FCA Enerji Anonim Şirketi

FCA Enerji Anonim Şirketi

FCA Enerji Anonim Şirketi, Adem Çukur Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Funda Çukur Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 50 bin TL sermaye ile 17 Mart'ta Büyükçekmece, Fatih Mahallesi, Umut Reis Caddesi'nde kuruldu.

Teb Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Teb Enerji Anonim Şirketi Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ramazan Atakur ve 5H İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi ortaklığında kuruldu.

Sekawind Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Sekawind Enerji Anonim Şirketi Beşiktaş'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Koray Altınkılıç ve Sami Ertaş ortaklığında kuruldu.

Fkg İnşaat Taahhüt Enerji Anonim Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Fkg İnşaat Taahhüt Enerji Anonim Şirketi İstanbul Şubesi  bugün Bağcılar’da 500 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Göktekin Enerji Anonim Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Göktekin Enerji Anonim Şirketi İstanbul Şubesi bugün Beşiktaş'ta 100 milyon TL sermaye bedeli ile Abdullah Göktekin tarafından açıldı.

Karadağ İnvest Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

​​​​​​​Karadağ İnvest Enerji Anonim Şirketi Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Cesur Karadağ tarafından kuruldu.

Pardus Yapı Ve Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Pardus Yapı Ve Enerji Anonim Şirketi Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Orhan Süllü tarafından kuruldu.

Tanap İnşaat Taahhüt Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Tanap İnşaat Taahhüt Enerji Anonim Şirketi bugün Bağcılar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Furkan Karasaç tarafından kuruldu.

Soyak Yenilenebilir Enerji Anonim Şirketi kuruldu! 

Soyak Yenilenebilir Enerji Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Can Soyak ve Erkut Soyak ortaklığında kuruldu. 

Mannesmann Yatırım Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Mannesmann Yatırım Enerji Anonim Şirketi bugün Maltepe'de  50 bin TL sermaye bedeli Ertan Bayar ve Yavuz Gökalp Yıldız tarafından kuruldu.

Modern Montaj Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Modern Montaj Enerji Anonim Şirketi bugün Ataşehir’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Burhan Torun ve Hüseyin Çelik tarafından kuruldu.

Atasoylar Group Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Atasoylar Group Enerji Anonim Şirketi bugün Silivri'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Nezaket Emine Atasoy tarafından kuruldu...

Den İnşaat Gayrimenkul Teknoloji ve Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Den İnşaat Gayrimenkul Teknoloji ve Enerji Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Serdar Birden tarafından kuruldu.

Pomegranate Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Pomegranate Enerji Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mualla Selin Altıncıoğlu, Mohınder Anand, Abdulkadir Durukan ve Mehmet  Durukan ortaklığında kuruldu.

FCA Enerji Anonim Şirketi Haberi

FCA Enerji Anonim Şirketi

FCA Enerji Anonim Şirketi, Adem Çukur Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Funda Çukur Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 50 bin TL sermaye ile 17 Mart'ta Büyükçekmece, Fatih Mahallesi, Umut Reis Caddesi'nde kuruldu. 


FCA Enerji Anonim Şirketi iş konusu; 1- Enerji a. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan gerekli lisans alınarak enerji kaynaklarının üretim tesislerinde elektrik enerjisine dönüştürülmesi için üretim tesisi kurulması, elektrik enerjisi üretimi, üretilen elektrik enerjisinin ve/veya kapasitenin müşterilere satışını, Güneş, Rüzgarla ve benzeri alternatif enerji kaynakları ile faaliyet gösteren elektrik enerjisi sağlamaya yönelik enerji santrallerinin parça parça veya tüm olarak imalatını ve danışmanlığını yapmak. b. Her türlü biyolojik ve kimyasal arıtma tesislerinin, atıkların geri kazanım ünitelerinin projelendirilmesi. c. Her türlü elektrikli ve elektronik kontrol aletleri, elektronik devre elemanları, iletken, yarı iletken ve entegre...