Gürz Enerji Danışmanlık iletişim

Gürz Enerji Danışmanlık iletişim

Gürz Enerji Danışmanlık Limited Şirketi Bayrampaşa'da 30 bin TL sermaye bedeli ile Adem Soba, Çağdaş Çakan ve Murat Karagöz ortaklığında kuruldu. 

Enel İnfo Enerji Elektrik Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Enel İnfo Enerji Elektrik Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Kazım Gökhan Gürbüz tarafından kuruldu.

Akterm Enerji Proje Danışmanlık Taahhüt Anonim Şirketi kuruldu!  

Akterm Enerji Proje Danışmanlık Taahhüt Anonim Şirketi bugün Kartal'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Murat Çalışır tarafından kuruldu.

Siya Mühendislik İnşaat Danışmanlık Enerji Turizm ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Siya Mühendislik İnşaat Danışmanlık Enerji Turizm ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile İlker Keskin tarafından kuruldu.

Petronet Yapı İnşaat Enerji Turizm Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Petronet Yapı İnşaat Enerji Turizm Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Gemici tarafından kuruldu. 

Exergien Enerji Danışmanlık Mühendislik ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Exergien Enerji Danışmanlık Mühendislik ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Ümraniye'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ali Özgenç, Fikret Akbıyık, Mehmet Kömcü, Mustafa Akbıyık ve Zekai Akbıyık ortaklığında kuruldu.

Globagent Danışmanlık Enerji Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Globagent Danışmanlık Enerji Ticaret Limited Şirketi Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Dede Kalkan ve Mustafa Yıldız ortaklığıyla kuruldu. 

En Service Danışmanlık Enerji Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

En Service Danışmanlık Enerji Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Savaş Dursun tarafından kuruldu.

Arbetro Enerji Danışmanlık İthalat İhracat Anonim Şirketi kuruldu!

Arbetro Enerji Danışmanlık İthalat İhracat Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Tunç Göz tarafından kuruldu.

MSB Arge Çevre ve Enerji Teknolojileri Mühendislik Eğitim ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

MSB Arge Çevre ve Enerji Teknolojileri Mühendislik Eğitim ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Esenler'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Sinan Bilgili tarafından kuruldu.

Bonne Enerji Yatırımları ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bonne Enerji Yatırımları ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 30 bin TL sermaye bedeli ile Bihter Yasemin Adalı Sakaryalı tarafından kuruldu. 

Gürz Enerji Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Gürz Enerji Danışmanlık Limited Şirketi Bayrampaşa'da 30 bin TL sermaye bedeli ile Adem Soba, Çağdaş Çakan ve Murat Karagöz ortaklığında kuruldu. 

Petroleum Enerji Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! 

Petroleum Enerji Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi Beşiktaş'ta 50 TL sermaye bedeli ile Mustafa Yiğit Zeren tarafından kuruldu. 

Pv Depo Enerji Malzemeleri Ve Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Pv Depo Enerji Malzemeleri Ve Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Nurullah  Yalçın tarafından kuruldu. 

Gürz Enerji Danışmanlık iletişim

Gürz Enerji Danışmanlık iletişim Gürz Enerji Danışmanlık iletişim

Gürz Enerji Danışmanlık Limited Şirketi Bayrampaşa'da 30 bin TL sermaye bedeli ile Adem Soba, Çağdaş Çakan ve Murat Karagöz ortaklığında kuruldu.

Gürz Enerji Danışmanlık Limited Şirketi konusu:

ŞİRKETİN AMAÇ VE KONUSU a)Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır Yurtiçinde ve yurtdışında ekonomi, ticari, mali ve idari tüm alanlarda yönetim, sanayi ve teknolojik yatırım danışmanlığı ve enerji danışmanlığı yapmak kaydıyla, her türlü danışmanlık ve yönetim hizmeti vermek ve tüm bu alanlarda iştigal eden kamu, yerli ve yabancı özel sektör kuruluş ve şirketlerinin danışmanlığını ve yönetimini üstlenmek. Şirket yukarıda belirtilen amacına erişebilmek için; 1-Konusu ile ilgili olarak özelleştirmede dahil olmak üzere yurtiçinde ve yurtdışında resmi ve özel ihalelere katılabilir ve taahhütlerde bulunabilir. 2-Konusu ile ilgili olarak yurtiçinde ve yurtdışında mümessillikler alabilir ve ya mümessillikler...