07 / 07 / 2022

Evidea mağaza sayısı

Evidea mağaza sayısı

Sektörünün lider markaları arasında yer alan Evidea 2021 yılı sonuna kadar 30 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Evidea, 5 yılda 110 mağaza açmayı hedefliyor!

Evidea Kategori Direktörü Levent Akıllı, Evidea markasının yatırımlarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Akıllı, 5 yılda birçoğu AVM'lerde olmak üzere 110 mağaza açmayı hedeflediklerini belirtti.

Evidea'dan üç yeni mağaza!

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma gibi kategorilerde ürün yelpazesi sunan Evidea yeni şubelerini hizmete açmaya hazırlanıyor...

DESA yurt içindeki mağaza sayısını 96'ya çıkarttı!

Yeni mağaza açılışları için düğmeye basan DESA, yurt içindeki mağaza sayısını 96'ya çıkarttı...

Bizim Toptan'ın mağaza sayısı 174'e yükseldi!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Organize toptan market Bizim Toptan, mağaza sayısını 174'e yükseltti.

MediaMarkt mağaza sayısını 82’ye yükseltti!

Türkiye’de sektöründe açık ara bir numaralı marka olma yolunda yatırımlarına devam eden MediaMarkt, ülkedeki mağaza sayısını 82’ye çıkarttı.

Xiaomi,Türkiye'deki mağaza sayısını 100'ün üzerine çıkaracak!

Türkiye’deki ilk Mi Store yatırımını 2018'de gerçekleştiren Xiaomi’nin yeni mağazaları Adana ve Gebze’de hizmete açıldı. Şu ana 23 şehirde 47 Mi Store’u olan Xiaomi’nin Türkiye Ülke Müdür Yardımcısı İrfan Öztürk, 2021'de Türkiye’deki mağaza sayılarını 100’ün üzerine çıkaracaklarını belirtti. 

Koçtaş mağaza sayısını 3 kat artıracak!

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, önümüzdeki 3 yıllık süreçte mağaza sayısını 3 kat artırmayı hedefliyor.

Weltew Home 90. mağaza sayısına ulaştı!

Pandemi dönemine rağmen yatırımlarını son sürat sürdüren Weltew Home, Ordu’da açtığı yeni mağazası ile yurt içinde 90. mağaza sayısına ulaştı.

Tudors 2023’te mağaza sayısını 500’e çıkaracak!

2020 hazır giyim sektörü için önemli hedeflerinin olduğu ve önceden planlamalarını yaptıkları bir sene yaşadıklarına dikkat çeken Tudors CEO'su Yaşar Ayaydın, pandemi sebebiyle hedeflerin sekteye uğradığını dile getirdi. Ayaydın, 2023’te mağaza sayısını 500’e çıkaracaklarını belirtti.

Knitss mağaza sayısını artıracak!

Geçtiğimiz ay Ankara Armada AVM'de mağaza açan Knitss mağaza sayısını artırmayı hedefliyor...

Sinan Öncel: Yurt dışındaki mağaza sayısı 5 bin 500’ye yaklaşacak!

BMD Başkanı Öncel, "106 markamızın yurt dışında 4 bin 396 mağazası bulunuyor. Yıl sonunda bu sayının 4 bin 700’e çıkacağını öngörüyoruz. 2020 sonunda ise üyelerimizin yurt dışındaki mağaza sayısının 5 bin 500’ye yaklaşacağını tahmin ediyoruz" dedi...

Umut Boz: Mağaza sayımızı 50'ye çıkaracağız!

Tekstilde üretim, tedarik ve perakende alanlarında faaliyet gösteren Nova Fashion Group, mağazalaşmaya hız verdi. Halen 14 olan mağaza sayısını 2021'de 50'ye çıkarmayı hedefleyen grubun CEO'su Umut Boz, online'nın payını da artıracaklarını söylüyor...

MediaMarkt mağaza sayısını 76'ya çıkardı!

MediaMarkt, aynı gün İstanbul’daki Hilltown ve Metropol AVM’de açtığı mağazalarla İstanbul’daki toplam mağaza sayısını 23’e, 27 şehirdeki mağaza sayısını ise 76’ya yükseltti.

BİM mağaza sayısını 7 bin 478'e çıkardı!

2018 verilerine göre BİM yüzde 30 büyüyerek cirosunu 32 Milyar TL'ye yükseltti. Yuriçi ve yurdışı mağaza sayısı 7 bin 478'e çıktı.

Alfemo, mağaza sayısını iki katına çıkaracak!

Mobilya sektörünün öncü markalarından Alfemo, mağaza sayısını iki katına çıkarmayı hedefliyor.

Evidea mağaza sayısı Haberi

Evidea mağaza sayısı

Ev yaşam ürünleri sektörünün öne çıkan firmaları arasında yer alan Evidea, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Çoğunluğualışveriş merkezlerinde yer alacak, yaklaşık olaran 1.500 metrekare büyüklüğe sahip Evidea, bu ay içerisinde 3 yeni mağaza açtı.

Evidea'nın yeni mağazaları Sakarya Cadde 54 AVM, 41Burda AVM ve Viaport Asia Outlet'te yer alıyor. Yatırımlarına son sürat devam eden firma 2021 yılı sonuna kadar 30 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş, "Evidea, 10 yıl önce e-ticaret platformuolarak başlayan yolculuğunu, 2019’dan bu yana mağazalaşma süreciyle devamettiriyor. Bu güçlü büyüme arzumuzu, 5 yıl içinde 110 mağazaya ulaşma hedefiyleifade ediyoruz. Şu anda Türkiye genelinde 21 mağazamız müşterilerimize hizmetveriyor. Pandemiye rağmen yatırımlarımızı hız kesmeden devam ettiriyoruz. Tamkapanmanın ardından haziran ayında 3 mağaza birden açarak yeni iller,...