29 / 05 / 2022

Evora İzmir harita

Evora İzmir harita

Evora İzmir'de 1.090 adet konut yer alıyor. Ön satışların başladığı projede otel ve dükkanlar da yer alacak. Peki proje nerede ve nasıl gidilir? İşte Evora İzmir konum...

Evora İzmir nerede?

Evora İzmir projesi Teknik Yapı ile Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzası ile hayata geçiriliyor. Ön talep toplanan Evora İzmir nerede?

Emlak Konut GYO Evora İzmir'in değeri ne kadar? 

Emlak Konut GYO Evora İzmir değerleme raporu yayınlandı. Emlak Konut GYO Evora İzmir Projesi ne kadar oldu? İşte ayrıntılar...

Evora İzmir'in B2-B3 bloklarının inşaat işi için sözleşme imzalandı!

Halk GYO'nun Evora İzmir Projesi'nde yer alan B2-B3 blokların inşaat işleri için yapılan ihale neticesinde, en uygun teklifi veren Teknik Yapı grup firması Aslanoğlu Altyapı ve Üst Yapı A.Ş. ile sözleşme imzalandı.   

Evora İzmir yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, İzmir Konak 1.Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" Evora İzmir projesi için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut GYO Evora İzmir değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Evora İzmir projesi ile ilgili olarak hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu yayınlandı...

Evora İzmir 2. Etap ön satışa çıktı!

İlk etap satışları tamamlanan Evora İzmir projesinde 2. Etap satışları başladı. Proje İzmir'in gözbebeği Alsancak'ta yükseliyor.

Evora İzmir'de 260 bağımsız bölümün ruhsatı alındı!

Emlak Konut GYO projelerinden Evora İzmir kapsamında, 8110 Ada 1 Parselde yer alan 195 adet konut ve 65 adet ticari üniteden oluşan toplam 260 adet bağımsız bölüm ve 8115 Ada 3 Parselde yer alan 2 ticari üniteye ait Yapı Ruhsatları alındı.

Evora İzmir'de yüzde 10 indirim ve 180 aya varan vade!

Evora İzmir'de yüzde 10 indirim ve 180 aya varan vade imkanı sunuluyor. İşte Evora İzmir 2020 kampanyası detayları....

Evora İzmir'de 180 ay vadeyle cazip ödeme fırsatı!

Evora İzmir projesi, Emlak Konut GYO’nun “Hayallerini erteleme Türkiye” sloganıyla başlattığı kampanyanın tüm avantajlarını sağlıyor.

Evora İzmir güncel fiyat listesi 2020!

Evora İzmir güncel fiyat listesi 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Evora İzmir güncel fiyat listesi 2020 ve Evora İzmir yeni kampanya detayları...

Evora İzmir 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Evora İzmir projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Evora İzmir’e değer kattı!

Evora İzmir projesi, Yeni Asır’ın düzenlediği 'EGE YİİT ÖDÜLLERİ'nin 'İzmir'e değer katanlar' kategorisinde büyük ödüle layık görüldü. Projenin ödülünü Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım aldı...

Evora İzmir'de yüzde 20 indirim fırsatı!

Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Evora İzmir projesinde lansman öncesi fiyatlara ek 120 aya 0.99 vade oranı fırsatı sunuyor. Projeden 10 peşinatla yüzde 20 indirimle ev sahibi olunabiliyor.

Evora İzmir'de 0.99 faiz fırsatı! 

Evora İzmir ev almak isteyenler için lansman öncesi fiyatlara ek 120 aya 0.99 vade oranı fırsatı sunuyor. Ayrıca, yüzde 10 peşinatla yüzde 20 indirimle ev sahibi olmak mümkün.    

Evora İzmir harita Haberi

Evora İzmir harita

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) güvencesiyle, Teknik Yapı ve Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından İzmir Alsancak'ta inşa edilen Evora İzmir'de ön satışlar başladı. 

Konut, ticaret, park, kültür ve turizm alanının yer alacağı Evora İzmir'de 1.090 adet konut, 37 adet ticari birim, 121 oda kapasiteli otel mevcut. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daireler bulunuyor. 

Sergi, konferans ve balo salonunun yer aldığı Evora İzmir'de spor salonu, buhar odası, bay-bayan soyunma odaları, açık yüzme havuzu, hamam, sauna yer alıyor. 

Evora İzmir konum
Evora İzmir projesi İzmir Alsancak'ta Umur Bey Mahallesi'nde hayata geçiriliyor. Proje Alsancak Stadyumu'nun yanında ve sahile yakın konumda yer alıyor. 

Evora İzmir harita

Evora İzmir satış ofisi: 
Umur Bey Mahallesi 1497 Sokak Alsancak / İzmir

Tel: 444 10 08