hafta sonu ev trendi

hafta sonu ev trendi

Tuzla, Silivri, Ömerli ve Çatalça gibi uzakta oturanlar arasında şehir merkezinde hafta içinde kalmak için ev alan ya da kiralayanların sayısı artıyor… Merkezin dışında oturan birçok İstanbullu, ulaşım probleminden dolayı hafta ortasında kalmak için Beşik

Yasaklar geri geldi! İşte hafta içi sokağa çıkma yasağı saatleri!

Sokağa çıkma yasağı hakkında son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Hafta içi sokağa çıkma yasağı getirilirken, hafta sonu sokağa çıkma yasağı saatleri ise değiştirildi.

Referans Bahçeşehir’de Efsane Hafta sonu kampanyası başlıyor!

Kiler GYO, Bahçeşehir projesi için 27-28-29 Kasım 2020 tarihlerinde “Efsane Hafta sonu kampanyası” başlatıyor.

Dikkat! Sokağa çıkma yasağı hafta içi devam edecek mi?

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında hafta sonu Türkiye genelinde sokağa çıkma yasağı uygulandı.

İşte hafta sonu sokağa çıkma yasağı genelgesi!

Koronavirüs önlemleri kapsamında dün gerçekleştirilen kabine toplantısının ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan hafta sonu belirli saatler aralığında sokağa çıkma yasağının uygulanacağını duyurdu.

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı geri gelebilir!

Avrupa'da koronavirüs vakalarındaki artış nedeniyle yeni yasaklar devreye girdi. Türkiye'de ise yeni yasakların devreye girmesine son 15 gün kaldı. Hafta sonu sokağa çıkma yasağı, yaş gruplarına saat kısıtlaması yeniden gündeme gelebilir.

Osmangazi Belediyesi vezneleri hafta sonu açık!

Osmangazi Belediyesi, 2019 Yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. taksit ödemelerinde vatandaşların her hangi bir sıkıntı yaşamaması için vezneleri hafta sonu kapatmayacak.

Melikgazi Belediyesi vezneleri hafta sonu açık!

Emlak ve çevre temizlik vergisi 2. taksit ödemelerinde sıkıntı yaşamaması amacıyla önlemler alan Melikgazi Belediyesi’nin vezneleri, hafta sonu açık olacak.

‘Ev’de trend düşük faiz!

Faiz indirimi kararları, konut kredilerini gevşetti. Hafta sonu, projelerin satış ofislerini dolduran tüketiciler, kamu bankalarının yüzde 0.99, özel bankaların ise yüzde 1.17 faiz fırsatından yararlanıyor.

Kamu bankaları imar barışı ödemelerini hafta sonu da alacak!

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, hafta sonunda da imar barışı ödemelerini hafta sonu da alacak.

Üç kamu bankası hafta sonu da imar barışı ödemelerini alacak!

Üç kamu bankası, imar barışı başvurularına ilişkin ortak bir açıklama yayınladı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank hafta sonu da imar barışı ödemelerini alacak.

Ev almanın tam zamanı!

Ev almak isteyenlere sunulan avantajlar 31 Aralık 2018 tarihinde son buluyor. Yıl sonu, ev almak isteyenler için de en avantajlı dönem...

İstanbul'daki 5 millet bahçesi bu hafta sonu açılacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Sadece İstanbul'da yapılan millet bahçeleriyle kişi başı yeşil alan miktarını yüzde 10 artırıyoruz. İstanbul'da 5 millet bahçemizi hafta sonu Cumhurbaşkanımızın katılımıyla açacağız." dedi...

Maslak 1453'te Happy Mom’s etkinliği!

Avrupa’nın en büyük karma yaşam projesi olarak inşa edilen Maslak 1453’te hafta sonu özel olarak gerçekleştirdiği Happy Mom’s Shopping Fest ile dolu dolu iki güne ev sahipliği yaptı. 

hafta sonu ev trendi

hafta sonu ev trendi hafta sonu ev trendi

Deprem korkusu, ev fiyatlarının pahalılığı ve şehrin gürültüsünden uzakta olmak gibi nedenlerle için bir dönem şehir merkezinin dışındaki yerlere göç eden İstanbullular yeniden şehrin yolunu tutuyor. Son yıllarda, hafta ortasında trafik eziyetine katlanmak istemeyen ve ekonomik durumu müsait olan İstanbullular şehrin merkezinde ev satın almak ya da kiralamak yoluna gidiyor. Özellikle son birkaç yıldır bu bu eğilimin yaygınlaşmaya başladığını belirten Century 21 Türkiye Franchise Geliştirme ve Projeler Genel Müdür Yardımcısı Sinan Şerioğlu, ''Şehir dışında yaşan insanlar buradaki evlerinden işyerlerine gidip gelmek için ve çocuklarının okulu durumundan dolayı-iyi okullar belli başlı yerlerde bulunuyor- hem fiziki hem de maddi olarak kayba uğradılar. Ulaşım çok büyük bir masraf olmaya başladı. Bunun üzerine son birkaç yıldır merkezde yer almak ya da kiralamak eğilimine...