Halk GYO karını ne kadar artırdı

Halk GYO karını ne kadar artırdı

Halk GYO'nun 2014 yılı ilk yarı mali verilerine ilişkin raporu açıklandı. Şirketin dönem kârı, 2013'ün ilk yarısına göre yüzde 101 oranında artarak 18.7 milyon TL'ye ulaştı...

Halk GYO karını yüzde 100 artırdı!

Halk GYO, 2014'ün ilk yarısında geçen yılın aynı dönemine göre, gelirlerini yüzde 61 oranında artırarak 30 milyon TL'ye yükseltti. Şirket, dönem kârını da yüzde 101 oranında artırdı...

Halk GYO 2014'ün ilk çeyreğinde karını yüzde 190 artırdı!

Halk GYO'nun 2014 yılı ilk çeyrek mali verilerine ilişkin raporu açıklandı. Şirketin dönem kârı, 2013'ün ilk çeyreğine göre yüzde 190 oranında artarak 9,5 milyon TL'ye ulaştı.

Halk GYO'dan 37 milyon TL'lik net kâr!

Halk GYO 2017 yılının ilk 9 ayı için toplam hasılatını 62 milyon TL, net karını 37 milyon TL olarak açıkladı.

Halk GYO'nun ödenmiş sermayesi 820 milyon TL'ye çıktı!

Halk GYO'nun Esas Sözleşme'sinin "Sermaye ve Paylar" başlıklı 8. Maddesi değiştirilmiş olup, değişikliğe ilişkin tadil metni onaylandı.

Teknik Yapı ile Halk GYO İzmir projesi için işbirliği yaptı!

Emlak Konut GYO’nun, İzmir’in Alsancak ilçesinde hayata geçirmeyi planladığı gayrimenkul projesini 1,6 milyar liralık hasılat taahhüdüyle kazanan Teknik Yapı, gayrimenkul sektörünün güçlü ismi Halk GYO ile işbirliği yaptı.

Teknik Yapı-Halk GYO İzmir projesi başlıyor!

Emlak Konut’un İzmir Alsancak ihalesini kazanan Teknik Yapı, projeyi Halk GYO ile ortaklık kurdu. Projeyle ilgili çalışmalara 6 ay içinde başlanılacak..

Teknik Yapı-Halk GYO Adi Ortaklığı kuruldu!

Emlak Konut tarafından ihaleye çıkarılan İzmir Konak 1. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi kapsamında, ihaleyi kazanan Teknik Yapı ile, tüm gider ve gelirler ile elde edilecek kar paylaşım oranları yarı yarıya olmak üzere, Teknik Yapı-Halk GYO Adi Ortaklığı kuruldu.

Halk GYO’dan ilk yarıda 24,7 milyon TL net kar!

2017 yılının ilk yarısını başarılı bir tablo ile geride bırakan Halk GYO’nun, kira, konut ve finansal gelirlerinden oluşan toplam hasılatı 43,5 milyon TL olarak gerçekleşirken, Şirketin 6 aylık net karı 24,7 milyon TL oldu.

Halk GYO SPK başvurusu bildirisini yayınladı!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada Halk GYO SPK başvurusu bildirisini yayınladı.

Halk GYO kredi derecelendirme notunu yayınladı!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada Halk GYO kredi derecelendirme notunu yayınladı.

Halk GYO'nun 2016 olağan genel kurulu tescillendi!

Halk GYO'nun 2016 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı sonuçları dün 9360 sayılı Ticaret Sicil Gazetesi'nde yayınlandı.

Halk GYO, Halk Yatırım Menkul Değerler ile aracılık sözleşmesi imzaladı!

Halk GYO, Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile sermaye piyasası araçları ihracı ile ilgili olarak finansal danışmanlık ve aracılık sözleşmeleri imzalandı.

Halk GYO komite üyelerini seçti!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yönetim kurulu komitelerini seçti. İşte Halk GYO'nun komite üyeleri..

Halk GYO'nun İFM'deki kulesi gayrimenkul sertifikasıyla satılacak!

İFM'nin en büyük paydaşlarından biri olan Halk GYO, ofis kulelerinden birini gayrimenkul sertifikasıyla satışa başlayacak. Halk GYO Genel Müdürü Dr. Feyzullah Yetgin, detayları paylaştı.

Halk GYO Şekerpınar Halk Ofis binasını kiraya verdi!

Halk GYO, Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde yer alan Şekerpınar Halk Ofis binasının kiralama ve satışına yönelik pazarlama süreci için TNL Ticari Gayrimenkul A.Ş. ile sözleşme imzaladı.

Halk GYO karını ne kadar artırdı Haberi

Halk GYO karını ne kadar artırdı

Halk GYO'nun 2014 yılı ilk yarı mali verilerine ilişkin raporu açıklandı. Şirketin dönem kârı, 2013'ün ilk yarısına göre yüzde 101 oranında artarak 18.7 milyon TL'ye ulaştı. Şirket, ilk 6 ayda, geçen yılın aynı dönemine göre, gelirlerini yüzde 61 oranında artırarak yaklaşık 30 milyon TL'ye yükseltti. Yaklaşık 1.2 milyon TL'lik gayrimenkul büyüklüğüne sahip olan Halk GYO'nun, toplam aktifleri de 914 milyon TL'ye...