26 / 06 / 2022

Genç Aqua ahşap ürünleri

Genç Aqua ahşap ürünleri

Mobilya boyası ve vernik üretiminde Türkiye’nin pazar lideri Genç markası ürünleri ile çitler, çardaklar, bahçe mobilyaları gibi dış mekan ahşaplarınızı koruma altına almanın, bahar bakımı yapmanın tam zamanı.

Kadın girişimci ekosisteme uygun ürettiği ahşap evleri yurt dışına satıyor!

Sakarya'da inşaat sektöründe faaliyet gösteren Gül Korkmaz, tasarımını da kendisi yaparak ürettiği "1 oda 1 salon", "2 oda 1 salon üçgen", "karavan" ve "garaj" modellerinde doğal ahşap evleri ihraç ederek, ülke ekonomisine de katkı sağlıyor

Ahşap yapılar deprem riski taşımıyor!

İMO Bursa Şubesi Gençlik Komisyonu, 'Geleceğin Yaşam Alanları, Yeşil Binalar Söyleşisi'ni gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Yüksek Mimar Çelik Erengezgin, ahşap yapıların hem çevreci hem de depreme dayanıklı olduğunu belirtti.

Dinamik Taahhüt İnşaat Emlak Proje Ahşap Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dinamik Taahhüt İnşaat Emlak Proje Ahşap Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İbrahim Genç, Emin Genç, Mahir Genç, Mehmet Genç tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Siren Elise Wilhelmsen'den Ahşap Kvelden sarkıt!

Siren Elise Wilhelmsen Ahşap Kvelden sarkıt modellerini tüketicilere sunuyor. Norveç'li tasarımcı Siren Elise Wilhelmsen'in son tasarımının anlamı ve ilham kaynağı Norveççe akşam anlamına gelen '' Kvelden '' den geliyor.

Sarıyer'de icradan 1.6 milyon TL'ye satılık 4 katlı avlulu ahşap ev!

İstanbul 10. İcra Dairesi; Sarıyer İlesi, Emirgan Mahallesi, Çam Fıstığı Sokak'ta yer alan ahşap evi satışa çıkarıyor. Evin toplam bedeli 1 milyon 600 bin TL olarak belirlendi.

Yılmaz Kardeşler Ahşap Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yılmaz Kardeşler Ahşap Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Kemal Yılmaz, Cemal Yılmaz, Murat Yılmaz, Mustafa Yılmaz, Orhan Yılmaz tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Ahşap palet markası Epal, Türkiye pazarını genişletiyor!

Ahşap palet markası Epal pazarını genişletiyor. Avrupa Palet Üreticileri Birliği'nin (EPAL) aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 17 ülkedeki lisanslı üreticileri tarafından kurulan Ulusal Komiteler, EPAL paletlere duyulan güveni daha artırıyor.

Manisa'da ahşap evde yangın: 1 ölü!

Manisa Demirci ilçesinde İrişler mahallesindeki Hatice Dikmen'in (81) yalnız yaşadığı evde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yayılan alevler alt katı hayvan damı olan ahşap binayı kısa sürede sardı...

Özaltın Ahşap Mersin'den Türkiye'ye açılacak!

Özaltın Ahşap Mersin'den Türkiye'ye açılan marka 2013 ve 2014 yıllarında Çukurova Kalkınma Ajansı'ndan hibe kredisi alarak tesislerine 3 milyon avroluk makine yatırımı yapan Özaltın Ahşap, marka gücünü artırıyor.

Karataş'tan Üçkuyular'a 5 ahşap iskele yapılacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 5 adet ahşap iskele yapacak. İzmirdeniz Projesi kapsamında, Karataş'tan Üçkuyular'a kadar uzanan kıyı şeridinde yapılacak 5 adet ahşap iskele için 13 Kasım 2014'de ihale gerçekleştirilecek.

Ahşap Sevenlere, VitrA'dan Samba ve Pera!

Ahşabın doğallığından ve sıcaklığından vazgeçemeyenler, VitrA'nın ahşap görünümlü porselen karo serileri Samba ve Pera'yı tercih ediyor. Ahşap Sevenlere, VitrA'dan Samba ve Pera modelleri seçenek sunuyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 5 ahşap iskele için ihaleye çıkıyor!

Kentin tarihi belleğinde yer etmiş ahşap iskeleleri Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’nda yeniden canlandırmayı hedefleyen İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karataş’tan Üçkuyular’a kadar uzanan kıyı şeridinde 5 adet ahşap iskele yapacak.

İzmir'de kıyı şeridine 5 ahşap iskele yapılacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karataş'tan Üçkuyular'a kadar uzanan kıyı şeridinde 5 ahşap iskele yapacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'na 5 ahşap iskele yapımı işi için ihaleye çıktı.

Genç Aqua ahşap ürünleri Haberi

Genç Aqua ahşap ürünleri

Genç Aqua Su Bazlı Emprenye ve Su Bazlı Dış Mekan Son Kat Vernik ürünleriyle tüm ahşap ürünlerinizin nefes almasını sağlarken, güneşin zararlı etkilerine karşı ahşaplarınızı koruma altına alabilir, ömrünü uzatabilirsiniz.


Bahar aylarına geçiş yaptığımız bu günlerde, dış mekan kullanımında hava şartları sebebiyle yıpranan ahşaplarınıza bakım yaparak, onları canlandırmanın zamanı geldi. Bahçe mobilyaları, çitler, çardaklar, ahşap evler, giydirmeler, pencereler ve dış mekandaki tüm ahşap yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilen Genç Aqua Su Bazlı Emprenye ve Su Bazlı Dış Mekan Son Kat Vernik ile ahşap ürünlerinize nefes aldırmanız mümkün.


Ahşap ürünlerinizi koruyan özel içeriklere sahip Genç Aqua Su Bazlı Emprenye ve Dış Mekan Son Kat Vernik ürünleriyle, yaz boyunca güneşin zararlı etkilerini minimuma indirebilirsiniz. Ahşap ürünlerinizin ömrünü uzatan, parlaklık değerini uzun süre koruyan Genç ürünlerinin...