Eston Şehir Mahallem teslim tarihi

Eston Şehir Mahallem teslim tarihi

Eston Şehir Mahallem Bahçeşehir satış fiyatları konutların kat ve planlarına göre değişiyor. Toplamda 315 adet bağımsız birimden meydana gelen proje 68 dönüm arsa üzerinde inşa ediliyor.

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem lokasyon!

Daire tiplerinin 1+1'den 5+1'e kadar farklılık gösterdiği proje Polatyol Yapı tarafından inşa ediliyor. Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem lokasyon bilgileri kapsamında Atatürk Havalimanı’na 20 dakika mesafede yükseliyor.

Polatyol İnşaat Eston Şehir Mahallem satılık!

Polatyol İnşaat Eston Şehir Mahallem satılık daire tipleri arasında 1+1'den 5+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Teslim tarihi 2017 yılı olarak belirlenen projede banka kredisiyle ödeme yapılabiliyor.

Eston Şehir Mahallem teslimleri ne zaman?

41 blok şeklinde yükselen proje İstanbul Avrupa yakasında Bahçeşehir'de yükseliyor. Proje 3. Havalimanı'nı şehre bağlayan yolların üzerinde yer alıyor. Peki Eston Şehir Mahallem teslimleri ne zaman?

Eston Şehir Mahallem projesi kamuoyuna duyuruldu!

Gayrimenkul sektörünün en köklü markalarından ESTON'un yeni projesi "ESTON ŞEHİR MAHALLEM" kamuoyuna duyuruldu.

Eston Şehir Mahallem teslim tarihi!

Eston Şehir Mahallem teslim tarihi 2017 yılı olarak belirlendi. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanan proje İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir 1. kısım'da hayata geçiriliyor.

Eston Şehir Mahallem medyaya tanıtıldı!

Türkiye gayrimenkul sektörünün en güçlü markalarından ESTON’un yeni projesi “Eston Şehir Mahallem” medyaya tanıtıldı.

Eston Şehir Mahallem ne zaman teslim?

41 blok halinde yükselen ve 315 adet bağımsız bölümden oluşan Eston Şehir Mahallem ne zaman teslim? İşte, Eston Şehir Mahallem teslim tarihi!

Eston Şehir Mahallem!

Eston Şehir Mahallem Polatyol Yapı imzasıyla Bahçeşehir'de inşa ediliyor. Eston Şehir Mahallem projesinde konutların ortalama metrekare birim fiyatı 4 bin 300 lira olarak belirlendi...

Eston Şehir Mahallem ne zaman teslim?

68 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Eston Şehir Mahallem projesinde toplam 315 adet bağımsız birim bulunuyor. Peki, Eston Şehir Mahallem ne zaman teslim?

Eston Şehir Mahallem Bahçeşehir satılık!

Eston Şehir Mahallem Bahçeşehir satılık dairelerin fiyatları 478 bin TL'den başlayarak değişiyor. Eston Şehir Mahallem Bahçeşehir 1.kısımda daireler, sıra evler ve villa tipi konutlar olacak...

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem iletişim!

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem iletişim için 444 86 16 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen proje 41 blok halinde inşa ediliyor.

Eston Şehir Mahallem satılık daire!

1,6 milyon metrekare arazisi üzerine yayılan projede daireler 2017 yılı Haziran ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Eston Şehir Mahallem satılık daire fiyatları 478 bin TL'den başlıyor.

Eston Şehir Mahallem iletişim!

Eston Şehir Mahallem iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Polatyol Yapı imzasını taşıyan projede hemen teslim son daireler bulunuyor. 

Eston Şehir Mahallem ödeme kampanyası!

Eston Şehir Mahallem ödeme kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. Hemen teslim son dairelerin yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daire tiplerine yer verildi.

Eston Şehir Koru iletişim!

Eston Şehir Koru projesi, Eston Şehir Mahallem projesinin yeni etabı olarak yükselecek. Proje için ön talep süreci başladı...

Polatyol Yapı Eston Şehir Koru projesi!

