Gaziantep TOKİ Fevzipaşa Evleri kura

Gaziantep TOKİ Fevzipaşa Evleri kura

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa 2. Etap kura çekilişi için başvurular tamamlandı. Aylık taksitlerin 285 TL'den başladığı projede 180 ay vade seçeneği ile ödeme yapılabiliyor.

Gaziantep TOKİ 2020 kura çekilişi tarihleri ne zaman?

Gaziantep TOKİ 2020 kura çekilişi tarihleri ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projeler Güneykent, Şehitkamil, Nurdağı, İslahiye, Nizip'te yer alacak.

Gaziantep Fevzipaşa 3. Etap'ta sözleşme dönemi başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile Gaziantep İslahiye Fevzipaşa Belediyesi'nin ortaklığında hayata geçirilen Gaziantep İslahiye Fevzipaşa 3. Etap projesinde sözleşme dönemi bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ İslahiye kura sonuçları 14.07.2018!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile Gaziantep İslahiye Fevzipaşa Belediyesi'nin ortaklığında hayata geçirilen Gaziantep İslahiye Fevzipaşa 3. Etap projesinde kura bugün çekiliyor..

TOKİ Gaziantep İslahiye kurası bugün çekiliyor!

TOKİ ile Gaziantep İslahiye Fevzipaşa Belediyesi'nin ortak yürüttüğü Gaziantep İslahiye Fevzipaşa 3. Etap'ta “Konut Belirleme Kurası” bugün çekiliyor...

Gaziantep İslahiye TOKİ çekiliş sonuç listesi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile Gaziantep İslahiye Fevzipaşa Belediyesi tarafından hayata geçirilen Gaziantep İslahiye Fevzipaşa 3. Etap projesinde kura çekimi yarın yapılacak. 

TOKİ Gaziantep kura sonuçları isim listesi 2018!

TOKİ ile Gaziantep İslahiye Fevzipaşa Belediyesi'nin ortak yürüttüğü Gaziantep İslahiye Fevzipaşa 3. Etap'ta konut belirleme kurası yarın çekiliyor...

TOKİ Gaziantep İslahiye çekiliş sonuçları 2018!

Gaziantep İslahiye Fevzipaşa 3. Etap'taki 596 konut yarın sahibini bulacak. TOKİ Gaziantep İslahiye çekiliş sonuçları 2018 açıklandıktan sonra burada yer alacak...

Gaziantep İslahiye Fevzipaşa TOKİ kurası yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile Gaziantep İslahiye Fevzipaşa Belediyesi'nin yürüttüğü Gaziantep İslahiye Fevzipaşa 3. Etap Belediye Projesinin kurası yarın çekilecek...

İslahiye Gaziantep kura sonucu 2+1 ve 3+1!

İslahiye Gaziantep kura sonucu 2+1 ve 3+1 sonuçları henüz açıklanmadı. TOKİ İslahiye Gaziantep projesi Gaziantep İslahiye Fevzipaşa Belediyesi ile TOKİ işbirliği ile yükseliyor.

Gaziantep İslahiye TOKİ kura sonuçları 14.07.2018!  

Gaziantep İslahiye TOKİ kura sonuçları 14.07.2018 detayları haberimizde yer alıyor. Gaziantep İslahiye Fevzipaşa Belediyesi ile TOKİ işbirliği ile hayata geçirilen projede kuralar 14 Temmuz'da çekilecek. 

TOKİ Gaziantep İslahiye kura sonuçları!

TOKİ Gaziantep İslahiye kura sonuçları henüz açıklanmadı. TOKİ Gaziantep İslahiye Fevzipaşa Belediyesi projesinde kura çekilişi 14 Temmuz'da gerçekleştirilecek.

TOKİ Gaziantep Fevzipaşa 2. etapta teslim dönemi başlıyor!

TOKİ Gaziantep Fevzipaşa 2. etap projesinde yer alan 198 adet konut için teslim dönemi bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ Fevzipaşa 2. Etap kura sonuçları açıklandı mı?

TOKİ Fevzipaşa 2. Etap kura sonuçları henüz açıklanmadı. TOKİ Fevzipaşa 2. Etap kura sonuçları açıklandığında Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Gaziantep TOKİ Fevzipaşa Evleri kura

Gaziantep TOKİ Fevzipaşa Evleri kura Gaziantep TOKİ Fevzipaşa Evleri kura

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa 2. Etap kura çekilişi 10 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşecek. Projede toplamda 31 tane daire emekli vatandaşlar için satışa sunulacak. 


Gaziantep Fevzipaşa TOKİ 2. Etap'ta yüzde 20 peşinde kalan tutar için 240 ay, yüzde 12 peşinde ise kalan tutar için 180 ay vade avantajı sağlanıyor. 


75 metrekare olarak dizayn edilen 2 oda 1 salon dairelerin yer aldığı TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa Projesi'nde satılık ev fiyatları 85 bin 500 TL'den başlıyor.


Gaziantep TOKİ Fevzipaşa'da 285 TL'lik aylık taksitlerle ya da 9 bin 760 TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor. 


Satış duyurusu için