hakan kıran mimarlık larus loft

hakan kıran mimarlık larus loft

Haliç Metro Geçiş Projesi, Mydonose Showland, Perili Köşk gibi birçok sembol projeye imza atan Mimar Hakan Kıran Mimarlık, inşaat sektöründe büyümeyi hedefliyor.

Larus Loft Göktürk iletişim!

Larus Loft Göktürk iletişim bilgileri kapsamında detaylar haberimizde yer alıyor. Projedeki daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, dubleks ve 4 oda 1 salon dublekslerden oluşuyor.

Picasso Mimarlık Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Picasso Mimarlık Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Başakşehir’de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Hakan Keklik tarafından kuruldu.

Mimar Hakan Kıran’ın kızı Dilara Kıran ve Sinan Sevim evlendi!

Mimar Hakan Kıran’ın kızı Dilara Kıran ile Matra Motor’un üçüncü jenerasyon yöneticisi iş insanı Sinan Sevim, 7 Ağustos Cuma günü Kemer Golf and Country Club’da düzenlenen şık bir davetle evlendi.

Hkn Grup Mimarlık Mobilya İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hkn Grup Mimarlık Mobilya İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Hakan Bozaklı ve M Yassin Altarsha ortaklığında kuruldu.

Ayyıldız Dekorasyon İç Mimarlık İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ayyıldız Dekorasyon İç Mimarlık İnşaat Ticaret Limited Şirketi Kartal'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Atakan Kır ve Hakan Çarkacı ortaklığında kuruldu.

Grand Arc Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Grand Arc Mimarlık Limited Şirketi bugün Şişli'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile Hakan Kara tarafından kuruldu.

By Mimarlık Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

By Mimarlık Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Şensoy tarafından kuruldu.

V4 Akademi Mühendislik Mimarlık Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

V4 Akademi Mühendislik Mimarlık Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Bülent Hakan Akman, Mehmet Vakıf Yüksel, Melik Umman ve Volkan Günaydın tarafından kuruldu.

Geco Mimarlık Proje Danışmalık ve İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Geco Mimarlık Proje Danışmalık ve İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ferhat Mahmutoğlu ve Hakan Gecü ortaklığında kuruldu.

Heb Mimarlık Mühendislik Proje Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Heb Mimarlık Mühendislik Proje Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Ünlü tarafından kuruldu. 

Kabataş Martı Projesi'nin ilk etabı 8 Mart’ta açılıyor!

Mimar Hakan Kıran tarafından tasarlanan ve tartışmalara konu olan Kabataş Meydanı ve Transfer Merkezi Projesi’nin ilk etabı 8 Mart’ta açılıyor. O tarihten itibaren Kabataş iskelesinden vapur seferleri başlayacak.

Hfd Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hfd Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 150 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Demir tarafından kuruldu. 

Kabataş Martı Projesi'ne eleştiriye tazminat davası!

Kabataş iskelesinin proje mimarı Hakan Kıran'ın, yazdığı makalede kişilik haklarını zedelediği iddiasıyla araştırmacı Cihan Uzunçarşılı Baysal aleyhine açtığı 1.000 liralık tazminat davasının görülmesine devam edildi

Çapoğlu Grup Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çapoğlu Grup Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece’de 120 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Oğuz tarafından kuruldu. 

hakan kıran mimarlık larus loft

hakan kıran mimarlık larus loft hakan kıran mimarlık larus loft

Pastane ve çikolata ile büyümeye karar veren Gezi İstanbul, 20 yeni şube açacak. Hakan Kıran, "Yeme içme sektöründe çok iyiyiz. Bundan sonraki hedefim New York ve Londra. Çalışmalara başladım" dedi.


Haliç Metro Geçiş Projesi, Mydonose Showland, Perili Köşk gibi birçok sembol projeye imza atan Mimar Hakan Kıran, yeme-içme sektöründe büyümeye karar verdi. Hobisini hayata geçirmek için bünyesine kattığı Gezi Pastanesi'ni büyütme kararı alan Kıran, pastane ve çikolata zinciri kurmak için hazırlıklarını tamamladı. Önümüzdeki yıl 20 tane Gezi İstanbul Patisserie ve Chocolaterie açacaklarını söyleyen Kıran'ın hedefinde New York ve Londra'da şube açmak var. Bir yandan inşaat işlerine de devam eden Kıran'la büyüme planlarını konuştuk. 


 Bir mimar olarak yemeiçme sektörüyle nasıl tanıştınız? 

Yeme-içme sektöründe birçok proje hayata geçirmiştim. Taksim Gezi Pastanesi'nin devri söz konusu...