Habibler Arnavutköy Tramvay Hattı Uzatma Projesi imar tadilat planı ne zaman askıdan inecek

Habibler Arnavutköy Tramvay Hattı Uzatma Projesi imar tadilat planı ne zaman askıdan inecek

Sultangazi İlçesi, Habibler-Arnavutköy Tramvay Hattı Habibler Uzatma Projesi imar plan tadilatı 17 Şubat 2014 Pazartesi günü askıdan iniyor. Büyükşehir, planı 13 Eylül 2013 tarihinde onayladı. İşte o plan...

Sultangazi'ye metro ve tramvay müjdesi!

Yerel seçimler için hazırladığı projeleri anlatan Sultangazi AK Parti Belediye Başkan adayı Abdurrahman Dursun, yeni dönemde Vezneciler- Sultangazi- Fenertepe metro hattı ile Habibler-Tepeüstü tramvay hatlarının hayata geçirileceğini söyledi.

Topkapı-Habibler hattı Arnavutköy'e uzayacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 9 Eylül'de çıkacağı yeni tramvay hattı ihalesi ile Topkapı-Habibler tramvay hattını Arnavutköy'e kadar uzatacak. 15 kilometrelik hat için proje çalışması başlatıldı.

Vezneciler-Arnavutköy metrosu ne zaman açılacak?

Topkapı-Habipler arasında çalışan tramvay hattı uzatılıyor. Bu hat 2019'da Vezneciler-Arnavutköy metro sistemine dönüştürülecek. Hat, Vezneciler'den Marmaray'a ve devamında Kadıköy-Kartal Metrosu'na entegre edilecek.

Vezneciler-Arnavutköy metrosu 2019'da açılacak!

Topkapı-Habipler tramvay hattı uzatılıyor. Bu hat 2019'da Vezneciler-Arnavutköysistemine dönüştürülecek. Arnavutköy'den başlayacak metro hattı, Vezneciler'den Marmaray'a ve Kadıköy-Kartal Metrosu'na entegre edilecek.

Topkapı-Habipler tramvay hattını Arnavutköy'e uzatma çalışmalarını başlatıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Topkapı-Habipler tramvay hattını Arnavutköy'e uzatma çalışmalarını başlatıyor. Yeni çalışma ile Topkapı-Habipler arasında çalışan tramvay hattı, 2019'da Vezneciler-Arnavutköy metro sistemine dönüştürülecek.

Arnavutköy metrosunda ilk adım atıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Topkapı-Habipler tramvay hattını Arnavutköy'e uzatma çalışmalarını başlatıyor. Yeni çalışma ile Topkapı-Habipler arasında çalışan tramvay hattı, 2019'da Vezneciler-Arnavutköy metro sistemine dönüştürülecek.

Vezneciler-Arnavutköy metro hattı çalışmaları başlıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Topkapı-Habipler tramvay hattını Arnavutköy'e uzatma çalışmalarını başlatıyor. Çalışmayla söz konusu hat 2019'da Vezneciler-Arnavutköy metro sistemine dönüştürülecek.

Arnavutköy Kocasinan imar planı tadilatı askıda!

İBB tarafından hazırlanan Arnavutköy İlçesi, Kocasinan Mahallesi, Fatih Caddesi, Habibler Yolu Arası Yol Rehabilitasyon ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı tadilatı dün askıya çıktı...

Arnavutköy Fatih Caddesi - Habibler Yolu arası imar planı askıda!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Arnavutköy Fatih Caddesi - Habibler Yolu Arası Yol Rehabilitasyon Uygulama projesine ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli Nazım ve Uygulama İmar Planı tadilatını askıya çıkardı. İşte o planlar...

Arnavutköy Fatih Caddesi - Habibler Yolu arası imar planı askıya çıkarıldı!

Arnavutköy Merkez ve Çevresi 1/5000 ölçekli Revizyon Nazım İmar Planı'nda Fatih Caddesi-Habibler Yolu Arası (İmrahor-Bolluca-Boğazköy) Yol Rehabilitasyon Uygulama Projesi’ne dair 1/1000 ölçekli imar planı tadilatı, İBB'de askıya çıkarıldı.

1963 yılında 13.615 metre uzunluğundaki tramvay rayları sökülecekmiş!

1963 yılında Avrupa Yakası'nda bulunan ve kullanılmayan 13 bin 165 metre uzunluğundaki tramvay rayları sökülecekmiş. Sadece Beşiktaş - Arnavutköy arasında, 5 bin 300 metre uzunluğunda tramvay rayı bulunuyormuş.

İzmir'in tramvay ihalesini Gülermak firması kazandı!

İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 12.6 km'lik Üçkuyular-Halkapınar ve 9.7 km'lik Alaybey-Mavişehir tramvay hatlarının ihalesinin sonuçlandığını açıkladı. Gülermak firmasının kazandığı İzmir'in tramvay projesi 36 ayda tamamlanacak...

Eskişehir Emek-71 Evler tramvay hattı açıldı!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Emek-71 Evler Tramvay hattı düzenlenen tören ve ilk seferle hizmete açıldı. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, tramvayla ilk turu attı...

Habibler Arnavutköy Tramvay Hattı Uzatma Projesi imar tadilat planı ne zaman askıdan inecek

Habibler Arnavutköy Tramvay Hattı Uzatma Projesi imar tadilat planı ne zaman askıdan inecek Habibler Arnavutköy Tramvay Hattı Uzatma Projesi imar tadilat planı ne zaman askıdan inecek

Sultangazi Habibler-Arnavutköy Tramvay Hattı Habibler Uzatma Projesi imar plan tadilatı 17 Şubat 2014 Pazartesi tarihinde askıdan inecek. 


İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 27529 dosya numaralı Sultangazi İlçesi, Habibler-Arnavutköy Tramvay Hattı Habibler Uzatma Projesi 1/5000 ve 1/1000 ölçekli Nazım ve Uygulama İmar Planı tadilatını 13 Eylül 2013'te onaylamıştı.


Plan 17 Ocak 2013 tarihinde askıya çıkmıştı.


Habibler-Arnavutköy Tramvay Hattı Uzatma Projesi imar tadilat planı için