28 / 06 / 2022

Gültekinler Yapı Malzemeleri bayi

Gültekinler Yapı Malzemeleri bayi

Mersin'de yapı malzemeleri üzerine faaliyet gösteren Gültekinler, bayileşme çalışmalarına ağırlık verdi. Geçen yıl dünya markası Cermix Yapı Kimyasallarinın Akdeniz Bölge Bayiliğini alan firma hızla bölgedeki alt bayilerini oluşturuyor.

Sadem Yapı Malzemeleri İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Limited Şirketi kuruldu!

Sadem Yapı Malzemeleri İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta Bahtiyar Kökbalık tarafından kuruldu.

Global Han İnşaat Otomotiv Yapı Malzemeleri Makina Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Global Han İnşaat Otomotiv Yapı Malzemeleri Makina Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece'de Orhan Şimşek tarafından kuruldu.

Yaşa Gör İnşaat Yapı Malzemeleri Hafriyat Ve Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yaşa Gör İnşaat Yapı Malzemeleri Hafriyat Ve Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta Zahit Ercan Altıntaş tarafından kuruldu.

Alkasel Yapı Malzemeleri Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Alkasel Yapı Malzemeleri Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli gerçekleştirildi. Alkasel Yapı Malzemeleri Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Ataşehir'de yapıldı.

Güvende Yapı Mimarlık Ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güvende Yapı Mimarlık Ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi  Sancaktepe’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Serdal Şenel tarafından kuruldu.

Özpehlivanoğlu Yapı Malzemeleri Otomotiv Gıda Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özpehlivanoğlu Yapı Malzemeleri Otomotiv Gıda Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü’nde  2 milyon TL sermaye bedeli ile Ayhan Pehlivan tarafından kuruldu.

Öz Güçlü Vinç Hizmetleri Yapı Malzemeleri İnşaat Metal Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Güçlü Vinç Hizmetleri Yapı Malzemeleri İnşaat Metal Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi Tuzla’da  600  bin TL sermaye bedeli  ile Gültekin Örün tarafından kuruldu.

Günata Yapı Ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Günata Yapı Ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece’de  400 bin TL sermaye bedeli  ile Harun Atalay  ve Hüseyin Günaydın tarafından kuruldu.

Günbak Yapı Malzemeleri İnşaat Elektrik Ve Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Günbak Yapı Malzemeleri İnşaat Elektrik Ve Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenler'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Ünal tarafından kuruldu.

Güler Grup Nakliye İnşaat Taahhüt Ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güler Grup Nakliye İnşaat Taahhüt Ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Ertaç Güler tarafından kuruldu.

Bgl Yapı Malzemeleri İnşaat Otomotiv Temizlik Ve Gıda Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bgl Yapı Malzemeleri İnşaat Otomotiv Temizlik Ve Gıda Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Birsen Gilgil tarafından kuruldu.

Dinamik File İş Güvenliği Malzemeleri Ve Yapı İnşaat Sanayi Ticaret İthalat İhracat Ltd.Şti kuruldu!

Dinamik File İş Güvenliği Malzemeleri Ve Yapı İnşaat Sanayi Ticaret İthalat İhracat Ltd.Şti bugün Üsküdar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Yasin Sancaktutan tarafından kuruldu.

Çınar 1 Yapı Malzemeleri Metal Reklam Gıda Limited Şirketi kuruldu!

Çınar 1 Yapı Malzemeleri Metal Reklam Gıda Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ömer Yener tarafından kuruldu.

Gültekinler Yapı Malzemeleri bayi Haberi

Gültekinler Yapı Malzemeleri bayi


Firmanın hedeflerine değinen Gültekinler Yapı Malzemeleri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gültekin, çalışmalarını Mersin ve İstanbul'da sürdürdüklerini belirtti. Kaba inşaat malzemelerinin tümünün satışını gerçekleştirdiklerini söyleyen Gültekin, Oyak Beton, Adana Çimento, Yutong, AKG Gaz Beton, Alçıbay bayiliğini yaparken geçen yıl Cermix bayiliğini de alarak güçlerini artırdıklarını aktardı. 


Gültekin, 20 kişilik bir ekip ile tüm Türkiye hizmet verdiklerim vurguladı. 

"İş hacmimiz yüzde 15 arttı" Sektörde yaşanan sıkıntılara dikkat çeken Gültekin, inşaat sektöründeki durgunluğun devam ettiğini açıkladı. Gültekin, bu durgunluğun sebebi olarak konut kredi faizlerindeki artışa rağmen gelirin aynı ölçüde artmamasını gösterdi. Gültekin, "İlimizdeki tedarikçilerden alımlar daha çok yapılsa sektör daha da hareketlenebilirdi. Beklediğimiz ölçüde alım olmadı" dedi. Firma olarak yılın ilk yarısında sektörde yaşanan bazı gelişmelerden etkilendiklerine değinen Gültekin, "Oyak Beton'un Mersin'deki tesislerini Adana...