09 / 08 / 2022

Fatih Saraç Habertürk

Fatih Saraç Habertürk

Fatih Saraç kim? Fatih Saraç, Bim'in yöneticilerinden midir? Fatih Saraç'ın Kasımpaşaspor'daki görevi nedir? Fatih Saraç, Habertürk ve Ciner Holding'teki görevi nedir? Fatih Saraç kimdir? İşte Fatih Saraç'ın biyografisi...

Fatih Altaylı'dan hükümete KYK kredileriyle ilgili flaş talep!

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, AK Parti hükümetine seslenerek KYK kredisini faizleriyle birlikte ödeyen vatandaşlar için çağrıda bulundu.

Fatih Altaylı vatandaşın cebinden çıkacak parayı açıkladı

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın açıkladığı yeni ekonomik önlemlerin ilgili çarpıcı bir yazı kaleme aldı.

İstanbul Havalimanı metrosuyla ilgili şok iddia!

Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı bugünkü yazısında, İstanbul Havalimanı metrosunu kaleme aldı. işte Altaylı'nın o yazısı...

Fethiye Kayaköy'de sit alanında kaçak inşaat yapılıyor iddiası!

Fethiye Kayaköy'de inşaat yasakları kalkar kalkmaz, burası SİT alanı ve özel koruma bölgesinde olmasına rağmen, kaçak inşaatlar yapılmaya başlandı. Habertürk Gazetesi köşe yazarı Fatih Altaylı'nın okur mektupları köşesinde bir okuyucu kaçak inşaatla ilgili bilgi verdi.

Habertürk yazarı Sarıkaya Recep Tayyip Erdoğan'ın 'sürprizini' açıkladı!

Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya, Erdoğan'ın açıklayacağı söylenen doğal gaz yatağının Tuna-1 ve Kıyıköy'de olduğunu söyledi.

Havalimanı metrosunda planlama hatası mı yapıldı!

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, şehirden havalimanına gelecek metro hattının bir planlama hatası nedeniyle havalimanına 300 metre kala sona erdiğini belirtti...

Deprem verileri halktan saklanıyor mu?

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, deprem verilerinin halktan saklandığını söyledi ve "Celal Şengör'ü de aradım, o da teyit etti" dedi.

Fatih Altaylı'nın kapanan Atatürk Havalimanı izlenimleri!

Habertürk'ten Fatih Altaylı sessizliğe gömülen Atatürk Havalimanı'nın son durumunu inceledi, TAV CEO'su Sani Şener'den Atatürk Havalimanı'ndaki son durumu ve yapılabilecekleri dinledi...

Ünal Aysal aynı oteli iki ayrı firmaya mı satmak istedi?

Habertürk yazarı Fatih Altaylı'dan aynı oteli iki ayrı firmaya satmaya kalkışan, satıştan indirim talebi üzerine vazgeçtiğini açıklayan Galatasaray'ın eski başkanlarından Ünal Aysal'a belgeli cevap. 

Ahmet Şan’ın gayrimenkullerine tedbir koyuldu!

Habertürk köşe yazarı Fatih Altaylı bugünkü yazısında Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’ın gayrimenkullerine tedbir koyulduğunu yazdı..

Galatasaray Riva'da asıl artırmalı ihale haftaya yapılacak!

Habertürk Gazetesi köşe yazarı olan Fatih Altaylı bugünkü yazısında Galatasaray’ın Riva arazisinin ihalesiyle ilgili ifadelerde bulundu. Altaylı, Emlak Konut'un açıklamalarına yer verdi.

Türk müteahhitleri dev projelerde yalnız olmalı!

Habertürk Gazetesi köşe yazarı olan Güntay Şimşek bugünkü yazısında ülkemizdeki inşaat sektörünü değerlendirdi. Şimşek, Nihat Özdemir’in “Türk firmaları artık yanına yabancı bir ortak almadan köprü gibi büyük projeler yapabilmeli” açıklamasını hatırlattı.

Fatih Vezir Parkı imara açıldı!

Habertürk Gazetesi köşe yazarı olan Esra Boğazlıyan bugünkü yazısında Fatih Seyit Ömer Mahallesi’ndeki Vezir Parkı’ndaki projeleri, yapılaşmayı eleştirdi. İşte o haber...

Fatih Saraç Habertürk Haberi

Fatih Saraç Habertürk

Fatih Saraç kimdir?


Fatih Saraç, 1960'da İstanbul'da dünyaya geldi. Kasımpaşa Spor Kulübü Kasımpaşa Sportif Faaliyetler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olan Mehmet Fatih Saraç, Mekke Üniversitesi mezunudur. 


Fatih Saraç, Bim A.Ş.,Yeni Mağazacılık A.Ş. (A101), Ak Gıda A.Ş. kurucu ortağıdır ve eski Yönetim Kurulu Üyesidir. Halihazırda UCZ Mağazacılık A.Ş./ Dogal Gıda Ürünleri A.Ş. ve Mes Yatırım Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanıdır.


Fatih Saraç, Habertürk Televizyonu, Habertürk Gazetesi ve www.haberturk.com sitesinin de sahibi Ciner Medya Yönetim Kurulu Üyesi ve...