekdağ Çamlıca projesi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. İşte ön talep toplanan Üsküdar Yüksekdağ Çamlıca projesiyle ilgili merak edilen detaylar...

Yüksekdağ Çamlıca fiyat listesi 2021!

Yüksekdağ Çamlıca fiyat listesi 2021 haberimizde yer alıyor. İşte Yüksekdağ Çamlıca fiyat listesi 2021 ve proje detayları...

Yüksekdağ Çamlıca fiyat!

Yüksekdağ Çamlıca fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Yüksekdağ Çamlıca fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Yüksekdağ Çamlıca nerede?

Yüksekdağ Çamlıca nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Yüksekdağ Çamlıca nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Yüksekdağ Çamlıca ön talep topluyor! Yeni proje!

İstanbul’un en eski semtlerinden boğaza komşu Çamlıca’da hayata geçirilen Yüksekdağ Çamlıca ön talep topluyor...

Bekir Yüksekdağ vefat etti!

Yüksekdağ Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yüksekdağ, vefat etti.

Asılsız 'evim yıkıldı' ihbarına 235 lira idari para cezası!

Elazığ Sivrice merkezli 6,8 büyüklüğündeki deprem sonrasında Kahramanmaraş'ta, "evim yıkıldı" diyerek yalan ihbarda bulunan vatandaşa Kabahatler Kanunu'na göre 235 TL para cezası kesildi...

Emre Yüksekdağ Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Emre Yüksekdağ Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Emre Yüksekdağ tarafından kuruldu.

Esenyurt, 2019 yılında da en çok konut satılan ilçe olacak!

Esenyurt, 2019 yılının ilk dört ayında da 'en çok konut satılan ilçe' oldu. Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özyurt "Lokasyonu, değeri, yabancı ilgisi, ulaşım ağı ve fiyat avantajı nedeniyle Esenyurt, bu yılda en çok konutun satıldığı ilçe olacak" dedi...

Esenyurt'ta yıkımına başlanan 3 katlı bina çöktü!

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde yıkım çalışmaları devam eden 3 katlı bir bina iş makinesinin üzerine çöktü. İş makinesinin operatörü kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

Esenyurt’ta yüzde 20 harç indirimine devam!

Esenyurt Belediyesi Meclis Toplantısı’nda imar, iskan ve yeni işyeri ruhsat harçlarına yüzde 20 oranında indirim yapılması kabul edildi. 

Bekir Yüksekdağ ile Mürüvvet Beyza Ünalan Yeşil GYO'dan ayrıldı!

Yeşil GYO yönetim kurulu üyeliğinden ayrılan Bekir Yüksekdağ'ın ve yatırımcı ilişkileri yöneticisi olarak görev yapan Mürüvvet Beyza Ünalan istifa etti. 

Esenyurt Evim Yüksekdağ tam fiyat listesi!

Esenyurt Evim Yüksekdağ tam fiyat listesi haberimizde yer alıyor. Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.imzasını taşıyan proje Beylikdüzü Esenyurt'ta inşa ediliyor. 

Esenyurt Evim Yüksekdağ Residence nerede Haberi

Esenyurt Evim Yüksekdağ Residence nerede

Evim Yüksekdağ Yeşilkent fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. 363 konut ve 9 mağazadan oluşan proje 64 bin metrekare inşaat alanından oluşuyor. 


2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerin yer aldığı Evim Yüksekdağ Esenyurt'ta konutlar 90 - 148 metrekare büyüklükte dizayn edildi. Proje Yüksekdağ İnşaat imzası taşıyor. 


İstanbul'un Esenyurt ilçesinde hayata geçirilen Evim Yüksekdağ Residence'de konutların 2018 yılı Haziran ayı içerisinde teslim edilmesi öngörülüyor. Proje 11 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 


Esenyurt Evim Yüksekdağ Konutları sauna, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, süs havuzu, çocuk oyun alanları ve güvenlik gibi sosyal olanaklara sahip. 

Evim Yüksekdağ Yeşilkent fiyatları!

Ödeme koşulları doğrultusunda 50 ay 0 faiz fırsatı sunan Evim Yüksekdağ Rezidans'ta 2+1 ev fiyatları 245 bin TL, 3+1...