Gebze Emlak Konut 3. etap fiyatlar

Gebze Emlak Konut 3. etap fiyatlar

Gebze Emlak Konut 3. etap fiyatları 2+1 dairelerde 269 bin TL'den başlayarak değişiklik gösteriyor...

Kocaeli Gebze Emlak Konutları 3. Etap 2. Kısım'da kesin kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut GYO'nun projelerinden Kocaeli Gebze Emlak Konutları 3. Etap 2. Kısım Konut İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi kapsamında dini tesis inşaatının kısmi kesin kabulü yapıldı.

Gebze Emlak Konutları 2. Etap yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Kocaeli Gebze 2. Etap Emlak Konutları İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşleri kapsamında (Gebze Emlak Konutları 2. Etap) projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Kocaeli Gebze Emlak Konutları 3. Etap 2. Kısım 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Gebze Emlak Konutları 3. Etap 2. Kısım Projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu KAP'ta yayınlandı.

Gebze Emlak Konutları 3. Etap 1. Kısım 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Gebze Emlak Konutları 3. Etap 1. Kısım projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu KAP'ta yayınlandı.

Emlak Konut GYO Gebze Güzeller parselleri 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Güzeller Mahallesi'nde yer alan 15 adet parsel için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu KAP'ta yayınlandı.

Gebze Emlak Konutları 3. Etap 1. Kısım kısmi kesin kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut GYO Kocaeli Gebze Emlak Konutları 3. Etap 1. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nde 6434/2, 6435/1 ve 6436/1 Parseller Konut, Ticaret Altyapı ve Çevre Düzenleme İşleri'nin kısmi kesin kabul tutanağı onaylandı. 

Gebze Emlak Konutları 3. Etap'ta yüzde 10 peşinatla!

Gebze Emlak Konutları 3. Etap'tan yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Projede yer alan konutlar için ödemeler 2. yılda başlıyor...

Gebze Emlak Konutları kısmi kesin kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projelerinden Kocaeli Gebze Emlak Konutları 3. Etap 2. Kısım Konut İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi kapsamında, 6471 Ada 1, 2, 3 ve 4 Parsel Konut İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşleri'nin kısmi kesin kabulü yapıldı, Kısmi Kesin Kabul

Gebze Emlak Konutları 3'te yüzde 5 peşinatla hemen teslim daireler!

Emlak Konut GYO, Türkiye'nin yarınlarına ve ekonomisine olan güveninin göstergesi olarak yeni bir kampanyaya daha imza attı. “Hayallerini Erteleme Türkiye” diyen Emlak Konut GYO, yaşamın başladığı Gebze Emlak Konutları 3’te ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini mümkün hale getiriyor.

Gebze Emlak Konutları 3. Etap fiyat listesi 2020!

Gebze Emlak Konutları 3 fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Oturuma hazır olan projede, 2+1, 3+1 ve 4+1  konut tipleri bulunuyor...

Gebze Emlak Konutları 3. Etap 2. Kısım değerleme raporu!

Emlak Konut GYO tarafından Kocaeli Gebze Emlak Konutları 3. Etap 2. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi (Gebze Emlak Konutları 3-2) projesi ile ilgili olarak hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınlandı. 

Gebze Emlak Konutları 3. Etap 1. Kısım değerleme raporu!

Emlak Konut GYO tarafından Kocaeli Gebze Emlak Konutları 3. Etap 1. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi (Gebze Emlak Konutları 3-1) projesi ile ilgili olarak hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınlandı. 

Gebze Emlak Konutları 2. Etap değerleme raporu!

Emlak Konut GYO tarafından Gebze Emlak Konutları  2. Etap projesi için hazırlatılan gayrimenkul değerleme raporu yayımlandı...

Gebze Emlak Konut 3. etap fiyatlar Haberi

Gebze Emlak Konut 3. etap fiyatlar

20 soruda Gebze Emlak Konut 3. etap projesi!


Kocaeli Gebze'de Kirazpınar mevkiinde yükselen Gebze Emlak Konut 3. etap projesi 1.905 daireden meydana geliyor. Gebze Emlak Konut 3. etap projesinde 2+1, 3+1, 4+1 daireler yer alıyor.


Başvuruların 18 Kasım'a kadar devam edeceği Gebze Emlak Konut 3. etap projesinde kura çekilişi 20 Kasım 2016 tarihinde yapılıyor. Gebze Emlak Konut 3. etap fiyatları 269 bin TL'den başlıyor.


Gebze Emlak Konut 3. etap projesi 37 blok olarak tasarlandı. Gebze Emlak Konut 3. etapta sosyal tesis, kapalı havuz, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, açık/kapalı otopark alanları bulunuyor.Gebze Emlak Konut 3. etap fiyatlar!


2+1 daireler 269 bin TL ile 432 bin TL

3+1 daireler 377 bin TL ile 537 bin TL

4+1 daireler 550 bin TL ile 662 bin TL

4+1...