04 / 06 / 2023

Graniser Seramik yeni tasarımları

Graniser Seramik yeni tasarımları

60'a yakın ülkenin ev ve ofis hayatına ahşap ve mermer görünümlü doğal dekorasyon tarzını yansıtan kazandıran Graniser Seramik, seramikte doğaya dönüş trendine öncülük ediyor.

Graniser Seramik'ten yeni Metallic Sense serisi!

Graniser Seramik, klasik tarzı sevenler için sanatsal tasarımı teknoloji ile buluşturuyor, Metallic Sense serisinin çarpıcı neoklasik desenleri ile mekanlara bambaşka bir estetik kazandırıyor.

NG Kütahya Seramik 2019’da 35 yeni mağaza açacak!

NG Kütahya Seramik, 2019 yılında hedef büyüttü. NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, yeni yılda 35 yeni mağaza açacaklarını söyledi.

İstanbul Yeni Havalimanı'na NG Kütahya Seramik imzası!

Tasarımı ve geliştirdiği projeleriyle uluslararası arenda ödüller alan İstanbul Yeni Havalimanı projesinde yerli üretim tercih edildi. NG Kütahya Seramik, İstanbul Yeni Havalimanı’nı seramikleriyle donattı. 

Graniser Seramik 1 milyar TL ciroya koşuyor!

Seramik karo üreticisi Graniser Seramik, 240 milyon TL ciroyla sektörün önde gelen oyuncularından biri. Graniser Seramik şu sıralar 1 milyar TL ciroya koşuyor.

Graniser, şirket avında!

Graniser Seramik hem yurtiçinde hem de yurtdışında birer şirket satın almaya hazırlanıyor. Adı açıklanmayan seramik üreticisi yerli şirket, yaygın bir mağaza ağına sahip.

Bien Seramik’in yeni trend banyo karoları!

Bien Seramik’in yeni trend banyolar için tasarladığı 40X120cm ebadındaki duvar karoları mekanın tasarım aşamasında büyük kolaylık sağlıyor.

Bien Seramik'ten 2017'nin yeni serileri!

Bien Seramik, 2017'nin yeni serilerini tanıttı. Zebra Wood, Angle, Ethnic, Antique Dekofon ve Geo Wood Serileri ile yaza damga vuracak.

Yurtbay Seramik'ten yeni cube serisi!

Yurtbay Seramik'ten yeni cube serisinin asi çizgisi mekanınıza asil ve zarif bir dokunuş getirecek.

Graniser Taxim ile vintage ahşap dokusu evlerinizde!

İnovatif tasarımlarıyla dekorasyon dünyasına özel seriler sunan Graniser Seramik, Taxim koleksiyonu ile yaşam alanlarına vintage ahşap dokusunu taşıyor. Taxim serisinin farklı dekorasyon tarzlarıyla uyumlu dört farklı renk seçeneği bulunuyor.

Çanakkale Seramik,Savoy ile toprak tonlarını mekanlara taşıyor!

Seçkin mekanlar için estetik çözümler sunan Çanakkale Seramik, yeni serisi ‘Savoy’ ile toprak tonlarının sıcaklığı ve doğallığını mekanlara taşıyor.

Yurtbay Seramik'ten şık fikirler arayanlara 3 yeni ürün!

Yurtbay Seramik yaşadığı yerde kendi stilini oluşturmak isteyenlere, uygulanabilir birbirinden şık fikirler arayanlara yeni ürünlerini sunuyor.

UNICERA Uluslararası Seramik Fuarı'nın yeni adresi CNR EXPO oldu!

Türk seramik, banyo ve mutfak sektörünün gelişiminde 28 yıldır önemli rol oynayan ‘UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nın, yeni adresi CNR EXPO Yeşilköy oldu.

Graniser Seramik, Usta Eğitim seminerleri veriyor!

Graniser Seramik, düzenlediği "Usta Eğitim" seminerlerini Batman, Zonguldak, Bartın, Kahramanmaraş ve Bolu'da gerçekleştirdi. Graniser Seramik, seminer dizisi kapsamında 3000 seramik ustasına mesleki eğitim verdi.

Graniser Seramik Kackar serisi ile sıcak görünüm!

Graniser Seramik Kackar serisi, özellikle dış mekanlara doğal ve sıcak bir görünüm kazandırıyor. Kackar serisi, butik otel, kafeterya, lokanta gibi mekanların zemin dekorasyonuna da yeni bir boyut getiriyor.

Graniser Seramik yeni tasarımları Haberi

Graniser Seramik yeni tasarımları

Dekorasyonda fark yaratan çekici ürünlere imza atan Graniser Seramik Genel Müdür Yardımcısı Baybars Genç, seramik dünyasında doğaya ve doğallığa dönüş yaşandığını belirtiyor. Graniser Seramik'in bu trende öncülük eden markaların başında geldiğini ifade eden Genç, 2013 yılında 'doğa' temasıyla hayata geçirdikleri ürünlerin trend yaratan bir koleksiyon olarak büyük beğeni kazandığını ve yeni bir moda oluşturmayı başardığını kaydediyor.


60'a yakın ülkeye ihracat

Genç, ahşap ve mermer görünümlü, doğal renkleri dekorasyona taşıyan ürünleriyle Türkiye'nin yanı sıra ihracat yaptıkları 60'a yakın ülkenin ev ve ofis yaşamına farkındalık yaratan bir tasarım anlayışını yansıttıklarını ifade ediyor. 


Özellikle son yıllarda doğallığı yansıtan soft renklerin büyük ilgi gördüğünü kaydeden Genç, Graniser Seramik'in zengin ürün gamıyla her türlü doğal desen ve dokuyu seramiğe uygulayabildiğini ve müşterilerine özel ürünler üretebildiğini söylüyor. Genç,...