28 / 05 / 2022

hakim konakları fiyatlar

hakim konakları fiyatlar

Okkalar İnşaat'ın Konya'da yer alan Hakim Konakları projesinde teslimler 2013 yılının Haziran ayında yapılacak...

Hakim Konakları Konya'da 210 bin TL'ye! Teslim Haziran 2013'te!

Okkalar İnşaat'ın Konya'da yer alan Hakim Konakları projesinde evlerin fiyatları 210 bin TL ile 350 bin TL arasında değişiyor...

Limonlu Bahçe Konakları fiyatlarıyla nefes aldırıyor!

Akyapı'nın 24 senelik tecrübesiyle kendi markası altında hayata geçirdiği Limonlu Bahçe Konakları fiyatlarıyla nefes aldırıyor...

Ankara Terrace Mogan Konakları fiyatları!

Ankara Terrace Mogan Konakları fiyatları dairelerin planlarına göre değişiklik gösteriyor. ÖRYAP İnşaat tarafından yükselen projede 17 villa bulunuyor. 

Çekmeköy Saklı Vadi Konakları fiyatları 2018!

Çekmeköy Saklı Vadi Konakları fiyatları 2018 haberimizde yer alıyor. Burçlar Yapı tarafından İstanbul Çekmeköy'de inşa edilen proje 86 daire ve 8 mağazadan oluşacak. 

3S Firuze Konakları fiyatları 2018!

Kanal İstanbul projesinin açıklanan güzergahı üzerinde konumlandırılan 3S Kale Firuze Konakları'nda teslimlerin Eylül 2018’de yapılması planlanıyor..

Koşuyolu Konakları fiyatları!

Koşuyolu Konakları fiyatları daire alanlarına ve kat planlarına göre değişiklik gösteriyor. Az katlı konutların butik şıklıkla bir araya geldiği Koşuyolu Konakları'nda 58 daire bulunuyor. 

3S Avcılar Firuze Konakları fiyatlar!

Toplam 523 konut ve 45 ticari birimden meydana gelen 3S Avcılar Firuze Konakları İstanbul Avrupa Yakası Avcılar'a bağlı Firuzköy Bulvarı üzerinde inşa ediliyor. 3S Avcılar Firuze Konakları fiyatlar 399 bin TL'den başlıyor.

Avcılar Firuze Konakları fiyatları ne kadar?

3S Kale Holding tarafından hayata geçirilen Avcılar Firuze Konakları 523 konut ve 45 ticari birimden oluşuyor. Peki Avcılar Firuze Konakları fiyatları ne kadar?

Avcılar Firuze Konakları fiyatlar!

3S Kale Holding imzasıyla İstanbul Avcılar Firuzköy'de hayata geçirilen 3S Firuze Konakları'nda 1+1'den 4+1'e kadar konut tipleri sunuluyor. Projede fiyat listesi 399 bin TL'den başlıyor...

Altınvadi Konakları fiyatları 310 bin TL'den başlıyor!

BM Star Yapı imzasıyla hayata geçirilen Altınvadi Konakları "Maltepe'nin yeni nefesi" sloganıyla basına tanıtılıyor. Altınvadi Konakları fiyatları 310 bin TL'den başlıyor.

Dap Validebağ Konakları fiyatları ne kadar?

İstanbul'un Anadolu yakasında Altunizade'de inşa edilen Validebağ Konakları 368 konut ve ticari birimlerden meydana geliyor. Peki Dap Validebağ Konakları fiyatları ne kadar?

Avcılar 3S Firuze Konakları fiyatları ne kadar?

Peşin ödemelerde yüzde 10 indirimin yapıldığı 3S Firuze Konakları projesi 523 daire ve 45 dükkandan oluşuyor. Peki Avcılar 3S Firuze Konakları fiyatları ne kadar?

Avcılar 3S Firuze Konakları ödeme seçenekleri 2017!

Toplam 523 daire ve 45 ticari birimden meydana gelen 3S Firuze Konakları fiyatları 385 bin TL’den başlıyor. İşte Avcılar 3S Firuze Konakları ödeme seçenekleri 2017...

Sur Yapı Şehir Konakları fiyatları ne kadar?

Sur Yapı imzasını taşıyan Şehir Konakları projesi 210 konut ve 10 ticari birimden oluşuyor. Peki Sur Yapı Şehir Konakları fiyatları ne kadar?

hakim konakları fiyatlar Haberi

hakim konakları fiyatlar

Okkalar İnşaat güvencesi ile hayata geçen Hakim Konakları, Konya’nın sahip olduğu tüm değerleri yaşatırken, onun modern yüzünü de ileriye taşıyacak bir yaşam konsepti olarak kuruluyor. Hakim Konakları, Konya’nın en kapsamlı ve en büyük yaşam alanlarından biri olarak ayrıcalıklı ve modern bir yaşam vaadiyle yükseliyor. Mağaza zincirleri, alışveriş, eğlence, kültür ve iş merkezleri ile Konya’nın her geçen gün gelişerek bir cazibe merkezi durumuna gelen, seçkin bölgelerinden Selçuklu’da kusursuz bir dünya yeni sahiplerini bekliyor.

İnsanlar artık yeşil ile iç içe, geniş ve daha güvenli kullanım alanları ile birlitke şehrin gürültüsünden ve stresli yaşam koşullarından uzakta, daha sakin doğayla baş başa kalabileceği mekanları tercih ediyor. Bu beklentiler doğrultusunda yapılan düzenlemeler ile Hakim Konakları yepyeni bir yaşam konsepti oluşturuluyor. Yatay mimari konseptin rahatlığı ile...