27 / 06 / 2022

Greenway Ortadoğu

Greenway Ortadoğu

Greenway Güneş Sistemleri, geliştirdiği kule tipi yoğunlaştırılmış güneş enerjisi teknolojisi ile güneş ışınlarını alıcı kuleye heliostat aynalar vasıtasıyla yoğunlaştırıp, yüksek sıcaklık ve basınçta buhar üretimi sağlıyor.

Ortadoğu Resim İstanbul daire fiyatları!

Konum bilgisine göre Yenikapı'ya 36 dakika kadar uzaklıkta yer alan projede aylık taksitler 1.700 TL'den başlangıç gösteriyor. Ortadoğu Resim İstanbul daire fiyatları 233 bin 200 TL'den başlangıç gösteriyor.

Resim İstanbul Ortadoğu fiyat!

Konum bilgisi kapsamında Taksim'e 44 dakika kadar uzaklıkta yer alan proje Ortadoğu Grup tarafından hayata geçiriliyor. Resim İstanbul Ortadoğu fiyat listesi kapsamında 233 bin 200 TL'den başlıyor.

Ortadoğu Resim İstanbul iletişim bilgileri!

Daire fiyatlarının 233 bin 200 TL'den başlangıç gösterdiği projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Ortadoğu Resim İstanbul iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 53 18 olarak belirlendi.

Ortadoğu Grup Resim İstanbul satılık ev!

Lokasyon bilgisi kapsamında Kartal sahiline 10 dakika uzaklıkta bulunan proje Ortadoğu Grup imzasıyla yükseliyor. Ortadoğu Grup Resim İstanbul satılık ev tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Ortadoğu Resim İstanbul ev fiyatları!

Ulaşım bilisi kapsamında Yenikapı'ya 36 dakika kadar uzaklıkta yer alan projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Ortadoğu Resim İstanbul ev fiyatları 325 bin TL'den başlıyor.

Ortadoğu Grup Resim İstanbul Evleri fiyat!

Konum bilgisine göre Yenikapı 36 dakika kadar uzaklıkta bulunan proje toplam 1.310 adet daireden meydana geliyor. Ortadoğu Grup Resim İstanbul Evleri fiyat listesi kapsamında 227 bin TL'den başlıyor.

Ortadoğu Resim İstanbul teslim tarihi!

Toplam 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde yükselen projede yüzde 1 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Ortadoğu Resim İstanbul teslim tarihi kapsamında 1. etabı bu yıl Aralık ayında yapılması planlanıyor.

Big Chefs Ortadoğu’da 8 restoran açacak!

2009’da açılan Big Chefs’lerin sayısı, dışarıda yeme içme kültürünün gelişimiyle 26’yı buldu. Markanın ortakları Gamze Cizreli ve Saruhan Tan, Suudi Arabistan’dan başlayıp Ortadoğu’da 8 restoran planladıklarını açıkladı.

Almanya ve Ortadoğu'dan gelen turist sayısı arttı!

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Başaran Ulusoy, ülkeye gelen Rus turist oranında yüzde 20 azalma olduğunu, buna karşın Almanya ve Ortadoğu ülkelerinden gelen turist sayısının arttığını söyledi.

Ortadoğu Resim İstanbul'da 2 bin 619 TL peşinatla 222 bin TL'ye!

İlk etap teslimlerinin Aralık 2015'te ikinci etap teslimlerinin Eylül 2016'da yapılması planlanan Resim İstanbul projesi 81 bin 433 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Proje Ortadoğu Group imzası taşıyor.

Ortadoğu Group Resim İstanbul projesinde ilk etap Aralık'ta teslim!

Fiyatların 222 bin TL'den başlangıç gösterdiği proje 81 bin 433 metrekare arsa alanı üzerinde yayılıyor. Ortadoğu Group imzasıyla yükselen projede yüzde 1 peşinat veriliyor.

Palmalife Marina Ortadoğu'nun en lüks oteli seçildi!

Palmalife Marina Hotel; bu yıl 8'incisi düzenlenen ve 10 Ortadoğu ülkesinden yaklaşık 120 adayın başvurduğu Luxury Lifestyle Awards tarafından düzenlenen uluslararası yarışmada 'Ortadoğu'nun En Lüks Oteli' seçildi.

Ortadoğu'nun En Lüks Oteli Palmalife Marina Hotel oldu!

Palmalife Marina Hotel; bu yıl 8.cisi düzenlenen ve 10 Ortadoğu ülkesinden yaklaşık 120 adayın başvurduğu Luxury Lifestyle Awards tarafından düzenlenen uluslararası yarışmada 'Ortadoğu'nun En Lüks Oteli' seçildi.

Greenway Ortadoğu Haberi

Greenway Ortadoğu

Greenway Güneş Sistemleri, geliştirdiği kule tipi yoğunlaştırılmış güneş enerjisi teknolojisi ile güneş ışınlarını alıcı kuleye heliostat aynalar vasıtasıyla yoğunlaştırıp, yüksek sıcaklık ve basınçta buhar üretimi sağlıyor. Elektrik üretiminden, deniz suyu arıtmasına ve hibrit çözümlere kadar bu buharın kullanıldığını aktaran Greemvay Güneş Sistemleri Genel Müdürü Serdar Erturan, "Greemvay Türkiye, ilk kule tipi yoğunlaştırümış güneş enerjisi santralini 2011'de Mersin'de tamamladı. Güneş ışınımı açısından çok elverişli olan Ortadoğu bölgesinde kule tipi yoğunlaştırılmış güneş enerjisi santrali kurmayı planlıyoruz" dedi. Aynı zamanda Kuzey Afrika bölgesinde de görüşmelerinin devam ettiğine dikkat çeken Erturan, 2015'in firma açısından yoğun geçeceğini kaydetti. 

Ar-Ge yatırımlarını artıracak Faaliyetlerini proje aşamasında sürdürdükleri bilgisini veren Serdar Erturan. Ortadoğu pazarında aktif rol üstlendiklerini söyledi. Bölgede su ve elektrik üretimi için devlet tarafından kayda değer...