Evalpark İstanbul daire fiyatları

Evalpark İstanbul daire fiyatları

Avrupa yakasında geliştirdiği nitelikli projelere imza atan Eval İnşaat, Bahçeşehir’e komşu Esenkent’te hayata geçirdiği Evalpark İstanbul projesinde yatırımcısına yüzde 20 kazandırdı.

Büyükyalı İstanbul daire fiyatları!

Büyükyalı İstanbul daire fiyatları haberimizde yer alıyor. Zeytinburnu Kazlıçeşme'de sahil yolu üzerinde hayata geçirilen projede 1.500 konut, ofis ve ticari üniteler bulunuyor. 

Kurtköy Lens İstanbul ödeme planı 2018!

Konut teslimlerinin 2018 Eylül'de gerçekleşeceği Kurtköy Lens İstanbul daire fiyatları 290 bin TL'den başlıyor. İşte Kurtköy Lens İstanbul ödeme planı 2018...

Misal İstanbul daire fiyatları ne kadar?

Ahes Misal İstanbul projesi Süleyman Ekşi imzasıyla İstanbul Gaziosmanpaşa'da 2 milyar TL yatırım bedeliyle hayata geçirildi. Peki Misal İstanbul daire fiyatları ne kadar?

Gökevler Ödül İstanbul daire fiyatları!

Özyurtlar İnşaat imzası taşıyan Gökevler Ödül İstanbul daire fiyatları metrekare birim bazında 3 bin 100 TL ila 4 bin TL arasında değişiyor. Proje 2 bin 683 daireden oluşuyor.

Kağıthane Kordon İstanbul daire fiyatları!

Kağıthane Kordon İstanbul daire fiyatları 547 bin TL'den başlıyor. Proje ''İzmir'in Kordon'u varsa İstanbul'un da var'' sloganıyla tanıtılıyor...

Aydos Land  İstanbul daire fiyatları ne kadar?

Toplam 600 daire ve 35 adet ticari üniteden meydana gelen Aydos Land  İstanbul projesi Ms Mega İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor.  Peki Aydos Land  İstanbul daire fiyatları ne kadar?

Gül İnşaat Avenue İstanbul daire fiyatları!

Gül İnşaat Avenue İstanbul daire fiyatları 443 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Ön talep sürecinde olan projede toplam 436 daireye yer veriliyor...

3.İstanbul daire fiyatları ne kadar?

3.İstanbul daire fiyatları 514 bin TL'den başlıyor. Başakşehir 3. İstanbul'da 60 aya kadar sıfır faizle taksitli ödemeler yapılıyor...

Piyalepaşa İstanbul daire fiyatları ne kadar?

Aralık 2018 yılında teslimlerin gerçekleşeceği Piyalepaşa İstanbul projesi Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. Peki Piyalepaşa İstanbul daire fiyatları ne kadar?

Kordon İstanbul Ege Yapı ödeme koşulları!

Kordon İstanbul Konut Projesi İstanbul Kağıthane'de Ege Yapı imzasıyla yükseliyor. Kordon İstanbul daire teslimlerinin 2020 yılında yapılması planlanıyor...

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul daire fiyatları!

Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul daire fiyatları 755 bin 400 TL'den başlıyor. Proje Aralık 2018'de teslim edilecek.

Esenyurt Akros İstanbul daire fiyatları ne kadar?

Ak Proje-Ertok Yapı ve Kaysel İnşaat imzasını taşıyan Esenyurt Akros İstanbul projesi 496 daire ve 33 ticari birimden meydana geliyor. Peki Esenyurt Akros İstanbul daire fiyatları ne kadar?

Ödül İstanbul Özyurtlar daire teslimleri!

Özyurtlar İnşaat'ın Beylikdüzü Esenyurt'ta hayata geçirdiği yepyeni projesi Ödül İstanbul'da 50 ay firma bünyesinde taksitlendirme yapılabiliyor. Ödül İstanbul daire fiyatları 179 bin TL'den başlıyor...

Evalpark İstanbul daire fiyatları Haberi

Evalpark İstanbul daire fiyatları

İstanbul’un her geçen gün değerlenen bölgesi Bahçeşehir’e komşu Esenkent’te 217 milyon TL’lik yatırım bedeli ile hayata geçirilen Evalpark İstanbul, gözde yatırım aracı olarak konut alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor.


“Kazandırır” sloganıyla sektörde yerini sağlamlaştıran Eval İnşaat, yoğun bir taleple karşılanan Evalpark projesinde alıcısına kısa bir sürede yüzde 20 kazandırdı.


Evalpark İstanbul’un mega projeler bölgesinde olması ile birlikte temiz havası, ulaşım imkanları, yeşilliği, sosyal tesisleri ile cazibe merkezi haline geliyor. 


Sağladığı yüksek prim avantajı ile konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunan firma, Evalpark İstanbul’u bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlandırıyor.


Yakın zamanda açılışı yapılarak hizmete giren Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Havalimanı, muhtemel Kanal İstanbul  ve Metro’nun da bulunduğu avantajlı bir lokasyonda yer alan proje, bünyesindeki ticari üniteleri ve...