07 / 07 / 2022

Halk GYO beşiktaş binası

Halk GYO beşiktaş binası

Halk GYO, İstanbul ili, Şişli ilçesi, Dikilitaş Mahallesi 418 ada 145 parselde yer alan ve 29 adet bağımsız bölümden oluşan binayı 173 milyon 825 bin TL'ye Halk Bankası'ndan satın aldı. 

Halk GYO Beşiktaş binası yıl sonu değerleme raporu!

Halk GYO'nun portföyünde yer alan "Beşiktaş Binası"na ait 2020 yıl sonu değerleme raporunu yayınlandı. 

Halk GYO Beşiktaş binası 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul merkezli "Beşiktaş" binası 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Halk GYO Beşiktaş Binası 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan İstanbul merkezli "Beşiktaş Binası" 2018 yıl sonu değerleme raporu yayınladı...

Halk GYO Beşiktaş binası 2017 değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan Beşiktaş binasının 2017 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı.

Halk GYO Beşiktaş Binası 2016 değerleme raporunu yayınladı!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada Halk GYO Beşiktaş Binası 2016 değerleme raporunu yayınladı.

Halk GYO Beşiktaş, Caddebostan ve Beyoğlu binalarının değerlemesi!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Adım Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından hazırlanan 2014 yıl sonu değerleme raporlarının revize edilmiş halini tekrar yayınlandı.

Halk GYO Beşiktaş'taki binasının değerleme raporunu yayınladı!

Halk Gayrimenkul Ytaırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Halk Gayrimenkul Ytaırım Ortaklığı A.Ş. Beşiktaş binasının değerleme raporunu yayınladı.

Halk GYO Beşiktaş Dikilitaş'tan 173.8 milyon TL'ye bina aldı!

Halk GYO, İstanbul ili, Şişli ilçesi, Dikilitaş Mahallesi 418 ada 145 parselde yer alan ve 29 adet bağımsız bölümden oluşan binayı 173 milyon 825 bin TL'ye Halk Bankası'ndan satın aldı. 

Emlak Konut GYO Beşiktaş parselinin değeri ne kadar oldu?

Emlak Konut GYO tarafından, Beşiktaş'ta yer alan 1 adet parselin değerleme raporu yayınlandı. Peki Emlak Konut GYO'nun Beşiktaş parselinin değeri ne kadar oldu?

Özak GYO Beşiktaş arsasının değeri belli oldu!

Özak GYO, İstanbul Beşiktaş'ta yer alan arsasına ilişkin 2021 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. Peki Özak GYO Beşiktaş arsasının değeri ne kadar oldu?

Ziraat GYO Beşiktaş Binası'nın değeri belli oldu!

Ziraat GYO Beşiktaş Binası'na ilişkin 2021 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. Peki Ziraat GYO Beşiktaş Binası'nın değeri ne kadar oldu?

Halk GYO İstanbul Beşiktaş binasının piyasa değeri belli oldu!

Halk GYO İstanbul Beşiktaş binasının piyasa değeri belli oldu. İşte Halk GYO İstanbul Beşiktaş binasının değerleme raporu...

Emlak Konut GYO Beşiktaş gayrimenkulünün değeri ne kadar?

Emlak Konut GYO İstanbul Beşiktaş gayrimenkulünün değerleme raporu yayınlandı. Peki Emlak Konut GYO İstanbul Beşiktaş gayrimenkulünün değeri ne kadar? 

Kiler GYO Beşiktaş Abbasağa projesi için imzalar atıldı!

Kiler GYO Beşiktaş Abbasağa projesi için imzalar atıldı. Kiler GYO A.Ş. – Biskon Yapı A.Ş. İş Ortaklığı ile T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı arasında Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşım İşi Sözleşmesi imzalandı.

Yapı Kredi Koray GYO'nun şirket merkezi Beşiktaş'a taşındı!

Yapı Kredi Koray GYO Esas Sözleşmesi'nin merkez ve şubeleri başlıklı 4. maddesi uyarınca şirket merkezi Beşiktaş'a taşındı. 

TOKİ'nin Beşiktaş Abbasağa'daki arsası Kiler GYO'nun oldu!

Kiler GYO, TOKİ'nin İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Abbasağa Mahallesi 347 Ada 1 Parselde Bulunan Taşınmaza İlişkin Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşım İşi” ihalesine 203 milyon TL ile en yüksek teklifi verdi.

Fuzul Beşiktaş'ın inşaatı yıl sonunda başlıyor!

Fuzul Yapı ve Emlak Konut GYO işbirliğiyle inşa edilecek Fuzul Beşiktaş'ın inşaatı yıl sonunda başlıyor. Ön talebi toplanan proje için inşaat alanında tabelalar asıldı...

Fuzul Beşiktaş için tabelalar asıldı!

Fuzul Yapı ve Emlak Konut GYO işbirliğiyle inşa edilecek Fuzul Beşiktaş projesinin detayları belli olmaya başladı. Karma proje olarak hayata geçirilecek projede küçük bir alışveriş merkezi de yer alacak.

Fuzul Yapı Beşiktaş!

Fuzul Yapı ve Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilmesi planlanan Fuzul Yapı Beşiktaş projesi için ön talep toplanıyor. İşte Fuzul Yapı Beşiktaş projesiyle ilgili tüm merak edilenler...

Fuzul Beşiktaş nerede?

Fuzul Yapı ve Emlak Konut GYO işbirliğiyle yapımına başlayacak Fuzul Beşiktaş için ön talep toplanıyor. Peki Fuzul Beşiktaş nerede? Fuzul Beşiktaş fiyatları ne kadar? İşte projeyle ilgili tüm merak edilenler...

Halk GYO beşiktaş binası Haberi

Halk GYO beşiktaş binası

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) İstanbul Gayrettepe binasının alımına ilişkin açıklama yaptı. 

Halk GYO, İstanbul ili, Şişli ilçesi, Dikilitaş Mahallesi 418 ada 145 parselde yer alan ve 29 adet bağımsız bölümden oluşan binayı 173 milyon 825 bin TL'ye Halk Bankası'ndan satın aldı. 

Halk GYO'nun KAP açıklaması:
Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun almış olduğu karar doğrultusunda;
  
İstanbul İli, Şişli İlçesi, Dikilitaş Mahallesi 418 Ada 145 numaralı parselde yer alan 29 adet bağımsız bölümden oluşan bina, 173.825.000.-TL  bedelle, ana ortağımız Türkiye Halk Bankası A.Ş.'den satın alınarak portföyümüze dahil...