Gül Paşa İnşaat Yatırımları Ticaret Limited Şirketi adres 

Gül Paşa İnşaat Yatırımları Ticaret Limited Şirketi adres 

Gül Paşa İnşaat Yatırımları Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Kılıç tarafından kuruldu.

Gül Grup İnşaat Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Gül Grup İnşaat Yatırım Anonim Şirketi bugün Bayrampaşa'da 10 milyon TL sermaye bedeli ile Yusuf Palvan, Mehmet Kerem Gül ve Yusuf Akyol ortaklığında kuruldu.

Gül Paşa İnşaat Yatırımları Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gül Paşa İnşaat Yatırımları Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Kılıç tarafından kuruldu.

Gül Çınar İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Gül Çınar İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Rüstem Gül tarafından kuruldu. 

Gül Salah İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gül Salah İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Salah Madhad tarafından kuruldu.

Gül Group İnşaat Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gül Group İnşaat Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Mikail Gül tarafından kuruldu.

Gül Bahçesi İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gül Bahçesi İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL TL sermaye bedeli ile Nedal Jamal Habeeb Sawalha tarafından kuruldu.

Gül Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gül Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bakırköy'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Tayfun Demir tarafından kuruldu. 

EDS Solar Kiremit ile çatılar yüzde 25 daha fazla elektrik üretecek!

İsviçre markası EDS Solar Kiremit ile Gül Çatı İnşaat'ın işbirliği Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşen toplantıyla anlatıldı. 

Nur Gül Gayrimenkul İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nur Gül Gayrimenkul İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih’te 120 bin TL sermaye bedeli ile Amer Jawısh tarafından kuruldu.

Konut sektöründe rekor beklentisi tazelendi!

Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, Güral İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Güral ve Concept Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Akın bugün açıklanan Temmuz ayı konut satış rakamları ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Ataş Gül Grup İnşaat Yemek Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ataş Gül Grup İnşaat Yemek Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Hüseyin Ataş tarafından 60 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Gül-Taş İnşaat Nakliye Otomotiv Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gül-Taş İnşaat Nakliye Otomotiv Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Aycan Karakaş tarafından 20 bin TL sermaye ile 5 Eylül'de Fatih'te kuruldu.

Kentsel dönüşümde sosyal donatı şart!

Yeni Dönem Gazetesi'nin yazarlarından H. Gül Kolaylı, İnşaat Mühendisleri Odası Çağdaş Mühendisler Grubu Başkan Adayı Yaşar Poyraz ile röportaj yaptı. İşte Gül Kolaylı'nın o röportajı...

Gül Paşa İnşaat Yatırımları Ticaret Limited Şirketi adres 

Gül Paşa İnşaat Yatırımları Ticaret Limited Şirketi adres  Gül Paşa İnşaat Yatırımları Ticaret Limited Şirketi adres 

Gül Paşa İnşaat Yatırımları Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Kılıç tarafından kuruldu.

Gül Paşa İnşaat Yatırımları Ticaret Limited Şirketi konusu:
Şirketin Amaç ve Konusu Başlıca Şunlardır; 1.Şirket kurulmuş ve/veya kurulacak yerli ve yabancı şirketlerin, sermaye, yönetim ve organizasyonlarına iştirak edebilir. Bunlara ayni ve nakdi sermaye koyabilir. Sermaye artırımlarına iştirak edebilir . Takas ve Barter sistemi ile ticaret yapabilir. 2.Şirket ilgili mercilerden izin almak şartıyla, her nevi sınai, ticari, zirai ve mali maksatlarla inşaat, taahhüt, işlerine girişebilir, yatırımlar da bulunabilir, bunlarla ilgili şirketler kurabilir, kurulmuş olanlara iştirak edebilir. 3.Şirket amaç ve konusu ile ilgili acentelikler, distribütörlükler, yetkili satıcılıklar, alabilir, verebilir, irtibat büroları açabilir, 4.Şirket amaç ve konusunu gerçekleştirmek için Yurt içinde ve Yurt dışında...