GROHE eşsiz teknolojiler ile inovasyona liderlik ediyor

GROHE eşsiz teknolojiler ile inovasyona liderlik ediyor

Tüm bataryalarının kartuşlarını kendi bünyesinde üreten az sayıdaki üreticiden biri olması nedeniyle GROHE, dünyada bu alandaki inovasyonda uluslararası lider olarak önemli bir üne sahip.

Ofislerde yeni dönem! Akıllı teknolojiler kullanılacak!

PEAKUP CEO’su Ahmet Toprakçı, çalışan sağlığının korunması için ofise dönüşte pek çok sürecin yeniden tanımlanacağını anlattı. Ofislerde çalışanların iş sürekliliğinin sağlanması için gerekli akıllı teknolojiler kullanılacak.

3d İleri Tıbbi Teknolojiler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

3d İleri Tıbbi Teknolojiler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 15 bin TL sermaye bedeli ile Atilla   Çelik, Mustafa  Turan ve Tuğrul Karaaslan ortaklığında kuruldu. 

Hegtech Dijital Teknolojiler Yazılım Ve Mühendislik Hizmetleri Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hegtech Dijital Teknolojiler Yazılım Ve Mühendislik Hizmetleri Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Sendur Aydın ve Ecem Yıldırım ortaklığında kuruldu. 

11. Ulusal Aydınlatma Kongresi’nin bu yılki teması: Akıllı Teknolojiler!

11. Ulusal Aydınlatma Kongresi, 21-22 Eylül 2017 tarihlerinde Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Kongrenin bu yılki ana teması “Aydınlatmada Akıllı Teknolojiler”...

Yeni teknolojiler, konut satın alma sürecini dönüştürüyor!

HSBC Grubu’nun “Konut Sahibi Olma Eğilimleri: Konut Satın Almanın Geleceği” raporuna göre; yeni teknolojiler bireylerin konut satın almada kullandıkları yöntemleri değiştiriyor.

GROHE’den Sense akıllı su sensörü!

Akıllı evler yaratmak için akıllı çözümler sunan GROHE’nin yeni ürünü Sense akıllı su sensörü, her hangi bir durumda ev sahibinin önlem almasını sağlıyor.

GROHE Sense ve GROHE Sense Guard’ı tanıtıldı!

GROHE, ev sahipleri tarafından genellikle hafife alınan ancak önemli hasarlara neden olabilen şebeke suyundan kaynaklı sıkıntıların önüne geçecek yeni teknolojileri GROHE Sense ve GROHE Sense Guard’ı tanıttı.

GROHE SmartControl yelpazesini genişletti!

Sezgisel bas-çevir butonlar ile mükemmel su kontrolü sunan GROHE SmartControl yelpazesi genişletildi

GROHE ile evinizdeki su baskınlarına karşı gardınızı alın!

GROHE, ev sahipleri tarafından genellikle hafife alınan ancak önemli hasarlara neden olabilen şebeke suyundan kaynaklı sıkıntıların önüne geçecek yeni teknolojileri GROHE Sense ve GROHE Sense Guard’ı tanıttı.

GROHE Blue Home yılın inovasyonu seçildi!

GROHE, modern evlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan su sistemi Blue Home ile tüketiciler tarafından “En İyinin İyisi Altın Ödülü”ne layık görüldü.

3. GROHE Live!Center Buluşmaları’nda konut projeleri konuşuldu!

GROHE Türkiye ve Arkitera Mimarlık Merkezi işbirliğiyle üçüncüsü düzenlenen GROHE Live!Center (GL!C) Buluşmaları’nda konut projelerinin en tanınmış 5 mimarlık ofisinin temsilcileri güncel projelerini paylaşıldı.

GROHE, Yeşil Cami İnisiyatifi ile camilerde su tasarrufu sağlıyor!

GROHE’nin camilerde su tüketimini yüzde 30 oranında azaltan Yeşil Cami İnisiyatifi, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu beş ülkede hayata geçirildi.

Grohe Ulaşılabilir Lüks araştırmasının sonuçları şaşırttı!

GROHE ile trend araştırmalarında uzman Zukunftsinstitut’un birlikte gerçekleştirdiği “Ulaşılabilir Lüks” araştırması sonuçları, lüks konseptin geçmişe göre çok daha bireysel, fiyat etiketinden bağımsız ve kitlelerin daha kolay erişebildiği bir noktaya taşındığını gösterdi.

GROHE eşsiz teknolojiler ile inovasyona liderlik ediyor

GROHE eşsiz teknolojiler ile inovasyona liderlik ediyor GROHE eşsiz teknolojiler ile inovasyona liderlik ediyor

Sıhhi tesisat, teknolojide öncü isimlerin yer aldığı, yaratıcı fikirlerden yana hiç sıkıntı çekmeyen bir sektör. Sektörde, yıllar içinde tekrar tekrar optimize edilip rötuşlanmamış bir batarya, duş veya tuvalet bulmak zor. Aslında çoğu zaman, asıl büyük farkı yaratan ürünlerin içinde saklı olan küçük eleman ve teknolojiler; örneğin kartuşlar. Her bataryanın kalbini oluşturan kartuş, bir modern mühendislik şaheseri. Tüm bataryalarının kartuşlarını kendi bünyesinde üreten az sayıdaki üreticiden biri olması nedeniyle GROHE, dünyada bu alandaki inovasyonda uluslararası lider olarak önemli bir üne sahip. Peki GROHE kartuşlarının ardındaki sır ve bunların en önemli özellikleri neler?


Etkinliği uzay sanayiinde kanıtlanan malzemeler


Yüksek teknolojili GROHE kartuşları, ipek gibi pürüzsüz kumanda kolu hareketi sunan ve su akış ve sıcaklığının hassas şekilde ayarlanabilmesini sağlayan benzersiz GROHE SilkMove® deneyimi gibi...