11 / 08 / 2022

essenora küçükköy satılık ev

essenora küçükköy satılık ev

Essenora Küçükköy Konutları fiyatlar 330 bin TL'den başlıyor. Proje toplam 785 daire ve 12 ticari birimden oluşuyor...

Essenora Küçükköy satılık ev fiyatları!

Essenora Küçükköy satılık ev fiyatları 330 bin TL'den başlıyor. Essenora projesi Yimta İnşaat, Atik&Akın, Enga Ortak Girişimi tarafından inşa ediliyor...

Essenora Evleri Küçükköy satılık daire fiyatları!

Essenora Evleri Küçükköy satılık daire fiyatları 330 bin TL'den başlıyor. Essenora Evleri İstanbul Gaziosmanpaşa Küçükköy'de yükseliyor...

TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy satılık daire!

Toplam 592 adet konutun satıldığı TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy satılık daire başvuruları 14 Haziran - 15 Temmuz 2016 tarihleri arasında kabul edilecek.

Küçükköy Gül İnşaat projesi iletişim!

Küçükköy Gül İnşaat projesi iletişim için 0212 573 03 19 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ön satışların başladığı proje 55 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilecek.

Essenora Evleri Küçükköy satış ofisi!

Essenora Evleri Küçükköy satış ofisi adres ve iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. 758 dairelik Essenora Evleri Küçükköy projesinde daire fiyatları 397 bin liradan başlayarak değişiyor...

Essenora Küçükköy satış ofisi iletişim!

Essenora Küçükköy satış ofisi iletişim numarası 444 8 344 olarak belirlendi. Yüzde 50 peşinatta yüzde 7 indirim imkanı sunan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Essenora Rezidans Küçükköy satış ofisi!

Essenora Rezidans Küçükköy satış ofisi adres ve telefon numarası haberimizde yer alıyor. Essenora Rezidans Gaziosmanpaşa Küçükköy'de daire fiyatları 397 bin liradan başlayarak değişiklik gösteriyor...

Essenora Gaziosmanpaşa Küçükköy satılık daire!

Essenora Gaziosmanpaşa Küçükköy satılık daire fiyatları 397 bin liradan başlayarak değişiyor. Essenora Gaziosmanpaşa konut projesinde 758 daire, 12 ticari birim ve 1 market yer alıyor...

Pırlanta Feneryolu Kadıköy satılık!

Satış süreci devam eden Pırlanta Feneryolu Kadıköy satılık daire alanları 122 metrekareden başlıyor. Erkan İnşaat imzası ile inşa edilen proje tek blok halinde hayata geçiriliyor.

Gülpark Suits Sefaköy satılık daire!

Gül Yapı, Çebi Yapı ve Liv Yapı imzası taşıyan proje TEM’e 4.5 kilometre mesafede bulunuyor. Gülpark Suits Sefaköy satılık daire tipleri 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.

5.Levent Alibeyköy satılık daire!

Daire büyüklüklerinin 50 metrekareden başladığı projede 2 adet okul, 2 adet cami bulunuyor. 5.Levent Alibeyköy satılık daire tipleri 1+1'den 4+1' e kadar farklılık gösteriyor.

5. Levent Alibeyköy satılık!

5. Levent Alibeyköy satılık daire alanları 50 ile 200 metrekare arasında değişiyor. Lansmana özel ayrıcalıklı fiyatlar ile satışlarına devam eden proje 1 milyar 800 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor.

Kasaba 3. Etap Çekmeköy satılık ev!

Toplam 160 bin metrekare arsa alanında yükselen projede villa tipleri 4+1 ve 6+1 olarak dizayn edildi. Kasaba 3. Etap Çekmeköy satılık ev teslimleri 2017 yılı olarak planlandı.

essenora küçükköy satılık ev Haberi

essenora küçükköy satılık ev

Essenora Evleri projesinde daireler hemen teslim ediliyor. Proje İstanbul Gaziosmanpaşa Küçükköy'de inşa ediliyor. 

Küçükköy Essenora projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Toplam 785 konut ve 12 ticari birime yer verilen proje 20 bin metrekare alana sahip. 
 
Gaziosmanpaşa Essenora Evleri'nde yüzde 5 peşinat verilerek, geri kalan banka kredisi ile ödenebiliyor. Yimta İnşaat, Atik&Akın, Enga Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilen 
  
Essenora Küçükköy Konutları fiyatlar!
Essenora Evleri Küçükköy fiyat listesi 330 bin TL'den başlıyor. Küçükköy Essenora'da spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, fitness, sauna, kapalı otopark imkanlarına da yer veriliyor. 
 
Essenora Adres: Fevzi Çakmak Mah. Kemal Şeker Bulvarı KÜÇÜKKÖY / İstanbul
 
Telefon: 444 8 344
Web adresi: www.essenora.com
Gizem...