Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem iletişim!

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem iletişim!


Firma: Polatyol Yapı

Proje: Eston Şehir Mahallem


Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem iletişim için 444 86 16 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen proje 41 blok halinde inşa ediliyor.


Eston Şehir Mahallem Konutları İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir 1. kısımda,  Polatyol Yapı  imzası ile hayata geçiriliyor. Projede tamamı peşin alımlarda veya banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor.


Bahçeşehir  Eston Şehir Mahallem  iletişim 444 86 16 telefon numarasından satış ofisi ile görüşebilmek mümkün. Teslimlerin 2017 yılı Haziran ayında gerçekleşeceği projede daire, sıra evler ve villa tipi konutlar bulunuyor. 


Eston Şehir Mahallem Evleri 1 oda 1 salondan 5 oda 1 salona kadar farklı şekilde tasarlandı. Toplam arsa alanı 68 dönüm olarak belirlenen proje 41 bloktan oluşuyor. 


Yüzde 25 peşinatta, kalan yüzde 75'lik kısım için banka kredisiyle ödeme yapılabilen Eston Şehir Mahallem Bahçeşehir'de 2+1 ev fiyatları 478 bin TL ile 690 bin TL arasında değişiyor. 


Eston Şehir Mahallem'de basketbol sahası, tenis kortu, açık çocuk havuzu, sinema ve Playstation odası, genç aktivite odası, okuma odası, oyun ve performans atölyesi, spor odası, peyzajlı doğal dere, meyve bahçesi, dinlenme alanları, açık yüzme havuzu, 2 çocuk oyun alanı, çocuk oyun parkları, bisiklet yolu, mini futbol sahası gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. 


Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem iletişim

Tel: 444 86 16

Web: estonsehir.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com 


projeye sor