18 / 08 / 2022

Fatih Saraç kimdir

Fatih Saraç kimdir

Fatih Saraç kim? Fatih Saraç, Bim'in yöneticilerinden midir? Fatih Saraç'ın Kasımpaşaspor'daki görevi nedir? Fatih Saraç, Habertürk ve Ciner Holding'teki görevi nedir? Fatih Saraç kimdir? İşte Fatih Saraç'ın biyografisi...

Fatih Yücelik kimdir?

Türk Çimento'nun yeni başkanı Fatih Yücelik kimdir? Fatih Yücelik daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Fatih Yücelik'in biyografisi...

Fatih Kıvanç kimdir?

Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Kıvanç kimdir? Fatih Kıvanç daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Fatih Kıvanç'ın biyografisi...

Boğaziçi Konut Hizmet Yönetim İşletmeciliği Ve Ticaret A.Ş. Saraçhane Parkı Şubesi açıldı!

Boğaziçi Konut Hizmet Yönetim İşletmeciliği Ve Ticaret A.Ş. Saraçhane Parkı Şubesi Fatih'te 5 bin TL sermaye bedeli ile Hatice Sılanur Binici tarafından açıldı.

Ali Saraç Yapı Denetim Limited Şirketi kuruldu!

Ali Saraç Yapı Denetim Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Ali Saraç tarafından kuruldu.

Fatih Borhan kimdir? 

KİPTAŞ Pazarlama eski Müdürü Fatih Borhan kimdir? Fatih Borhan hangi görevlerde bulundu? 

Fatih Metin kimdir?

2019 yerel seçimlerinde AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin oldu. Peki, AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin kimdir?

Fatih Yumak kimdir?

Fatih Yumak, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti'nin Bayburt Belediye Başkan Adayı oldu. Peki, Fatih Yumak kimdir? Fatih Yumak, bugüne kadar hangi işlerde hizmet verdi?

Tekin Saraçoğlu kimdir?

Yapı Denetim sisteminin gelişmesi ve düzelmesi doğrultusunda çalışmalarına devam etmekte olan Tekin Saraçoğlu, Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Genel Başkanı oldu. Peki, Tekin Saraçoğlu kimdir?

SRÇ İnşaat Mimarlık ve Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

SRÇ İnşaat Mimarlık ve Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Fatih Saraçoğlu tarafından 50 bin TL sermaye ile 17 Mayıs'ta Çatalca, Ferhatpaşa Mahallesi, Tevfik Erdönmez Caddesi'nde kuruldu.

Fatih Küpoğlu kimdir?

Mimar Fatih Küpoğlu kimdir? Mimar Fatih Küpoğlu, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Fatih Küpoğlu, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Fatih Küpoğlu...

Hüseyin Baybars Saraçoğlu kimdir?

Denizli İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Baybars Saraçoğlu kimdir? Hüseyin Baybars Saraçoğlu, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Hüseyin Baybars Saraçoğlu, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor?

Fatih Birol kimdir?

Fatih Birol kimdir? Bu yıl Uluslararası Enerji Ajansı'nın İcra Direktörlüğü'ne seçillen Dr. Fatih Birol daha önce hangi görevlerde bulundu? İşte Dr. Fatih Birol'un özgeçmişi...

Fatih Elibol kimdir?

Fatih Elibol, Reality-TR şirketiyle 27 ülkede 31 ofis açtı. Peki, Fatih Elibol kimdir? Fatih Elibol, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Fatih Elibol, Reality - TR'yi ne zaman kurdu?

Fatih Saraç kimdir Haberi

Fatih Saraç kimdir

Fatih Saraç kimdir?


Fatih Saraç, 1960'da İstanbul'da dünyaya geldi. Kasımpaşa Spor Kulübü Kasımpaşa Sportif Faaliyetler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olan Mehmet Fatih Saraç, Mekke Üniversitesi mezunudur. 


Fatih Saraç, Bim A.Ş.,Yeni Mağazacılık A.Ş. (A101), Ak Gıda A.Ş. kurucu ortağıdır ve eski Yönetim Kurulu Üyesidir. Halihazırda UCZ Mağazacılık A.Ş./ Dogal Gıda Ürünleri A.Ş. ve Mes Yatırım Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanıdır.


Fatih Saraç, Habertürk Televizyonu, Habertürk Gazetesi ve www.haberturk.com sitesinin de sahibi Ciner Medya Yönetim Kurulu Üyesi ve...