Halkbank konut kredisi kampanyaları

Halkbank konut kredisi kampanyaları

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar bankaların konut kredisi için hayata geçirdiği kampanyaları araştırmaya devam ediyor. Yaz aylarının başladığı şu günlerde birçok kamu ve özel banka konut kredilerinde yeni kampanyaları hayata geçirmeye başladı. İşte detaylar...

Halkbank'tan emniyet mensuplarına özel konut kredisi!

Polis haftasında her yıl kamu ve özel bankalar emniyet teşkilatı mensubu polisler için düşük faizli kredi kampanyaları düzenliyorlar.  Halkbank bu yıl da ''Kredi 155 İhtiyaç Kredisi' kampanyasını başlattı.

Güncel konut kredisi faiz oranları hesaplaması!

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar konut kredisi faiz oranlarını araştırıyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın kredi faiz oranlarını düşürmesi ile beraber konut kredisi hesaplama işlemi merak ediliyor.

Halkbank 55 bin müşterisine 12,9 milyar TL konut kredisi kullandırdı!

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan yaptığı açıklamada, "Türkiye tarihinin en düşük konut kredisi faiz oranlarını sunduğumuz Avantajlı Konut Kredisi ile 55 bin müşterimize 12,9 milyar TL kredi kullandırdık" dedi.

Konut kredisi faizleri yükseliyor mu?

Kamu bankaları (Ziraat, Halkbank, Vakıfbank) tarafından devreye alınan Cumhuriyet tarihinin en düşük kredi faizi paketi sonrası konuyla ilgili son dakika araştırmalar artarak devam ediyor. Peki konut kredisi faizleri yükseliyor mu?

Konut kredisi faiz oranları güncellendi!

Kamu bankalarının (Ziraat, Halkbank, Vakıfbank) devreye aldığı Cumhuriyet tarihinin en düşük kredi faizi paketi sonrası konuyla ilgili son dakika araştırmalar arttı.  Peki konut kredisi faizlerinde son durum ne oldu?

Düşük faiz oranlı konut kredisi nasıl hesaplanır?

Konut kredisi hesaplama ve yapılandırma son günlerde en çok araştırılan konulardan oldu. Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası 0.64 ve 0.74 faiz oranlarıyla vatandaşları konut sahibi yapıyor. Peki konut kredisi faiz oranları kaç oldu?

12 ay ertelemeli konut kredisi başvurusu nasıl yapılır?

3 kamu bankası Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank tarafından konut kredilerinde yapılan faiz indirimi sektörü canlandırdı. Peki 12 ay ertelemeli konut kredisi ödemeleri ne kadar? Başvurular nasıl yapılır?

Konut kredisi faiz oranları Temmuz 2020'ye nasıl başladı?

Kamu bankaları (Ziraat, Halkbank, Vakıfbank) tarafından başlatılan Cumhuriyet tarihinin en düşük faizli kredi destek paketi sonrasında konut satışları patladı. Peki konut kredisi faiz oranlarında son durum ne oldu?

Konut kredisi kullanımında bir haftada 6.6 milyar TL'lik artış!

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ın 2 Haziran'da sıfır konutta 12 ay ödemesiz, 15 yıl vade, yüzde 0.64 aylık faiz kampanyasını başlatması konut kredisi kullanımını artırdı. Kredi kullanımında haftalık bazda 6 milyar 590 milyon TL'lik artış yaşandı...

Konut kredisi faizlerinde son durum Haziran 2020!

Kamu bankaları konut kredisinde Cumhuriyet tarihinin en düşük konut kredisi faiz oranlarını yürürlüğe koydu. Peki, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank konut kredisi ve kredi faiz oranları ne oldu? İşte detaylar...

Halkbank konut kredisi bakiyesini 30,7 milyar TL’ye yükseltti!

Halkbank ihtiyaç kredisi bakiyesini 19,8 milyar TL’ye, konut kredisi bakiyesini ise 30,7 milyar TL’ye yükseltti.

Kamu bankalarının konut kredisi faizleri düştü mü?

Yıllık enflasyon ortalamasının gerilemesi ile kamu bankalarının enflasyon endeksli konut kredisi faiz oranlarında Mayıs ayında düşüş yaşandı. Peki, Ziraat Bankası, HalkBank ve VakıfBank’ın sunduğu enflasyon endeksli konut kredisi faiz oranları Mayıs'ta ne kadar oldu?

HalkBank konut kredisi erteleme maliyeti ne kadar? 

HalkBank ekonomk istikrar kalkanı kapsamında destek krediler ve kredi ertelemelerine hızla devam ediyor. HalkBank konut kredisi erteleme maliyeti ne kadar? 

Kamu bankalarının konut kredisi yapılandırma faizleri düşecek mi?

Ziraat Bankası, HalkBank ve VakıfBank konut kredisi yapılandırma alıyor mu? Kamu bankalarının konut kredisi yapılandırma faizleri düşecek m?

Halkbank konut kredisi kampanyaları Haberi

Halkbank konut kredisi kampanyaları

Konut kredileri için bankalar tarafından hayata geçirilen kampanyalar vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Takvim'de yer alan habere göre; ev alacak olan vatandaşlar kendileri için en uygun bankayı araştırıyor. Yapılan aramalar içerisinde en çok Halkbank konut kredisi kampanyaları bulunuyor. Özellikle Halkbank'ın 120 ay vadeli konut kredisi kampanyası ev alacak vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. 150 bin TL konut kredisi çekecek olan vatandaşlar 2 bin 565 TL taksit ödeyerek kolay bir şekilde ev sahibi olabilir. 

Halkbank'ın konut kredisi kampanya detayları şu şekilde: 

Hesaplı Evim Konut Kredisi Nedir?

Ev sahibi olacak vatandaşlara uygun ödeme ve vade seçeneklerin sunulduğu konut kredisine verilen isim oluyor. 

Koşullar neler?

Bütçeye uygun olarak sunulan ödeme koşulları ve avantajlı faiz oranları ile dileyen aylık eşit şekilde ödeme yapabilir. Dileyen ise taksit tutarlarını kendileri...