Gap İnşaat Tarlabaşı 360 telefon

Gap İnşaat Tarlabaşı 360 telefon

Tarlabaşı 360 teslimleri ne zaman sorusunun yanıtına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. 94 bin metrekare satılabilir alana sahip olan Tarlabaşı 360 Evleri'nde 48 ay vade farksız taksitlendirme imkanı sunuluyor...

Gap İnşaat ve Workindo'dan iş birliği!

Yapı-inşaat sektörüne özel kariyer sitesi olan Workindocom, Gap İnşaat’ın projelerine de insan kaynağı sağlıyor.

Öztaş Yalitim Emlak Inşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öztaş Yalıtım Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Vedat  Taş tarafından kuruldu.

GAP İnşaat, Hizmet İhracatçısı Araştırması'nda 2'inci sırada!

Türkiye'nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Ödül Töreni, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla gerçekleşti. GAP İnşaat, Hizmet İhracatçısı Araştırması'nda 2'inci sırada yer aldı.

GAP İnşaat Taksim 360 projesi!

GAP İnşaat Taksim 360 projesi 952 bağımsız birimden meydana geliyor. Proje İstanbul'da kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçiriliyor.

Uluslararası Türkmenbaşı Limanı'na dünyanın en prestijli ödülü!

Türkmenistan devleti tarafından Gap İnşaat'a yaptırılan Hazar Denizi kıyısındaki Uluslararası Türkmenbaşı Limanı'na, Amerika'dan dünyanın en prestijli ödülü geldi..

Gap İnşaat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Gap İnşaat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 9 milyon TL sermaye bedeli ile Ali Can Elçiçek, Murat Elçiçek ve Gürdal Elçiçek ortaklığında kuruldu. 

Taksim 360 Tarlabaşı ev fiyatları 2017!

Çalık Gayrimenkul ve Gap İnşaat ortaklığıyla inşa edilen Taksim 360 Tarlabaşı projesi kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçiriliyor. İşte Taksim 360 Tarlabaşı ev fiyatları 2017...

Taksim 360 daire ve ofis fiyatları!

Taksim 360 projesi Çalık Gayrimenkul ve Gap İnşaat tarafından İstanbul Beyoğlu Tarlabaşı'da inşa ediliyor. Taksim 360 daire ve ofis fiyatları ne kadar?

Pronto Gayrimenkul Taksim 360'ı bugün Acarkent'te lanse edecek!

Beyoğlu'nda Çalık Gayrimenkul ile Gap İnşaat tarafından hayata geçirilen Taksim 360 projesinin yeni rezidans daireleri bugün Acarkent'te Pronto Gayrimenkul tarafından lanse edilecek...

Çalık Taksim 360 konut ödemeleri!

Çalık Taksim 360 konut ödemeleri kapsamında dairelere 60 ay sıfır faizle sahip olmak mümkün. Proje Çalık Gayrimenkul ve Gap İnşaat ortaklığıyla İstanbul Beyoğlu Tarlabaşı'da inşa ediliyor...

Çalık Gayrimenkul Tarlabaşı 360 ev fiyatları!

Çalık Gayrimenkul ve Gap İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Tarlabaşı 360 projesinde konutlar 2019'da teslim edilecek. Çalık Gayrimenkul Tarlabaşı 360 ev fiyatları 333 bin dolardan başlıyor.

Taksim 360 Evleri Tarlabaşı teslim tarihi!

Çalık Gayrimenkul ve GAP İnşaat ortaklığı ile yükselen Taksim 360 projesi 20 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Proje İstanbul Beyoğlu'da inşa ediliyor...

Çalık Tarlabaşı Taksim 360 ödeme planı!

Taksim 360 projesinde konut, ofis ve dükkanlar yer alıyor. Çalık Gayrimenkul ve Gap İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen projede konut fiyatları 300 bin dolardan başlıyor...

Gap İnşaat Tarlabaşı 360 telefon Haberi

Gap İnşaat Tarlabaşı 360 telefon

Gap İnşaat tarafından İstanbul Avrupa yakasında Beyoğlu Tarlabaşı'nda hayata geçirilen Tarlabaşı 360 teslimleri ne zaman sorusunun yanıtına geçmeden önce projenin diğer özelliklerinden bahsedelim.


Tarlabaşı 360 Beyoğlu satılık daire tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 1 oda 1 salon loft fubleks, 2 oda 1 salon, 2 oda 1 salon loft dubleks, 4 oda 1 salon dubleks ve 4 oda 1 salon penthouse dubleks şeklinde dizayn edildi.


94 bin metrekare satılabilir alana sahip olan Tarlabaşı 360 projesi 20 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor. Proje 97 adet daire ve 96 adet ofisten meydana geliyor.


Tarlabaşı 360 Beyoğlu projesinde ofisler 63 metrekare ile 588 metrekare, daireler ise 47 metrekare ile 355 metrekare arasında değişen alanlara sahip.


Tarlabaşı 360 ödemeleri kapsamında lansmana özel yüzde 5 + yüzde...