FuzulEv taksitleri

FuzulEv taksitleri

Çeşitli ödeme seçenekleri sayesinde ev sahibi olmayı kolaylaştıran FuzulEv'in Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, çeşitli ödeme şekilleriyle herkesi hayallerine kavuşturmak istediklerini söyledi

FuzulEv ayda 500 TL taksitle ev sahibi yapıyor!

Faiz ve vade farksız ev sahibi olma imkanı sunan FuzulEv sistemine büyük bir talep var. Fuzul Grup, talebe cevap verebilmek için bu sene Anadolu’da ve büyük şehirlerde bayileşme sürecini hızlandıracak.

Zahide Yetiş ve Kadir Çöpdemir, Fuzulev ile Fuzuloto reklamında!

Faizsiz, peşinatsız ve kredisiz ev, otomobil ve iş yeri sahibi yapmayı sürdüren Fuzulev ve Fuzuloto, ilk defa ortak reklam çalışması yaptı.

FuzulEV’e Sosyal Sorumluluk ödülü!

FuzulEv, Dünya Basın Mensupları Derneği (DMBD) tarafından bu sene 11’incisi düzenlenen “Yılın En’leri Ödül Töreni”nde, ‘SorOna’ adlı reklam filmiyle “Sosyal Projelerde Farkındalık Ödülü”ne layık görüldü.

100 bin TL'lik konut kredisinin taksitleri ne oldu?

Konut kredisi ile ev alacak vatandaşlar aylık taksit hesaplamalarını merak ediyor. Peki, 100 bin TL'lik konut kredisinin taksitleri ne kadar oldu? İşte konut kredisi hesaplama...

Kredi çekecekler dikkat! 100 bin TL'lik konut kredisinin aylık taksitleri ne oldu?

Yeni yıla girdiğimiz şu günlerde konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar, güncel konut kredi faiz oranlarını araştırıyor. Peki güncel faiz oranlarına göre, 100 bin TL konut kredisinin aylık taksitleri ne oldu?

100 bin TL'lik konut kredisinin aylık taksitleri ne oldu?

Ev almak için kredi çekecek vatandaşlar bankaların kredi faiz oranlarını araştırıyor. Bankalar ise konut kredisi faiz oranlarını sürekli güncelliyor. Peki 100 bin TL'lik konut kredisinin aylık taksitleri ne oldu? İşte konut kredisi faiz oranları ve taksit hesaplama...

Ev alacaklar dikkat! 200 bin TL'lik konut kredisinin taksitleri ne oldu?

Konut kredisi faiz oranları Ağustos ayından beri yükselişte. Peki güncel konut kredisi faiz oranları ne oldu? 200 bin TL'lik konut kredisinin taksitleri ne kadar? İşte vadesine göre konut kredisi hesaplama...

FuzulEv, 1453 Engelliler Spor Kulübü ile anlaşmasını yeniledi!

FuzulEv, Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligi'nde mücadele eden 1453 Engelliler Spor Kulübü ile yaptığı sponsorluk anlaşmasını yeniledi. Yapılan anlaşmaya göre; FuzulEv, mavi beyazlı takımın 2020- 2021 sezonu boyunca isim sponsorluğunu üstlenecek.

200 bin TL'lik konut kredisinin aylık taksitleri ne kadar?

Konut kredisi faiz oranları Ağustos ayında yükselmeye başladı. Peki konut kredisi vadesine göre aylık taksit nasıl hesaplanır? 200 bin TL'lik konut kredisinin taksitleri ne kadar? İşte merak edilenler...

100 bin TL'lik konut kredisinin aylık taksitleri ne kadar?

100 bin TL'lik konut kredisinin ödeme planları kredi çekecek vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki 100 bin TL'lik konut kredisinin aylık taksitleri ne kadar?

FuzulEv Fatih’te ikinci şubesini hizmete açtı!

Şubeleşme çalışmalarına hız kesmeden devam eden FuzulEv Fatih’te ikinci şubesini açtı...

Kredi çekecekler dikkat! 300 bin TL'lik konut kredisinin taksitleri ne oldu?

Bankalar Haziran ayı itibariyle konut kredisi faiz oranlarında indirime gitmişti. Ağustos'un son haftalarında ise faiz oranları tekrar yükseldi. Peki güncel oranlarla 300 bin TL'lik konut kredisinin taksitleri ne oldu?

FuzulEv Ağrı’daki ilk şubesini açtı!

FuzulEv, Ağrı'daki ilk şubesini açtı. Türkiye’de "Ev sahibi olmayan kimse kalmasın" mottosuyla yolan çıkan FuzulEv, Ağrı’da açtığı yeni şubesiyle büyümeye devam ediyor.

FuzulEv Bingöl Şubesi açıldı!

Türkiye’de FPK Sistemi’yle on binlerce kişiyi konut sahibi yapan FuzulEv, Bingöl Uydukent’te yeni şubesini hizmete açtı.

FuzulEv taksitleri Haberi

FuzulEv taksitleri

Aylık 500 TL'den başlayan taksitler AYLIK 500 liradan başlayabilen fiyatlarla vatandaşın ev sahibi olma hayalini gerçekleştirdiklerini vurgulayan Akbal, sistemi şöyle anlattı: "Faizsiz Türkiye'nin her yerinden, peşinat olmadan, ara ödemesiz ve vade farksız kampanyadan konut alabiliyorlar. 40 aydan 120 aya kadar vade yapabiliyoruz. 


Her ay çekiliş yapıyoruz ve en geç vade ortasında gayrimenkulü teslim ediyoruz." 23 yıldır tıkır tıkır işleyen sistem FUZULEV ve FuzulOto olarak 1992'den bu yana geçen 23 yıllık sürede onbinlerce kişiye hizmet verdiklerini belirten Akbal, "Sistemizde bu güne kadar 37.500'den fazla kişiyi ev ve araç sahibi yaptık" dedi. 

Kentsel dönüşüme sıcak bakıyoruz EYÜP Akbal, projelerine Türk vatandaşlarının değil yabancıların da ilgisinin yoğun olduğunu söyledi ve ekledi:" FuzulEv sistemine de çok talepleri oluyor. Kentsel dönüşüm projesi üzerinde çalışmalar yürütüyoruz." Teslimler...