Larus Loft Göktürk iletişim!

Larus Loft Göktürk iletişim! Larus Loft Göktürk iletişim!

Firma: Hakan Kıran Mimarlık ve Yapı

Proje: Larus Loft

Larus Loft Göktürk iletişim bilgileri kapsamında detaylar haberimizde yer alıyor. Projedeki daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, dubleks ve 4 oda 1 salon dublekslerden oluşuyor.Larus Loft projesi, Göktürk'te inşa ediliyor. Larus Loft Göktürk iletişim bilgileri kısmından önce projeden bahsedelim. 


Larus Loft Göktürk projesi, Larus Palas projesinin hemen karşısında inşa ediliyor. Proje toplam 20 milyon dolarlık yatırım bedeliyle yükseliyor. 


Larus Loft Göktürk satılık daire seçenekleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, dubleks ve 4 oda 1 salon dublekslerden meydana geliyor. 


Hakan Kıran Mimarlık ve Yapı ile Vizyon İstanbul tarafından yükselen projede toplam 119 konut yer alıyor. 


Toplam arsa alanı 3 bin metrekare olan projede dairelerin alanları 65 metrekareden başlıyor ve 182 metrekareye kadar yükseliyor. 


Larus Loft Göktürk fiyatları metrekare birim olarak 2.700 dolardan başlıyor ve 3 bin 200 dolara kadar çıkıyor. 


Larus Loft Göktürk teslim tarihi!

Larus Loft Göktürk projesinde teslimler 24 ay sonra yapılacak. Larus Loft Göktürk ödeme koşulları kapsamında 60 ay faizli, 24 ay faizsiz taksit yapılıyor. 


Larus Loft Göktürk iletişim adres:  Karaburun’a 30 dakika, Taksime ve Levent’e 20 dakika, Kanyon'a 18 dakika ve İstinyepark'a 15 dakikalık mesafede yer alıyor. 


Larus Loft Göktürk iletişim:

Tel: 444 16 60

Web: www.larusloft.com


projeye sor