06 / 12 / 2023

hadımköy demir la vida ne zaman teslim

hadımköy demir la vida ne zaman teslim

Demir İnşaat La Vida Hadımköy için ön talep topluyor. Demir La Vida Konutları projesi Nisan ayında satışa sunulacak. Demir La Vida Konutları projesi 42 dönüm arazi üzerinde yükselecek...

Artaş ve Demir İnşaat'tan Hadımköy'e ortak proje geliyor!

İnşaat sektörünün iki firması Demir ve Artaş, ortak proje için çalışmalara başladı. Demir İnşaat, Artaş’ın Hadımköy arazisinde 250 milyon TL’lik proje inşa edecek.

Demir La Vida Hadımköy ödeme planı!

Demir La Vida Hadımköy ödeme planı kapsamında faiz oranları 0,31'den başlıyor. Demir La Vida projesinde teslimler başlıyor...

Hadımköy-Çatalca'ya hafif metro müjdesi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Hadımköy-Çatalca arasındaki demir yolunun hafif metro haline getirileceğinin müjdesini verdi.

Kayabaşı, Arnavutköy ve Hadımköy'ün değeri yükseldi!

E-5 ve Silivri güzergahında yapılaşmaya uygun alan kalmaması sebebiyle Kayabaşı, Arnavutköy ve Hadımköy'ün değeri yükseldi. Üçüncü havalimanı ve 3. Köprü Yolu’na yakın olması da bu değer artışını tetikleyen bir unsur olarak gelişti.

Arnavutköy Kayabaşı ve Hadımköy'de ev fiyatları yükseldi mi?

E-5 ve Silivri güzergahında yapılaşmaya uygun alan kalmaması sebebiyle Kayabaşı, Arnavutköy ve Hadımköy'ün değeri yükseldi.

Demir La Vida Hadımköy!

Demir La Vida Hadımköy projesinde teslimler 2016 yılında gerçekleşecek. 24 ay vade farksız taksit yapılan projede fiyatlar minimum 347 bin TL olarak belirlendi.

Arnavutköy Hadımköy 300 Ada 10 Parselin imar planı askıdan indiriliyor!

Arnavutköy Hadımköy, 300 ada, 10 parselin Dini Tesis Alanı olarak düzenlenmesi ve tescil harici alanın Park Alanına alınmasına ilişkin 1/5000 ölçekli imar plan tadilatı bugün askıdan indiriliyor. İşte o plan...

Hadımköy Ütüsan antreposunda yangın çıktı!

İstanbul Hadımköy'de, Ütüsan isimli şirketin antreposunda dün saat 11.00'de henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangına 12 ayrı itfaiye grubu ile "Alev Kartalı" isimli yangın söndürme helikopteri müdahale etti...

Hadımköy'de ütü fabrikasında yangın çıktı!

Hadımköy'de ütü fabrikasında yangın çıktı. Hadımköy'de, bir ütü fabrikasında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Yangına havadan ve karadan müdahale ediliyor.Avcılar, Kıraç, Hadımköy ve Esenyurt iftaiye ekipleri, olay yerine sevk edildi.

Hadımköy'deki ütü deposunda yangın çıktı!

İstanbul Hadımköy'de bir firmanın ütü deposunda yangın çıktı. Yangına Bakırköy, Hadımköy, Kıraç, Şişli, Başakşehir, Mimarsinan itfaiye ekipleri müdahale ediyor. Yangına aynı zamanda havadan da müdahalede bulunuluyor.

Arnavutköy Hadımköy Yeşilbayır Bölgesi imar planı askıya çıkarılıyor!

Arnavutköy Belediye Başkanlığı, Hadımköy Yeşilbayır Bölgesi 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı onaylandığını ve 30 Haziran 2014 Pazartesi günü ilanen askıya çıkarılacağını duyurdu. İşte o imar planı açıklaması...

Hadımköy'de park alanına cami yapılacak!

Arnavutköy Hadımköy'de imar durumu park olarak görünen 300 ada 10 parsel, cami ve park alanı olarak düzenlendi. Hadımköy dini tesis ve tescil dışı alanın park alanına alınmasına ilişkin 1/5000 ölçekli imar planı askıya çıkarıldı.

Hadımköy Sanayi Bölgesi 2. Etap imar planı askıda!

Arnavutköy Hadımköy Mahallesi, 390 parsel üzerindeki Hadımköy Sanayi Bölgesi İkinci Etap ilişkin 1/5000 ölçekli nazım imar plan tadilatı askıya çıkarıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 390 parselin imar planını 16 Mayıs 2014'te onayladı.

hadımköy demir la vida ne zaman teslim Haberi

hadımköy demir la vida ne zaman teslim


Demir La Vida Konutları projesi Demir İnşaat tarafından inşa edilecek. Demir İnşaat La Vida Konutları projesi İstanbul Avrupa yakasında Büyükçekmece Hadımköy yolu üzerinde yer alıyor. Demir İnşaat La Vida Hadımköy projesi için ön talepler toplanıyor.


Demir İnşaat La Vida Hadımköy projesinde konutlar 2016 yılında teslim edilecek. 500'e yakın konutun inşa edileceği Demir İnşaat La Vida Hadımköy projesinde ödemeler banka kredisi kullanılarak yapılıyor. Demir İnşaat La Vida Hadımköy Nisan'da satışa sunulacak.


Demir İnşaat La Vida Hadımköy satış ofisi ile 0212 853 00 31 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz. Demir İnşaat La Vida Hadımköy projesi 42 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilecek.


Demir İnşaat La Vida Hadımköy projesinde ticari üniteler blokların altında yer alacak. Demir İnşaat La Vida Hadımköy projesinde 1 oda 1 salon, 2...