Polatyol Yapı Eston Şehir Koru projesinde ön talep toplanıyor. Eston Şehir Koru projesi Eston Şehir Mahallem'in yeni etabı olarak hayata geçiriliyor. 

Eston Şehir Koru ön talep topluyor! Yeni proje!

Eston Şehir Mahallem'in yeni etabı olarak hayata geçirilecek olan Eston Şehir Koru ön talep topluyor. Proje 44 dönüm alan üzerinde yükselecek.

Eston Şehir Mahallem’de son 10 daire için yüzde 20 indirim!

Bahçeşehir'de yükselen Eston Şehir Mahallem’de sadece 10 daire satışta. Yüzde 20 indirimle satılacak dairelerin anahtar teslimi Eylül'de gerçekleşecek.

Eston Şehir Mahallem’de açık hava sinema keyfi!

Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Mahallem, yazlık sinema nostaljisi yaşamak isteyenleri bu cumartesi tanıtım ofisinin bahçesinde “Olanlar Oldu” filminin gösterimine çağırıyor.

Eston Şehir Mahallem'de Ramazan Bayramı'na özel yüzde 25 indirim!

Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Mahallem yoğun talep üzerine bayrama özel kampanya hazırladı. Bayram boyunca projede kalan son 25 daire için %25 indirim fırsatı sunulacak.

Eston Şehir Mahallem'e yeni etap geliyor!

Polat Yol Yapı’nın Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, "Eston İnşaat Yatırım A.Ş’yi biz TMSF’den aldık. Eston Mahallem projesinde yeni etaba başlıyoruz. Lansmanı eylül ayında yapacağız "dedi.

Eston Şehir Mahallem anneleri çok mutlu etti!

Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Mahallem anneleri çok mutlu etti. Eston Şehir Mahallem Tanıtım Ofisi bahçesi Anneler Günü’nde düzenlenen etkinliklerle şenlik alanına dönüştü. 23 aile sadece Anneler Günü’ne özel yüzde 25 “Senede 1 Gün” fırsatıyla ev sahibi oldu.

Eston Şehir Mahallem’de Anneler Günü’ne özel yüzde 25 indirim!

Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Mahallem annelere çok özel bir sürpriz hazırladı. Sadece 14 Mayıs Pazar Anneler Günü etkinliğinde yüzde 25 indirim fırsatı sunulacak.

Eston Şehir Mahallem etkiliğinde Disneyland hediyesi!

Bahçeşehir’de hayata geçirilen Eston Şehir Mahallem'de hafta sonu etkinlikleri sürüyor. 7 Mayıs Pazar eğlencesine katılan davetlilere Paris Disneyland tatili hediye edilecek.

Eston Şehir Mahallem 1 Mayıs'ı kutladı!

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Eston Şehir Mahallem’de farklı bir şekilde kutlandı. Projeyi geliştiren Polatyol yönetimi, tüm çalışanlarının bayramını kutlamak için özel bir film hazırlattı.

Eston Şehir Mahallem teslim tarihi Haberi

Eston Şehir Mahallem teslim tarihi

İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçirilen Eston Şehir Mahallem Konutları 41 blok halinde yükseliyor. Proje Armina Evleri'nin karşısında, Asmalı Evler projesinin yanında bulunuyor. 


Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem'de konut teslimlerinin 2017 yılı Haziran ayında gerçekleşmesi öngörülüyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alıyor. 


Eston Şehir Mahallem Bahçeşehir satış fiyatları dairelerin cephelerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Polatyol Yapı imzası taşıyan proje 68 dönüm arsa alanı üzerine yayılıyor.


Polatyol Eston Şehir Mahallem'de peyzajlı doğal dere, meyve bahçesi, okuma odası, tenis kortu, çocuk oyun parkları, basketbol sahası, 2 çocuk oyun alanı, oyun ve performans atölyesi, sinema ve Playstation odası, açık çocuk havuzu, genç aktivite odası, açık yüzme havuzu, spor odası, dinlenme alanları ve bisiklet yolu, mini futbol sahası gibi ortak kullanım alanlarına yer veriliyor. 


Eston...