Eymen Taha Turizm iletişim

Eymen Taha Turizm iletişim

Eymen Taha Turizm Seyahat İnşaat Ve Eğitim Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa’da 50 bin TL sermaye bedeli ile Yemen Erdin tarafından kuruldu. 

Taha Proje İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Taha Proje İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 450 bin TL sermaye bedeli ile Hatice Demir, Yeliz Demir ve Tayfun Demir tarafından kuruldu.

Semıramıs Tur Turizm Gıda Reklam Ve Organizasyon Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Semıramıs Tur Turizm Gıda Reklam Ve Organizasyon Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Omar Imad Taha Al-Badrı tarafından kuruldu. 

Hana Turizm Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hana Turizm Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 125 bin TL sermaye bedeli ile Abdelwaly Bekhet, Mohamed    Ahmed ve Mohamed Taha Saleh ortaklığında kuruldu. 

Sahara Gıda Turizm Ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sahara Gıda Turizm Ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Feyza Ocak, Berra Barım ve Taha Ocak ortaklığında kuruldu. 

Alarabi Tour Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alarabi Tour Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Bugün 20 bin TL sermaye bedeli İle Fatih'te Eymen    Eyyüb ile Abdurrezzak Eyyüb ortaklığında kuruldu.

Eymen Taha Turizm Seyahat İnşaat Ve Eğitim Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eymen Taha Turizm Seyahat İnşaat Ve Eğitim Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa’da 50 bin TL sermaye bedeli ile Yemen Erdin tarafından kuruldu. 

Mekan Grup İnşaat Enerji Gıda Turizm Petrol Tarım Sağlık Mühendislik Mimarlık Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Mekan Grup İnşaat Enerji Gıda Turizm Petrol Tarım Sağlık Mühendislik Mimarlık Tic.Ltd.Şti. Hasan Şeker, Taha Tokar ve Hanifi Yazar ortaklığında 1 milyon TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Zeynep Gayrimenkul Yatırımları Turizm Lojistik ve Taşımacılık Hizmetleri Dış Ticaret A.Ş. kuruldu!

Zeynep Gayrimenkul Yatırımları Turizm Lojistik ve Taşımacılık Hizmetleri Dış Ticaret A.Ş., A.Salahuddın Taha Taha Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 250 bin TL sermaye ile 18 Aralık'ta Zeytinburnu'nda kuruldu.

Hamburg Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hamburg Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, K.Rashıd Azeez Azeez ve Y.Taha Qadır ortaklığıyla 50 bin TL sermaye ile 27 Ekim'de Fatih, Mesihpaşa Mahallesi, Aksaray Caddesi, Ceylan Sokak'ta kuruldu.

Mytur Otomotiv İnşaat Turizm Gıda ve Tekstil Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mytur Otomotiv İnşaat Turizm Gıda ve Tekstil Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi 6 Mart 2015'te, 300 bin TL sermaye bedeli ile Bayrampaşa'da Taha Berk Müdürlüğü'nde kuruldu.

Bosphorus İnşaat ve Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bosphorus İnşaat ve Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi, Abdullah H.T. Taha tarafından 200 bin TL'lik sermaye ile 21 Ocak'ta İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'nde kuruldu.

Taha Buğra İnşaat Turizm Madencilik Enerji İhracat İthalat Pazarlama Anonim Şirketi kuruldu!

Taha Buğra İnşaat Turizm Madencilik Enerji İhracat İthalat Pazarlama Anonim Şirketi, Hüseyin Yazıcı Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 2 milyon 500 bin TL'lik sermaye ile 11 Kasım'da kuruldu.

Taha Akaryakıt Taahhüt Turizm Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Taha Akaryakıt Taahhüt Turizm Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, Erdal Kutlu tarafından 30 bin TL'lik sermaye bedeli ile 23 Ekim'de Sancaktepe, Kemal Türker Mahallesi'nde kuruldu.

Eymen Taha Turizm iletişim Haberi

Eymen Taha Turizm iletişim

Eymen Taha Turizm Seyahat İnşaat Ve Eğitim Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa’da 50 bin TL sermaye bedeli ile Yemen Erdin tarafından kuruldu. 


Eymen Taha Turizm Seyahat İnşaat Ve Eğitim Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
TURİZM VE SEYAHAT ACENTALIĞI ULUSLARARASI VE ŞEHİRLERARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI a. Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek. b. Her türlü seyahatacenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak. c. Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak. d. Her türlügemi ve yat işletmeciliği yapmak, gemi ve yat kiralamak. e. Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama...