halis toprakın vasiyeti var mı

halis toprakın vasiyeti var mı

Fransa’nın Nice şehrinde ocak ayında hayatını kaybeden işadamı Halis Toprak’ın çocukları, 1’i nikâhsız 4 evlilik yapan babalarının mirasçılarının tespiti için mahkemeye başvurdu. Mahkeme mirasın 12 paya bölünmesine karar verdi.

Osmaniye'de 48.8 milyon TL'ye arsa karşılığı inşaat ihalesi!

Adana Orman Bölge Müdürlüğü, Osmaniye İli Kadirli İlçesi Şehit Halis Şişman Mahallesi 2206 Ada 7 Parselde Kadirli Orman İşletme Müdürlüğü Kampüsünün projesine göre anahtar teslimi yaptırılması karşılığında arsa verilmesi işini 48 milyon 852 bin TL'ye ihale ediyor.

Davtek İnşaat Otomotiv İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Davtek İnşaat Otomotiv İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Halis Ayhan tarafından kuruldu. 

Met-Gün İnşaat Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Met-Gün İnşaat Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 100 milyon TL sermaye bedeli ile Halis Ezer tarafından kuruldu.

Türk müteahhitler için Malta yeni fırsat kapısı oldu!

Afrika’yı fethe hazırlanan Türk firmalarına, “Malta’dan girin” çağrısı geldi. Türkiye-Malta İş Konseyi Başkanı Halis Ali Çakmak, “AB üyesi olduğu için gümrük avantajı var” diye açıklama yaptı. 

Has Doğuş İnşaat Ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Has Doğuş İnşaat Ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 40 bin TL sermaye bedeli ile Halis Can Üzen tarafından kuruldu.

Mimar Halis Aydıntaşbaş vefat etti!

Mimar Halis Aydıntaşbaş vefat etti. Cenazesi 26 Eylül Çarşamba günü defnedilecek. Ailesi taziye ilanı yayınladı. 

Şivezat Sarıhan'ın milyonluk mirası için karar 25 Eylül'de verilecek!

Şivezat Sarıhan hazırladığı vasiyetle milyon liralık dükkanını Mehmetçik Vakfı ile Türk EğitimVakfı’na bağışladı. Şivezat Sarıhan’ın kızı vasiyeti öğrendi ve iptali için dava açtı. Miras için son karar 25 Eylül’de verilecek.

Halis Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Halis Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Bünyamin Kandemir tarafından kuruldu.

2k Organizasyon Temizlik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

2k Organizasyon Temizlik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Çiftçi ve Halis Yalçınkaya ortaklığında kuruldu. 

Lidya Gayrimenkul Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gayrimenkul Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Selma Rim Halis tarafından kuruldu. 

Royal Line Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Royal Line Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 250 bin TL sermaye bedeli ile Halis Oğurgül ve Issa Moham Hamad ortaklığında kuruldu. 

Pi Yatırım Gayrimenkul Madencilik Anonim Şirketi kuruldu!

Pi Yatırım Gayrimenkul Madencilik Anonim Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Bakar ve Halis Çoban ortaklığında kuruldu. 

Emlak kralı Turgay Nişancı'nın vasiyeti şok etti!

İzmir Seferihisar'da emlak zengini olan, Turgay Nişancı'nın 83 yaşında hayatını kaybetmesinin ardından açılan vasiyetnamesi Nişancı ailesini şoke etti.

halis toprakın vasiyeti var mı Haberi

halis toprakın vasiyeti var mı

Fransa’nın Nice şehrinde ocak ayında hayatını kaybeden işadamı Halis Toprak’ın çocukları, 1’i nikâhsız 4 evlilik yapan babalarının mirasçılarının tespiti için mahkemeye başvurdu. Mahkeme mirasın 12 paya bölünmesine karar verdi. Kızı Aysel Duruk, babasının demans olduğunu söyledi


Türkiye'nin önde gelen sanayici ve işadamı Halis Toprak, 3 Ocak günü tatil için gittiği Fransa’nın Nice kentinde 78 yaşında hayatını kaybetti. Toprak’ın çocukları İstanbul Sulh Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak babalarının mirasçılarının belirlenmesini istedi.


Mahkeme de Halis Toprak’ın ilk eşi Ayşe Toprak’tan doğan Sevgi Toprak (46), Ayla Toprak Zengin (49), Mine Ekmekçi Toprak (36), Aysel Duruk Toprak (52), Şükran Toprak (44), Mehmet Toprak (39), Ayfer Toprak Karavan (50), Yeşim Toprak Doğan (44), Ahmet Toprak (43), Aynur Toprak (47) ile nikâhsız yaşadığı Gülcan Sepet’ten doğan Salim Toprak (28)...