FuzulEv aylık kira

FuzulEv aylık kira

Çeşitli ödeme seçenekleri sayesinde ev sahibi olmayı kolaylaştıran FuzulEv'in Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, çeşitli ödeme şekilleriyle herkesi hayallerine kavuşturmak istediklerini söyledi

FuzulEv ayda 500 TL taksitle ev sahibi yapıyor!

Faiz ve vade farksız ev sahibi olma imkanı sunan FuzulEv sistemine büyük bir talep var. Fuzul Grup, talebe cevap verebilmek için bu sene Anadolu’da ve büyük şehirlerde bayileşme sürecini hızlandıracak.

Akfen GYO Mart 2021 aylık yatırımcı raporu!

Akfen GYO'nun tüm portföyünde gerçekleşen kira geliri Mart ayında bir önceki yılın aynı ayına göre EUR bazında yüzde 151 TL arttı. Bu kapsamda Akfen GYO Mart 2021 aylık yatırımcı raporu yayınlandı. 

HEAŞ'tan Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki işletmelere kira yardımı!

 Havaalanı İşletme ve Havacılık Endüstrileri AŞ (HEAŞ) Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki işletmelerin 2021-2022 yıllarına ait kira bedellerinde yüzde 50 indirim yapıp ötelenmiş 2020 yılı için 9 aylık kira borçları da sildi.

Deniz GYO'nun aylık kira geliri 109 bin 971 TL!

Deniz GYO'nun portföyünde yer alan taşınmazlara ilişkin olarak 2020 faaliyet yılında düzenlenen kira sözleşmelerinden elde edilen aylık kira geliri toplamı 109 bin 971 TL olarak açıklandı. 

Talas Belediyesi kiracıların 10 aylık kira borcunu sildi!

Kayseri Talas Belediyesi, pandemi döneminde faaliyetleri duran ve işleri durma noktasına gelen belediye kiracılarının 10 aylık borcunu sildi. 

Şanlıurfa Ceylanpınar'daki aileye 4 aylık kira desteği!

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar'da kirasını ödeyemeyen aileye 4 aylık kira desteği ve kullanılamaz duruma gelen evlerinin onarımı için yardım yapılacağını belirtti.

İzmir'de depremzedelere 5 aylık kira yardımı peşin ödenecek!

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, İzmirli depremzedelere 5 aylık kira yardımlarının peşin olarak yapılacağını ve 4 bin vatandaşın en kısa sürede yeni evlerine yerleştirileceğini açıkladı. 

Servet GYO'nun AVM'lerinde aylık kira bedeli 1.1 milyon TL'yi aşacak!

Servet GYO'nun AVM'lerdeki kira gelirleri, yenileme çalışmaları, yeni kiralamalar ve artan ziyaretçi sayıları sayesinde 2017 yılına oranla yüzde 60 artarak toplamda yaklaşık 10 milyon TL olarak gerçekleşeceği, yıl sonundaki aylık kira gelirimizin ise 1 milyon 100 bin TL'yi aşması bekleniyor.

Keçiören Cumhuriyet Kulesi'nden aylık 2 milyon TL kira geliri hedefleniyor!

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Cumhuriyet Kulesi'nin şantiye mobilizasyon çalışmalarını tamamlanarak 2021 yılında açılacağını söyledi ve "Kule tamamlandığında, aylık 2 milyon TL kira geliri hedefliyoruz" dedi...

Amasya Belediyesi kiracılarından 3 aylık kira almayacak!

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı yaptığı açıklamada, koronavirüs salgını nedeniyle Belediyeye ait iş yerlerinden 3 aylık kiranın alınmayacağını söyledi.

Halk Bankası, Ataşehir Finans Kule'ye aylık 1.5 milyon ödeyecek!

Halkbank Genel Müdürlük binası olarak kullanılan "Ataşehir Finans Kule" binasının Türkiye Halk Bankası A.Ş.'ne kiralama süresi 1 yıl daha uzatıldı. Aylık 1 milyon 556 bin TL+KDV kira bedeli ödenecek. 

Konut kredisinde aylık taksit hesaplama 2020!

Bankaların kredi faiz oranlarının düşmesi ile kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı oluştu. Peki bankalardan 200 bin TL, 300 bin TL, 400 bin TL ve 500 bin TL tutarlarında konut kredisi kullanıldığında aylık taksitler ne kadar oluyor?

Kira depozitosuna 3 aylık kira sınırı!

Borçlar kanunu kapsamında kiracıların ev sahibine ödemesi gereken depozito miktarı en fazla üç aylık kira bedeliyle sınırlanıyor. 

Kiler GYO Esenyurt'taki depolama alanını aylık 35 bin 640 TL'ye kiraya verdi!

Kiler GYO Esenyurt'ta yer alan 1.980 metrekare depo alanını Atılım Sağlık A.Ş.'ne aylık kira bedeli 35 bin 640 TL+KDV olmak üzere 5 yıl süreliğine kiraya verdi...

FuzulEv aylık kira Haberi

FuzulEv aylık kira

Aylık 500 TL'den başlayan taksitler AYLIK 500 liradan başlayabilen fiyatlarla vatandaşın ev sahibi olma hayalini gerçekleştirdiklerini vurgulayan Akbal, sistemi şöyle anlattı: "Faizsiz Türkiye'nin her yerinden, peşinat olmadan, ara ödemesiz ve vade farksız kampanyadan konut alabiliyorlar. 40 aydan 120 aya kadar vade yapabiliyoruz. 


Her ay çekiliş yapıyoruz ve en geç vade ortasında gayrimenkulü teslim ediyoruz." 23 yıldır tıkır tıkır işleyen sistem FUZULEV ve FuzulOto olarak 1992'den bu yana geçen 23 yıllık sürede onbinlerce kişiye hizmet verdiklerini belirten Akbal, "Sistemizde bu güne kadar 37.500'den fazla kişiyi ev ve araç sahibi yaptık" dedi. 

Kentsel dönüşüme sıcak bakıyoruz EYÜP Akbal, projelerine Türk vatandaşlarının değil yabancıların da ilgisinin yoğun olduğunu söyledi ve ekledi:" FuzulEv sistemine de çok talepleri oluyor. Kentsel dönüşüm projesi üzerinde çalışmalar yürütüyoruz." Teslimler...