Güntaş Gayrimenkul Ortaklığı İnşaat Uluslararası Nakliyat Lojistik Hizmet Ticaret Limited Şirketi

Güntaş Gayrimenkul Ortaklığı İnşaat Uluslararası Nakliyat Lojistik Hizmet Ticaret Limited Şirketi

Güntaş Gayrimenkul Ortaklığı İnşaat Uluslararası Nakliyat Lojistik Hizmet Ticaret Limited Şirketi Gaziosmanpaşa Şubesi Volkan Akgün Şube Temsilciliği'nde 50 bin TL'lik sermaye ile 1 Kasım'da kuruldu.

Kuzu Otel İşletmeciliği Ve Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Kuzu Otel İşletmeciliği Ve Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi Bakırköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Özen Kuzu, Gökçen Kuzu ve Güven Kuzu ortaklığında kuruldu.

Team Cadde Emlak Gayrimenkul Ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Team Cadde Emlak Gayrimenkul Ve İnşaat Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Haluk Üçgüler ve Gökhan Kocabaş ortaklığında kuruldu.

Evmax Güven Gayrimenkul Emlak Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Evmax Güven Gayrimenkul Emlak Danışmanlığı Limited Şirketi Maltepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mesut Canlı tarafından kuruldu.

Royal Qent Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi kuruldu!

Royal Qent Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi Kadıköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ömer Kara ve Gürcan Ayaz ortaklığında kuruldu.

Happy House Gayrimenkul Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Happy House Gayrimenkul Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Ferah Ertürk ve Gökhan Kanmaz ortaklığında kuruldu.

Göksem Gayrimenkul Danışmanlık Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Göksem Gayrimenkul Danışmanlık Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Berkay Zaloğlu, Göknil Altay Acar ve Semayil Acar ortaklığında kuruldu.

Abraj İstanbul Gayrimenkul Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Abraj İstanbul Gayrimenkul Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Bakır Görgün ve Songül Görgün ortaklığında kuruldu.

Gözde Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gözde Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniiye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Halis Yalçınkaya ve Kıyasettin Katuncu ortaklığında kuruldu.

Gün Gayrimenkul Kiralama Ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Gün Gayrimenkul Kiralama Ve İnşaat Anonim Şirketi bugün Bakırköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile İzzet Baykal tarafından kuruldu.

Gülsa Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi  kuruldu!

Gülsa Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi Eyüpsultan’da  100 bin TL sermaye bedeli ile Erdoğan Sağaz tarafından kuruldu.

Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul'ün ünvanı değişti!

Avrasya GYO'nun kurulu bağlı ortaklarından Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul Yatırım Şirketi'nin unvanı Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı JSC olarak değiştirildi. 

Güray Gayrimenkul'den Esenyurt'a yeni otel!

Güray Gayrimenkul Geliştirme İnşaat A.Ş, Esenyurt Koza Mahallesi'nde hayata geçireceği otel yatırımı için düğmeye bastı.

Avrasya GYO'nun Gürcistan'daki şirketleri birleşti!

Gürcistan'da kurulu Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul Yatırım J.S.C ile hisselerinin tamamı Avrasya GYO'ya ait olan ve Gürcistan'da kurulu Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı J.S.C'nin, Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul Yatırım JSC unvanı altında birleşmesine dair tescil işlemleri tam

Güntaş Gayrimenkul Ortaklığı İnşaat Uluslararası Nakliyat Lojistik Hizmet Ticaret Limited Şirketi Haberi

Güntaş Gayrimenkul Ortaklığı İnşaat Uluslararası Nakliyat Lojistik Hizmet Ticaret Limited Şirketi

Güntaş Gayrimenkul Ortaklığı İnşaat Uluslararası Nakliyat Lojistik Hizmet Ticaret Limited Şirketi Gaziosmanpaşa Şubesi Volkan Akgün Şube Temsilciliği'nde 50 bin TL'lik sermaye ile 1 Kasım'da kuruldu. 


Güntaş Gayrimenkul Ortaklığı İnşaat Uluslararası Nakliyat Lojistik Hizmet Ticaret Limited Şirketi Gaziosmanpaşa Şubesi iş konusu; Her türlü yapım ve inşaat işleri konut,işyeri,ticarethaneinşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve 2.10.2013 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


Güntaş Gayrimenkul Ortaklığı İnşaat Uluslararası Nakliyat Lojistik Hizmet Ticaret Limited Şirketi Gaziosmanpaşa Şubesi adres: Gaziosmanpaşa, Pazariçi Mahallesi, Toptak Sokak,...